با توییتربرای دوست‌تان یک قهوه بفرستید!

با توییتربرای دوست‌تان یک قهوه بفرستید!
استارباکس و توییتر پلتفرم هدیه را از طریق توییت راه‌اندازی می‌کنند
۳۰ Mordad 1396 بدون دیدگاه اکو سیستم https://goo.gl/3LPnBK
از یک توییت می‌توان برای اشتراک‌گذاری لینک‌ها، رسانه‌ها و به‌روز‌رسانی وضعیت استفاده کرد. اما آیا به زودی از استارباکس کافی برای اشتراک‌گذاری استفاده خواهد شد؟ ...
با توییتربرای دوست‌تان یک قهوه بفرستید!

توییتر و استارباکس با هم شراکت خواهند کرد. بر اساس این شراکت، استارباکس امکان تبادل گواهی هدیه را از طریق توییت‌ها امکان‌پذیر می‌کند. این برنامه توییت-یک-قهوه نام‌ گرفته است که امکان ارتباط بین دوستان را فراهم می‌کند. در واقع این یک ابزار بازاریابی جدید است. کافی است شما یک توییت را به کاربر توییتر دیگر ارسال کنید تا یک هدیه الکترونیک دیجیتال ۵دلاری را به طور رایگان ارائه دهید. اما نکته همه این شراکت آن است که چگونه شرکت‌های مهمی مانند استارباکس به تدریج توییتر را یک پلتفرم تجارت الکترونیک بالقوه می‌بینند.
برای استفاده از این خدمات، ابتدا باید حساب استارباکس خود را با حساب توییتر خود همگام‌سازی کنید. از آنجا، کافی است  ‌@tweetacoffee را توییت کرده و سپس گیرنده را انتخاب کنید. آنها به طور خودکار یک پاسخ در توییتر دریافت خواهند کرد که می‌گوید هدیه الکترونیکی دریافت شد. در ابتدا، این هدیه‌های دیجیتالی ۵ دلار خواهند بود.
این کافی‌شاپ با توییتر همکاری می‌کند تا یک تجربه بی‌سیم داشته باشد. برای مثال، این سیستم کاملا‌ هوشمند عمل می‌کند. در ابتدا، این برنامه فقط برای پیام‌های @- به سایر کاربران طراحی شده است، تا اینکه در اختیار تمام دنبال‌کنندگان قرار گیرد. یک توییت باید قوانین برنامه را رعایت کند تا بتواند کار کند؛ بنابراین، یک پیام شخصی به یک دوست فقط پس از توییت کردن ‌@tweetacoffee گنجانده خواهد شد.

بدون اینکه نیاز باشد ایمیل آدرس او را بدانید یا با او در فیس‌بوک دوست باشید ، با گواهی هدیه استارباکس از یک نفر سپاسگزاری کنید

براتمن که عقیده دارد این شراکت امکانات بی‌نظیری را در اختیار کاربران قرار خواهد داد، می‌گوید: «شما می‌توانید با فردی که به تازگی او را دیده‌اید، ارتباط برقرار کنید بدون اینکه نیاز باشد ایمیل آدرس او را بدانید یا با او در فیس‌بوک دوست باشید و با گواهی هدیه استارباکس از یک نفر سپاسگزاری کنید یا نشان دهید که قدردان کارهای او هستید.»
برای استارباکس، این شراکت یک درگاه دیجیتالی و اجتماعی کاملا‌ جدید را ارائه می‌دهد تا بتواند با مصرف‌کنندگان در تعامل باشد. به علاوه احتمال دارد که این کسب‌و‌کار را در فروشگاه‌های خود راه‌اندازی کند و شاید کاربران بیشتری از ابزارهای دیجیتالی استار‌باکس استفاده کنند. برای پشتیبانی از این راه‌اندازی، شرکت به ۱۰۰هزار مشتری ویزای اول خود که از خدمات توییت هدیه الکترونیکی استفاده می‌کنند، یک کارت هدیه الکترونیکی ۵ دلاری خواهد داد.
این اولین باری نیست که یک برند دیجیتالی از توییتر بهره می‌برد. کسب‌و‌کارها بیش از پیش به دنبال جست‌وجوی پتانسیل توییتر به عنوان یک پلتفرم تجارت الکترونیک هستند. در اوایل امسال، برای مثال، امریکن اکسپرس برنامه‌ای را شروع کرد که به دارندگان کارت آن امکان می‌داد از طریق هشتگ خرید خود را انجام دهند.
پتانسیل اینگونه برنامه‌ها برای توییتر چه خواهد بود؟ براتمن در این خصوص می‌گوید: «ما به آن به چشم یک گام اولیه به سوی کارهای زیادی که می‌توانیم با توییتر انجام دهید و به تجارت مربوط می‌شوند، نگاه می‌کنیم. این بیشتر حالت محاوره‌ای دارد تا اینکه تجارت الکترونیک سنتی باشد؛ معتبرتر است و حس استفاده از فناوری دیجیتالی را در ما بیشتر القا می‌کند.»

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.‎
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎