با «نوویت»به صورت مجازی رستوران گردی کنید

با «نوویت»به صورت مجازی رستوران گردی کنید
۰۷ تیر ۱۳۹۶ بدون دیدگاه استارت آپ https://goo.gl/jxenmu
استارت‌آپ «نوویت»( Nowait) در پنسیلوانیا راه‌اندازی شده است و راب مایر بنیانگذار آن است. این استارت‌آپ به کاربران کمک می‌کند تا به طور مجازی و از قبل وارد یک رستوران شوند و جای خود را مشاهده کنند. در ماه آگوست، یلپ (Yelp) 8 میلیون دلار در این استارت‌آپ سرمایه‌گذاری کرده ...
با «نوویت»به صورت مجازی رستوران گردی کنید

استارت‌آپ «نوویت»( Nowait) در پنسیلوانیا راه‌اندازی شده است و راب مایر بنیانگذار آن است. این استارت‌آپ به کاربران کمک می‌کند تا به طور مجازی و از قبل وارد یک رستوران شوند و جای خود را مشاهده کنند. در ماه آگوست، یلپ (Yelp) 8 میلیون دلار در این استارت‌آپ سرمایه‌گذاری کرده و فناوری «نوویت»را در اپلیکیشن خود یکپارچه‌سازی کرد. اگر کاربران یلپ می‌توانند رستوران مورد نظر خود را پیدا کنند، اکنون می‌توانند با استفاده از «نوویت»به  طور مستقیم و از طریق اپلیکیشن یلپ وارد رستوران شوند و در آنجا بگردند.

استارت‌آپ موفق «نوویت»در کل توانسته است ۲۲ میلیون دلار از سرمایه‌گذارانی مانند یلپ، بیرچ‌مر ونچرز، دانشگاه کارنیژ ملون و غیره سرمایه دریافت کند. ایده پیشرفته و جالب این استارت‌آپ موجب شده است که از ابتدای کار «نوویت»بتواند سرمایه‌گذاران قدرتمندی داشته باشد و این یکی از موفقیت‌ها در راه‌اندازی استارت‌آپ است.

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.‎
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎