اینوُیسِبِل کمک می کند سریعتر پول خود را وصول کنید

اینوُیسِبِل کمک می کند سریعتر پول خود را وصول کنید
۱۷ Mordad 1396 بدون دیدگاه اخبار استارت آپی https://goo.gl/gGo2tX
اینویسبل (Invoiceable)یک ابزار صدور صورتحساب آنلاین است که به کاربران امکان می‌دهد سریعتر پول خود را وصول کنند. این اپلیکیشن به افراد امکان می‌دهد تا تمام کارهای مربوط به صدور صورتحساب را در یک مکان مجازی مدیریت کنند. جزئیات قرارداد با مشتری را می‌توان همراه با مبلغ بدهی آپلود و ذخیره کرد ....
اینوُیسِبِل کمک می کند سریعتر پول خود را وصول کنید

 تهیه یک صورتحساب جدید پس از اضافه کردن اطلاعات فقط چند ثانیه طول خواهد کشید. این اپلیکیشن از رمزگذاری SSL 256 بیتی برای حفاظت از داده‌های مهم استفاده می‌کند. کاربران می‌توانند به ابزارهای صدور صورتحساب خود از هر مکانی با اتصال به اینترنت یا از طریق دستگاه‌های همراه دسترسی داشته باشند. این پلتفرم با پلتفرم‌های اپل و اندروید سازگار است. نوار رنگی و نمودارهای این اپلیکیشن مقدار بدهی و مقدار پرداختی کاربر را در یک نگاه نمایش می‌دهند.
اینویسبل یک اپلیکیشن جذاب و کارآمد است زیرا به خوبی کار می‌کند و قیمت آن مناسب است. کاربران می‌توانند تمام داده‌های پرداختی را در یک مکان مدیریت کنند. دسترسی همراه این خدمات را جذاب‌تر نیز کرده است در نتیجه کاربران می‌توانند در هر کجا، حتی زمانی که در سفر یا بیرون از محل کار یا خانه هستند، مطمئن شوند که پرداخت درخواست شده است. در این اپلیکیشن کاربر می‌تواند مقدار کل و مبلغ جمع‌آوری شده در عرض یکسال را نیز مشاهده کند.

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.‎
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎