اینسایتلی یک دستیار حرفه‌ای است

اینسایتلی یک دستیار حرفه‌ای است
آشنایی با یک اپلیکیشن روابط عمومی خارجی که احتمالا بتوانید نمونه فارسی آن را هم پیدا کنید
۰۸ Mordad 1396 بدون دیدگاه بازار روشنک ایرانیار https://goo.gl/yV2uPP
اینسایتلی (Insightly) یک مدیر روابط عمومی است که بسیاری از قابلیت‌های مدیریت پروژه را نیز تقویت می‌کند. این اپلیکیشن برای کسب‌و‌کارهای کوچک و استارت‌آپ‌ها بسیار مفید است. شما می‌توانید مخاطبان را با برچسب‌هایی دسته‌بندی کنید، پروفایل‌های شبکه اجتماعی خود را یکپارچه‌سازی کرده و رشته‌های مختلف کسب‌وکارتان را مدیریت کنید ...
اینسایتلی یک دستیار حرفه‌ای است

اینسایتلی (Insightly) یک مدیر روابط عمومی است که بسیاری از قابلیت‌های مدیریت پروژه را نیز تقویت می‌کند. این اپلیکیشن برای کسب‌و‌کارهای کوچک و استارت‌آپ‌ها بسیار مفید است. شما می‌توانید مخاطبان را با برچسب‌هایی دسته‌بندی کنید، پروفایل‌های شبکه اجتماعی خود را یکپارچه‌سازی کرده و رشته‌های مختلف کسب‌وکارتان را مدیریت کنید. به علاوه می‌توانید کارهایی را برای اعضای تیم ایجاد کنید، خطوطی را راه‌اندازی کرده تا وضعیت آن کارها را پیگیری کنید و یادآورهای ایمیل را تهیه کنید تا همه افراد سر وقت باشند.
با اینکه این یک نسخه اولیه و رایگان از این اپلیکیشن است، شما باید حداقل ۱۲ دلار در ماه به ازای هر کاربر بپردازید تا بتوانید به آن دسترسی داشته باشید.
اینسایتلی یک اپلیکیشن مدیریت رابطه با مشتری و مدیریت پروژه مقرون‌به‌صرفه است که از طریق کمک به کسب‌و‌کارها در اندازه‌های کوچک تا متوسط در مدیریت کارآمدتر مشتریان، ایجاد ارزش می‌کند. کسب‌و‌کارها از اینسایتلی برای مدیریت مخاطبان در هر مرحله از فرآیند فروش، پیگیری روابط، نظارت بر خط فروش و غیره استفاده می‌کنند. با اینسایتلی، تمام اطلاعات فروش و کسب‌و‌کار شما، مخاطبان، ایمیل‌ها، رویدادها، پروژه‌ها، کارها‌ و فرصت‌های فروش، در دستگاه‌های شما سازماندهی شده و در دسترس شما قرار می‌گیرند. وقتی تمام هم‌تیمی‌های شما از آخرین اطلاعات مشتریان مطلع باشند و به آن دسترسی داشته باشند، شرکت شما فروش بیشتری خواهد داشت و بهتر می‌تواند رضایت مشتریان را جلب کند.
اپلیکیشن اینسایتلی در واقع یک اپلیکیشن کمپین رایگان برای اپلیکیشن وب اینسایتلی است. این اپلیکیشن جهانی در آیفون، آیپاد تاچ‌ و آیپد کار می‌کند. از جمله مزایا و قابلیت‌های این برنامه کاربردی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
 افزایش کارآمدی و بهره‌وری فروش با در اختیار داشتن آخرین اطلاعات درباره مخاطبان، فرصت‌ها، رویدادها، پروژه‌ها و غیره.
 ایجاد و به‌روز‌رسانی آسان اطلاعات مشتری و چشم‌انداز. شما می‌توانید در قسمت فرصت، عبارت «برنده» را علامت بزنید تا تیم فروش شما در دفاتر مرکزی این دستاورد را جشن بگیرند.
 تعیین آسان روابط بین مخاطبان از طریق لینک‌گذاری: شما همیشه می‌دانید که رابطه مخاطبان و سازمان‌ها با یکدیگر چیست.
 پیدا کردن سریع اطلاعات مورد نیاز از طریق جست‌وجو و فیلترینگ: با اینسایتلی، شما به آسانی می‌توانید مخاطب یا فرصت مورد نیاز خود را از طریق جست‌وجو در تلفن هوشمند خود بیابید.
 افزودن یادداشت‌های صوتی در حین حرکت: شما می‌توانید بدون دخالت دست و فقط با اپلیکیشن اینسایتلی به آسانی یادداشت‌های صوتی را به مخاطبان، فرصت‌ها و سازمان‌ها اضافه کنید تا همه افراد از آن مطلع شوند.
 وقتی در یک کنفرانس شرکت می‌کنید و تعداد زیادی کارت به شما داده می‌شود، می‌توانید با این اپلیکیشن به آسانی کارت‌های تجاری را مستقیماً در حساب خود اسکن کنید تا همیشه آنها را همراه داشته باشید.
 با این اپلیکیشن می‌توانید همیشه از آخرین اخبار درباره پروژه مشتریان مطلع باشید. مشاهده کنید که چگونه یک پروژه در حال انجام است و پاسخ‌هایی را برای مشتریان خود آماده کنید و از همه مهم‌تر برای فرصت‌های بعدی آماده شوید.
پروژه‌ها را به طور فعال مدیریت کنید. پروژه‌هایی را ایجاد کرده و آنها را از طریق تلفن هوشمند برای تیم خود تعیین کنید تا مشتریان خود را راضی نگه دارید.

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.‎
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎