اين هفته، هفته نامه شنبه با تيتر «گلریزان استارت آپی» منتشر شد

اين هفته، هفته نامه شنبه با تيتر «گلریزان استارت آپی» منتشر شد
۲۳ Mordad 1395 بدون دیدگاه پیش خوان ,پیشخوان http://goo.gl/hKJ5DR
اين هفته،هفته نامه شنبه با تيتر «گلریزان استارت آپی» منتشر شد آيا استارت آپ‌ها بايد از ابتدا به مسئوليت اجتماعي بينديشند؟ آيا مسئوليت اجتماعي فقط رويکردي بيزنسي است؟  گلرخ بحري، جواد يزداني و امير تهراني،نمايندگان مهربانه و دونيت و ديجي‌کالا، به اين سوالات پاسخ مي‌دهند

آيا استارت آپ‌ها بايد از ابتدا به مسئوليت اجتماعي بينديشند؟ آيا مسئوليت اجتماعي فقط رويکردي بيزنسي است؟  گلرخ بحري، جواد يزداني و امير تهراني،نمايندگان مهربانه و دونيت و ديجي‌کالا، به اين سوالات پاسخ مي‌دهند

در سر مقاله این شماره اکبرهاشمی سردبیر هفته نامه شنبه با تيتر " چک چک! " به این موضوع می پردازد که برای نجات بیزینستان بر روی یک کار تمرکز کنید.

در صفحه برند استوری داستان برند «کاله» را می خوانیم که غلامعلی سلیمانی از تدریس خصوصی تا خلق یکی از موفق ترین برندهای ایران چه راهی را پیموده است؟ ماجرای زندگی ۵۰ ساله محصولی به نام «نوتلا» که سالی ۳۶۵ هزار تن فروش دارد را هم خواهیم خواند.

نویسنده صفحه کارگاه ۴ روش نسبتا آسان که استارت آپ های جهانی برای درآمدزایی در سال ۲۰۱۶ به کار گرفته اند را به شما می گوید. همچنین برای شما روش هایی که می توان هم مشتری را از دست نداد و هم به کمک او مشتریان بیشتری پیدا کرد را توضیح می دهد.

در این شماره در صفحه آغاز راه  داستان  استارت آپ های نوپا  مثل میزبان فا، کافه کاتالوگ، پوشانیک(کوبرندینگ کردند) را باهم می خوانیم.

در صفحه تیم ورک می خوانیم شادی و رضایت مشتریان از کجا می آید؟

در صفحه اکوسیستم می خوانیم که هوآوی در حال ایجاد یک جایگزین کامل برای اندروید است تا از طریق آن بتواند بر بازار سخت افزار و نرم افزار تسلط کامل داشته باشد.

در صفحه مدرسه استارت آپ، دکتر استارت آپ ۱۹ کانال ایجاد کشش که می تواند رونق را به استارت آپ شما بیاورد را می گوید و توضیح می دهد.

در صفحه فين تک مطلبی با عنوان « خطاهای شایع عاشقان استارت آپ های فین تک! را می خوانیم؛ همچنین نگاهی به رویدادها و دورهمی های استارت آپ های فین تک در ایران و جهان خواهیم داشت.

در صفحه برند و تبلیغات راهکارهای بازاریابی آفلاین و آنلاین یاماها در صنعت موتور سیکلت سازی را بررسی می کنیم.

استارت آپی ها در صفحه رویداد، می توانند زمان بندي ايونت هاي تا  ۲۹ مرداد را بخوانند

می توانید شنبه را از کیوسک های مطبوعاتی یا سایت جار و شنبه مگ تهیه کنید یا با ۵۰ درصد تخفیف از سایت Eshterak.ir  اشتراک بگیرید.

 

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.‎
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎