اين هفته،هفته نامه شنبه با تيتر «هميشه برخاستن» منتشر شد

اين هفته،هفته نامه شنبه با تيتر «هميشه برخاستن» منتشر شد
ققنوس کارآفرینی ایران بهروز فروتن میهمان بيست و دومين  شماره شنبه است. بهروز می گوید در یک زمانی همه چيزم از دست رفت، به زير صفر رسيدم؛ باچشمي گريان به خانه آمدم، خودم را باخته بودم. همسرم گفت دوباره شروع کن؛ گفتم ديگر نميتوانم چون هيچ چيزي برايم نمانده است. گفت اميد داري؟ گفتم بله...

ققنوس کارآفرینی ایران بهروز فروتن میهمان بيست و دومين  شماره شنبه است.

بهروز می گوید در یک زمانی همه چيزم از دست رفت، به زير صفر رسيدم؛ باچشمي گريان به خانه آمدم، خودم را باخته بودم. همسرم گفت دوباره شروع کن؛ گفتم ديگر نميتوانم چون هيچ چيزي برايم نمانده است. گفت اميد داري؟ گفتم بله. گفت پس ميتواني. قابلمه اي در خانه داشتيم که گفت از همينجا شروع مي کنيم. سالاد الويه، کشک بادمجان مي پزيم و مي فروشيم. و اینگونه بود که بهروز متولدشد وحالا سلامي دوباره به بهرنگ..

در سر مقاله این شماره اکبرهاشمی سردبیر هفته نامه شنبه با تيتر " چراغ ها را من روشن می کنم! " به این موضوع می پردازد که وقتی کسب و کاری را شروع می کنید در روزهای اول حالات یک عاشق را دارید و متوجه مشکلاتی که در سر راهتان هست نمی شوید و... آقای سردبیر در این شماره نگاهی دارد به موضوع شكست 
در صفحه برند استوری داستان برند «هانی» را می خوانیم که چگونه از تهیه غذا برای رژه نیروهای نظامی به کارخانه هانی رسید؛ سرگذشت رستوران مکزیکی کوچکی که بعد از جدایی از مک دونالد حالا ۲ هزار شعبه در آمریکا دارد را هم خواهیم خواند.

نویسنده صفحه کارگاه به شما می گوید برای محافظت از سرمایه گذاری استارت آپی در آغاز راه چه کاری انجام دهید. همچنین برای شما راهنمای بازاریابی محتوایی برای بهبود رتبه بندی جست و جو و ارتقای سئو سایت را توضیح می دهد.

در این شماره در صفحه آغاز راه  داستان  استارت آپ های نوپا  مثل آنیک، ایونت کرنر، هایپکس و یواسپیس را باهم می خوانیم.

در صفحه اکوسیستم یاهو؛ تراژدی استارت آپی و سرنوشت سِون در عصر پسا یاهو را می خوانیم ، 

در صفحه مدرسه استارت آپ، دکتر استارت آپ سوال هایی را مطرح می کند که پاسخشان به شما کمک می کند تا دقیقا بدانید نیاز مشتریان شما چیست. 

در صفحه فين تک مطلبی با عنوان « بانکدارهای آینده روی فیس بوک حساب باز کرده اند! را می خوانیم؛ در این مطلب سه چهره سرشناس فین تک جهان درباره اهمیت شبکه های اجتماعی در دنیای جدید بانکداری می گویند

در صفحه برند و تبلیغات مسیر موفقیت و  راهکارهای عمده بازاریابی و فروش برند کانن را بررسی می کنیم.

استارت آپی ها در صفحه رویداد، می توانند زمان بندي ايونت هاي تا  ۲۲ مرداد را بخوانند

می توانید شنبه را از کیوسک های مطبوعاتی یا سایت جار و شنبه مگ تهیه کنید یا با ۵۰ درصد تخفیف از سایت Eshterak.ir  اشتراک بگیرید.

 

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.‎
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎
?> ?> ?> ?>