انتشار رایگان کتابچه «اصول برگزاري رويداد موفق» برای کارآفرینان

انتشار رایگان کتابچه «اصول برگزاري رويداد موفق» برای کارآفرینان
کتابچه الکترونيکي «اصول برگزاري رويداد موفق» به صورت الکترونيکي و در فرمت PDF تهيه شده و به صورت رايگان در اختيار فعالان و علاقه‌مندان اين حوزه قرار گرفته است تا بتوانند همايش‌ها و رويدادهاي خود را به صورت هدفمند برنامه‌ريزي و اجرا کنند.علاقمندان مي‌توانند با مراجعه به سايت شنبه‌ مگ کتابچه الکترونيکي «اصول برگزاري رويداد موفق» را به صورت رايگان دريافت کنند.  

کنفرانس‌ها، همايش‌ها و سمينارها يکي از مهم‌ترين ابزارهاي بازاريابي شرکت‌ها محسوب مي‌شوند که در صورتي ‌که دقيق و حساب‌شده برنامه‌ريزي و اجرا شوند، نتايج مثبت و تعيين‌کننده‌اي براي کسب‌وکارها به همراه دارند. کتابچه الکترونيکي «اصول برگزاري رويداد موفق» توسط مجموعه ايوند، سامانه برگزاري رويداد در ايران، تهيه شده و به صورت رايگان در اختيار دبيران و برگزارکنندگان همايش‌ها و رويدادها قرار گرفته است. هدف از تهيه و انتشار اين کتاب آموزش مهارت‌هاي علمي و اجرايي مورد نياز جهت برگزاري همايش‌ها، سمينارها و کنفرانس‌هاست.

به گزارش شنبه مگ: ايجاد اعتبار و اعتماد نزد مخاطبان، برقراري ارتباط نزديک و تعاملي با همکاران و مشتريان، کسب درآمد و سرمايه، شکل‌گيري ايده‌ها و طرح‌هاي جديد، مطرح شدن به‌عنوان يکي از بهترين فعالان حوزه مربوطه و رهبري فکري ازجمله امتيازات و دستاوردهايي است که برگزاري يک رويداد موفق مي‌تواند براي يک کسب‌وکار به ارمغان آورد. ايوند به‌عنوان سامانه ايجاد، مديريت، انتشار و فروش بليت رويداد در ايران، اين امکان را در اختيار برگزارکنندگان رويدادها قرار مي‌دهد تا بتوانند رويداد خود را سازمان‌دهي کنند و آن را با مخاطبان خود در سطح وسيعي به اشتراک بگذارند. مجموعه ايوند تلاش کرده حاصل تجربه چندين سال فعاليت در حوزه برگزاري همايش‌ها، کنفرانس‌ها و سمينارهاي مختلف را به صورت علمي، اجرايي و مدون در اختيار دبيران و برگزارکنندگان همايش‌ها و رويدادها قرار دهد. کتابچه الکترونيکي «اصول برگزاري رويداد موفق» به صورت الکترونيکي و در فرمت PDF تهيه شده و به صورت رايگان در اختيار فعالان و علاقه‌مندان اين حوزه قرار گرفته است تا بتوانند همايش‌ها و رويدادهاي خود را به صورت هدفمند برنامه‌ريزي و اجرا کنند. سرفصل‌هاي اين کتابچه الکترونيک بدين قرار است: هدف‌گذاري،‌ برنامه‌ريزي، بازاريابي، اجرا، و پيگيري. علاقه‌مندان جهت آشنايي با جزئيات و سازوکارهاي اجرايي لازم در راستاي برگزاري رويدادها، مي‌توانند با کلیک در اینجا  کتابچه الکترونيکي «اصول برگزاري رويداد موفق» را به صورت رايگان دريافت کنند.

دیدگاه‌ها

لینک دانلود کجاست ؟

http://www.yjc.ir/fa/news/5564996/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%A7%D8%B5%D9%88%D9%84-%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%87%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%DA%A9%D9%86%D9%81%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D9%88-%D8%B3%D9%85%DB%8C%D9%86%D8%A7%D8%B1-%D9%85%D9%88%D9%81%D9%82-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86

سلام. با تشکر از زحمات گروه فعال و پر محتوای شنبه مگ لینک دانلود را در متن پیدا نکردم . در صورت امکان لینک را به آدرس ایمیلم ارسال نمایید.
ایمیل نویسنده: 
moslemrafeie@gmail.com

صفحه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.‎
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎