اقدام تپ‌سی برای افزایش امنیت سفر

اقدام تپ‌سی برای افزایش امنیت سفر
گزینه «تماس با واحد امنیت» به اپلیکیشن اضافه می‌شود
۲۹ تیر ۱۳۹۷ بدون دیدگاه بدون دسته بندی https://goo.gl/BwQgWU
بحث سفر که پیش می‌آید، امنیت مسافر و راننده اولین موضوعی است که به ذهن متبادر می‌شود. در سفرهای درون‌شهری، اپلیکیشن‌های درخواست سفر توجه ویژه‌ای به این موضوع داشته‌اند. ‌تپ‌سی، به عنوان مثال، ده‌ها هزار راننده شهری را ساماندهی کرده و مشخصات کامل آنان را در بانک اطلاعاتی خود نگهداری می‌کند.
اقدام تپ‌سی برای افزایش امنیت سفر

بحث سفر که پیش می‌آید، امنیت مسافر و راننده اولین موضوعی است که به ذهن متبادر می‌شود. در سفرهای درون‌شهری، اپلیکیشن‌های درخواست سفر توجه ویژه‌ای به این موضوع داشته‌اند. ‌تپ‌سی، به عنوان مثال، ده‌ها هزار راننده شهری را ساماندهی کرده و مشخصات کامل آنان را در بانک اطلاعاتی خود نگهداری می‌کند. اطلاعات اولیه مسافر نیز ثبت و نگهداری می‌شود. ضمن آنکه شرکت ‌حین هر سفر نیز می‌داند که در هر لحظه راننده در چه نقطه‌ای از شهر است. این اطلاعات خود‌به‌خود از بروز خطرها پیشگیری می‌کند. با همه این اوصاف، هنوز موضوع امنیت سفر باعث ‌نگرانی برخی مشتریان می‌شود. این نگرانی‌ها قابل درک است و به همین دلیل تپ‌سی اقدام تازه‌ای در این زمینه انجام داده که امنیت مسافر را بیش از پیش افزایش می‌دهد.
گزینه «تماس با واحد امنیت» تلاشی است از طرف تیم فنی و امنیتی تپ‌سی تا به مسافران اطمینان خاطر بیشتری بدهد. این گزینه به مسافر کمک می‌کند تا چنانچه ‌حین سفر خود از سمت راننده احساس خطر کرد، دکمه «تماس با واحد امنیت» را لمس کرده و به این وسیله پیامی فوری به تیم امنیت تپ‌سی بفرستد. تیم امنیت به محض دریافت پیام، بررسی‌های لازم را انجام داده و درصورت نیاز، اقداماتی نظیر تماس با راننده، تماس با پلیس و یا حتی توقف خودرو و جایگزین‌کردن راننده را انجام خواهد داد تا مسافر با آسودگی خیال سفر کند.

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.‎
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎