افزایش اشتغال و درآمد ملی با حمایت از تولید داخلی

افزایش اشتغال و درآمد ملی با حمایت از تولید داخلی
۲۰ Dei 1395 بدون دیدگاه اخبار استارت آپی https://goo.gl/lPpXOY
 وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: حمایت از تولید داخلی کمک به نیروی انسانی، اشتغالزایی و افزایش تولید داخلی و درآمد ملی را به همراه دارد. 
افزایش اشتغال و درآمد ملی با حمایت از تولید داخلی

 وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: حمایت از تولید داخلی کمک به نیروی انسانی، اشتغالزایی و افزایش تولید داخلی و درآمد ملی را به همراه دارد. محمدرضا نعمت‌زاده درباره حمایت از کالای تولید داخل اظهار کرد: حمایت و خرید کالای تولید داخل به جذب نیروی انسانی، اشتغالزایی و افزایش تولید و درآمد ملی کمک می‌کند. به همین دلیل باید این موضوع در جامعه فرهنگسازی و اطلاع‌رسانی شود. وی در ادامه گفت: تولید‌کنندگان ما تمام سعی خود را برای ارتقای کیفیت تولیدات داخلی می‌کنند و انتظار داريم كه مردم هم با خريد كالاي خوب ايراني از تولیدات داخلی حمایت كنند تا توليد‌كنندگان نیز بتوانند محصولات خود را در بازارهای داخلی  و بین‌المللی عرضه کنند‌.‌ نعمت‌زاده درباره مسئولیت دولت برای حمایت از تولیدکنندگان گفت: مسئولان دولتی نیز باید تمام سعی خود را برای حمایت از تولیدات داخلی انجام دهند که جلوگیری از ورود کالاي قاچاق از جمله این اقدامات هستند .‌
وی همچنین افزود: فراهم‌کردن بسترهای فرهنگی از دیگر مسئولیت‌های دولت است تا مردم و جامعه نسبت به استفاده از تولیدات داخل آگاه شوند تا تولید‌کنندگان مورد توجه قرار گرفته و بتوانند رشد داشته باشند . نعمت‌زاده ضمن تاکید بر اهمیت برگزاری جشنواره ایران ساخت افزود: برگزاری جشنواره ملی فرهنگی هنری ایران ساخت، گامی موثر در جهت فرهنگسازی و ترویج فرهنگ استفاده از کالای ايراني است‌. وزیر صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت: نقش رسانه‌ها نیز درجهت اطلاع‌رسانی و ترویج فرهنگ استفاده از تولیدات ساخت داخل بسیار مهم است و باید این موضوع به طور جدی پیگیری شود.

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.‎
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎