اصول ثبت اختراع و تبلیغات در یک آژانس پیشرو

اینوِنت‌هِلپ تخصص خود را بازاریابی برای اختراعات تعریف کرده است
اصول ثبت اختراع و تبلیغات در یک آژانس پیشرو
۲۳ آذر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه برند و تبلیغات https://goo.gl/C55zM2
هر شرکت تولیدی برای روانه‌کردن محصولات خود به بازار، نیاز به تولید محصولات منحصربه‌فردی دارد که خاص شرکت مذکور باشند، بنابراین خلاقیت در اختراع یک محصول از ارکان اساسی بازاریابی برای هر شرکتی محسوب می‌شود.
اصول ثبت اختراع و تبلیغات در یک آژانس پیشرو

هر شرکت تولیدی برای روانه‌کردن محصولات خود به بازار، نیاز به تولید محصولات منحصربه‌فردی دارد که خاص شرکت مذکور باشند، بنابراین خلاقیت در اختراع یک محصول از ارکان اساسی بازاریابی برای هر شرکتی محسوب می‌شود، ضمن اینکه تولید هر محصول جدید در یک شرکت تولیدی، جزئی از سرمایه‌های آن شرکت محسوب می‌شود که نیاز به ثبت داشته و باید به عنوان اختراع همان شرکت تولیدی ثبت شود. به همین دلیل نیز آژانس InventHelp با هدف کمک به شرکت‌های تولیدی جهان، جهت اختراع و ثبت محصولات آنها، پایه‌ریزی شد. این شرکت که اساس آن بر مبنای ارائه ایده‌های خلاقانه در تولید محصولات و ثبت حق اختراع آنها برای شرکت‌ها قرار گرفته است، به عنوان یکی از آژانس‌های موفق بازاریابی در سطح جهان به شمار می‌رود که در زمینه طراحی و اختراع محصولات فعالیت دارد، ضمن اینکه بازاریابی و ارائه برنامه‌های تبلیغاتی را نیز در دستور کار خود قرار داده است.
ابداع ایده‌ها، خلق روش‌ها و برنامه‌ریزی درست، از جمله ارکان اساسی برای داشتن یک سیستم تبلیغاتی موفق به شمار می‌رود که آژانس اینونت‌هلپ به طور خاص بر این جنبه از بازاریابی تأکید داشته و با انتخاب عنوانی مناسب با همین محتوا نیز برای خود، خلق ایده‌های جذاب و خلاقانه را در دستور کار خود قرار داده است. این شرکت که در سال ۱۹۸۴ تأسیس شد، ‌با داشتن بیش از ۱۰۰کارمند در زمینه‌های مختلف مانند تحقیق، طراحی، نویسندگی و... فعالیت داشته و شبکه گسترده‌ای از دفاتر فروش خود را در ایالات متحده آمریکا، آلمان، کانادا و استرالیا دایر کرده است.
در واقع باید گفت تولید هر محصول جدید، نوعی اختراع محسوب می‌شود که نیاز به ایده‌های خلاقانه و منحصر‌به‌فرد دارد و این همان کاری است که گروه  اینونت‌هلپ برای مشتریان خود انجام می‌دهد؛ یعنی کمک به آنها جهت یافتن ایده‌های نو و ثبت یک اختراع جدید در زمینه فعالیت آنها. به بیان بهتر این شرکت به مخترعان سراسر جهان برای خلق محصولات جدید خود، مشاوره داده و در ادامه نیز آنها را در فرایند بازاریابی کمک می‌کند؛ از آنجایی که تا زمانی که محصول مورد نظر یک شرکت، تولید و ثبت نشود، برنامه‌ریزی‌های بازاریابی و تبلیغاتی چندان مثمر‌ثمر نخواهند بود، شرکت اینونت‌هلپ به خوبی توانسته است با درک این نکته، به شرکت‌های تولیدی در زمینه نخستین و مهم‌ترین گام تولید، یعنی اختراع محصول، کمک کند.
درستکاری و صداقت در خلق ایده‌ها و اختراع محصولات از جمله مهم‌ترین و کلیدی‌ترین راهکارهای شرکت اینونت‌هلپ برای خدمت‌رسانی به مشتریان است. این گروه بازاریابی به خوبی دریافته است که در طراحی و تولید یک محصول جدید، صادقانه عمل‌کردن، مهم‌ترین فاکتور برای جلب مشتریان و همچنین نگه‌داشتن آنها به شمار می‌رود، بنابراین به مشتریان خود نیز یادآوری می‌کند که در طراحی و خلق محصولات جدید آنها، صادقانه رفتار کرده و سعی در ارائه طرح‌ها و محصولاتی دارد که با واقعیت کمپانی تولیدی خود همخوانی داشته باشند.

 

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.‎
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎