استراتژی برنده برای سئو استارت‌آپ‌تان بنویسید

استراتژی برنده برای سئو استارت‌آپ‌تان بنویسید
۱۲ Shahrivar 1395 بدون دیدگاه کارگاه http://goo.gl/V49wyW
اغلب به چشم دستکاری و ترفندهای الگوریتمی در پشت صحنه به سئو نگاه می‌شود، اما در واقعیت سئو فقط مجموعه‌ای از مراحل و عملیات‌های اصلی است که باید انجام دهید تا رتبه وب‌سایت شما در جایگاه بهتری قرار بگیرد. یک استراتژی سئو کارآمد می‌تواند به سه مرحله تقسیم شود.  
  • مرحله ۱: بهینه‌سازی در محل
استراتژی بهینه‌سازی در محل از عناصر زیر تشکیل می‌شود:
  •  محتوای شما
  •  ساختار وب‌سایت
  •  لایه‌بندی وب‌سایت شما
موتورهای جست‌وجو به‌طور منظم وب‌سایت‌ شما را بررسی می‌کند تا با محتوای آن بیشتر آشنا شود و آن را در نتایج جست‌وجوی خود به ترتیب نمایش دهد.
  • مرحله ۲: ایجاد محتوای بهتر
با در نظر گرفتن اینکه شما تمام امور فناوری وب‌سایت خود را انجام داده‌اید، خدمات موجود، صفحات و پیمایش وب‌سایت را بهینه‌سازی کرده‌اید. اکنون زمان آن است که به سمت بازاریابی محتوا بروید. تولید و انتشار منظم محتوای باکیفیت باید بخش مهمی از استراتژی سئو شما باشد.
با این حال، مزایای انتشار منظم محتوا به سئو ختم نمی‌شود. هدف اصلی بازاریابی محتوا استفاده از برند شما، آگاهی از شرکت شما، ارتباط با مخاطبان جدید از طریق محتوای آموزشی و ارزشمند و افزایش اعتماد است.
مرحله ۳: بهینه‌سازی خارج از محل
آخرین مولفه در استراتژی سئو، بهینه‌سازی خارج از محل و دستیابی به لینک‌ها و افزایش حضور شما در پلتفرم‌های خارجی است.
اکنون باید به خاطر داشته باشید، ارزش یک لینک خوب بیشتر از یک‌هزار لینک معمولی است. شما باید روی دستیابی به لینک‌ تمرکز کنید و همیشه به این فکر کنید که چرا به یک استراتژی بازاریابی محتوای کارآمد نیاز دارید. ایجاد روابط با افراد و نهادهای تاثیرگذار، دسترسی به موافقتنامه‌های ارتقای متقابل، کسب لینک و ترافیک از طریق انتشار مجدد محتوا از کارهایی است که باید انجام شود.

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.‎
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎