استارت آپی‌ها بخوانند!

استارت آپی‌ها بخوانند!
زمان بندی ایونت‌های تا ۴ تیررا در شنبه بخوانید.  همخوان دهم،  دورهمی وب‌مسترها،  رزومه‌نویسی به روش گوگل،  هفتمین جامعه آزاد رایانش ابری اصفهان،  راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی و...  

 همخوان دهم
دهمین رویداد همخوان با محوریت نقد و بررسی کتاب «ایده عالی مستدام» برگزار می‌شود. این رویداد با حضور سید رامین هاشمی، مترجم کتاب، ۳۰ خردادماه در محل شتاب‌دهنده تک برگزار می‌شود. همخوان از سری برنامه‌های کافه کتاب استارت‌آپی است که در هر برنامه، درباره یکی از کتاب‌های مرتبط با دنیای استارت‌آپ‌ها گپ‌وگفت می‌کند.

 دورهمی وب‌مسترها
دومین رویداد ماهانه دورهمی وب‌مستران با هدف شبکه‌سازی، انتقال تجربیات برای توسعه‌دهندگان وب ایران یک تیرماه ۹۵ برگزار می‌شود. در این جلسه قرار است شرکت‌کنندگان در مورد مشکلات پیش روی فری‌لنسرها و نحوه قیمت‌گذاری و زمان‌بندی پروژه‌ها با هم همفکری و تبادل نظر کنند.
 رزومه‌نویسی به روش گوگل
انجمن علمی مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی شریف کارگاه آموزش رزومه‌نویسی را برگزار می‌کند. این کارگاه به سبک مدیر منابع انسانی گوگل، به مخاطبان خود روش‌های نوشتن یک رزومه کاری موفق را آموزش می‌دهد. تاریخ این کارگاه پنج‌شنبه ۳ تیر است.

 هفتمین جامعه آزاد رایانش ابری اصفهان
هفتمین رویداد جامعه آزاد رایانش ابری اصفهان با موضوع «داکر» برگزار می‌شود. در این رویداد کاربران، پژوهشگران و صنعتگران حوزه رایانش ابری دور هم جمع می‌شوند و با هم به گپ و گفت می‌پردازند. این رویداد ۳ تیرماه در خانه ریاضیات اصفهان برگزار می‌شود.

 راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی
شاید تابه‌حال به این فکر افتاده باشید که مغازه‌ای اجاره کنید و کاسبی خودتان را شروع کنید ولی با مشکلاتی از قبیل نبود فضای مناسب و هزینه‌های اجاره بالا مواجه شده‌اید؛ آکادمی تجارت الکترونیک دوره‌هایی را با عنوان راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی برگزار می‌کند و در آن به شما یاد می‌دهد چگونه بدون مواجهه با این مشکلات بتوانید کسب‌وکار خود را راه بیندازید. این دوره ۱۴ تیرماه برگزار خواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.‎
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎