استارت‌آپ‌ها از مرزهای کشور فراتر می‌روند

مدیرعامل استارت‌آپ بولتن گفت:
استارت‌آپ‌ها از مرزهای کشور فراتر می‌روند
۰۶ Dei 1396 بدون دیدگاه اکو سیستم https://goo.gl/JsNqVZ
مدیرعامل استارت‌آپ بولتن گفت: «در یک سال گذشته استارت‌آپ‎ها رشد قابل توجهی داشته‎اند و استارت‌آپ‎های کوچک به خوبی درحال رشد هستند. خوشبختانه بسیاری از استارت‌آپ‎های ما به فضای کشورهای حاشیه خلیج فارس هم وارد می‌شوند و به زبان عربی هم برنامه عرضه می‌کنند...
استارت‌آپ‌ها از مرزهای کشور فراتر می‌روند

مدیرعامل استارت‌آپ بولتن گفت: «در یک سال گذشته استارت‌آپ‎ها رشد قابل توجهی داشته‎اند و استارت‌آپ‎های کوچک به خوبی درحال رشد هستند. خوشبختانه بسیاری از استارت‌آپ‎های ما به فضای کشورهای حاشیه خلیج فارس هم وارد می‌شوند و به زبان عربی هم برنامه عرضه می‌کنند.»
به گزارش شنبه‌پرس، سجاد بهاروندی اظهار کرد: «در ۳ سال گذشته یکی از مشکلات این بود که به صاحبان کسب‌و‌کار بگوییم که چرا باید خود را معرفی و به‌روز کنند. الان بخش زیادی از این مشکل رفع شده و این نیاز در سازمان‌ها احساس شده است.» وی درباره بولتن نیز گفت: «بولتن از ۳ سال پیش آغاز به کار کرده و کار پایش و آنالیز پیام‎های عمومی شبکه‎های اجتماعی، پیام‌رسان‎ها، سایت‎های خبری فارسی‌زبان و عربی‌ را برای سازمان‎ها انجام می‌دهد و شکل نوین بریده جراید است که در گذشته رواج داشت.»
بهاروندی ادامه داد:«کار بولتن به نوعی تحلیل محتوای کمی و آماری است و به ما امکان می‎دهد که به تناسب نیاز و سفارش سازمان‎ها یا شرکت‎ها بگوییم که میزان توجه به آنها یا رقبایشان در فضاهای عمومی به چه میزان بوده، چه تغییراتی در مقایسه با گذشته داشته، چند بار از سازمان یا شرکت نام برده شده و چه چیزهایی درباره آن گفته شده است. همه سیستم اتوماتیک کار می‌کند تا بتوانیم با دقت بالا کار را عرضه کنیم.»

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.‎
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎