گپ و گفت

نازنین دانشور، مدیرعامل تخفیفان، در گفت‌وگو با «شنبه» هم از خودش دفاع می‌کند و هم می‌گوید سهم ۸۰ درصدی رقیب از بازار، شوخی است!+قسمت اول 

ورود شتاب‌دهنده‌ها اين اميد را زنده کرد که اگر درست تلاش کنند فارغ از نتيجه کار مي‌توانند سرمايه جذب کنند. اما اين موضوع خيلي بزرگ شد. يعني سرابي از سرمايه ساختند که باعث شد عده زيادي به طرف شتاب‌دهنده‌ها سرازير شوند اما بلوغ نه در شرکت‌کننده‌ها وجود داشت و نه در خود شتاب‌دهنده‌ها. اين تصور به وجود آمد که شتاب‌دهنده‌ها نقش يک اتوبوس موفقيت را دارند که وقتي سوار آن شويد دو ايستگاه آن‌سوتر در نقطه موفقيت شما را پياده خواهند کرد! در حالي که اين تفکر اشتباه بود.

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ بدون دیدگاه رضا جمیلی
خانم‌ها کارمند بودن را ترجیح می‌دهند

بخش اول گفتگوی هفته نامه شنبه ایران در مورد اکو سیستم استارت آپی ایران و رقابت تخفیفان با رقبایش بود. این قسمت بیشتر به زندگی خصوصی نازنین دانشور می پردازد. در ادامه در مورد زنان و استارت آپ ها هم  می گوید. این گفتگوی زنانه را باهم بخوانیم. +قسمت پایانی

۲۳ فروردین ۱۳۹۵ بدون دیدگاه طاهره خواجه گیری
استارت‌آپ‌ها همسوبا سیاست‌های نظام‌اند
ساماندهی فضای کسب‌وکارهای اینترنتی در گفت‌وگو با رضا الفت‌نسب

 کسب‌وکار اینترنتی واژه‌ای نه‌چندان تازه است که ذهن بسیاری از ما را به خود معطوف کرده است. تجارتی نوظهور و نوپا که در ظاهر آسان و پردرآمد به نظر می‌رسد اما وقتی به آن روی می‌آورید مشکلات و موانع یکی‌یکی مقابلتان قد علم می‌کنند.

۲۶ بهمن ۱۳۹۴ بدون دیدگاه اکبر هاشمی
آمازون و گوگل پلي ديجي کالا و کافه بازار را خواهند بلعيد؟
سرنوشت استارت آپ هاي ايراني در پسا تحريم در ميزگردي با حضور هادي فرنود، حميدرضا احمدي و مجيد کثيري

فرصت یا تهدید؟ این خلاصه بحث و پرسش درباره حضور شرکت‌های خارجی در ایران است. شرکت‌هایی که با گشایش پسابرجام و رفع تحریم‌های بین‌المللی پایشان به یکی از بکرترین بازارهای جهان بازخواهد شد. 

۱۶ بهمن ۱۳۹۴ بدون دیدگاه رضا جمیلی
اشتراک در گپ و گفت