کمپین_تبلیغاتی

گران‌فروشی استارت‌آپی!
چرا برخی استارت‌آپ‌ها بیشتر از چیزی که می‌ارزند، ارزش‌گذاری می‌شوند؟

این مطلب از سرفصل بیش‌ارزش‌گذاری مربوط به کتاب «ارزشگذاری استارت‌آپ‌ها» به قلم محمدرضا فرحی‌ است که به‌صورت خلاصه در اختیار تیم تحریریه شنبه قرار داده ‌‌شده‌است. پیش‌خرید این کتاب که نخستین کتاب ارزش‌گذاری اکوسیستم کارآفرینی‌ ایران است، به‌زودی آغاز خواهد‌شد.
 

۰۴ تیر ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
جام جهانی  با طعم ادویه
درباره یک تبلیغ خلاقانه KFC

در آستانه شروع جام جهانی ۲۰۱۸، تب و تاب تندی جهان را فرا گرفته ‌و تقریبا در تمام نقاط دنیا، صحبت از این بازی‌ها و هیجان‌های ناشی از آن است؛ هیجانی که می‌تواند یک نقطه پرش برای برندهای مختلف و مشهور جهانی نیز باشد و بتوانند از طریق همگام‌شدن با این مناسبت بزرگ ورزشی، درخششی متمایز را در فرایند تبلیغاتی و برندسازی خود رقم بزنند.

۳۰ خرداد ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
تکنیک را فراموش کن و از عکاسی لذت ببر!
کمپین خلاقانه برند Camara برای معرفی دوربین‌های حرفه‌ای خود

عکاسی به عنوان یک فن حرفه‌ای در دنیای امروز، طرفداران زیادی پیدا کرده ‌و بسیاری از مردم جهان، این فن را در قالب یک شیوه هنری دقیق می‌شناسند، به طوری که امروز‌ دوربین‌های عکاسی مدرن با قابلیت‌های فنی فراوان در بازارهای جهانی عرضه شده و تلفیق این هنر با تکنولوژی مدرن به عنوان یک اصل مهم در نظر گرفته می‌شود.

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
تنها درختان نمی‌سوزند!
تبلیغی خلاقانه در راستای حفظ حیات وحش جهان

توجه به محیط زیست طبیعی و حفظ حیات وحش از دغدغه‌های مهم جوامع امروزی محسوب می‌شوند، به طوری که در جای جای دنیا کمپین‌ها و سازمان‌های زیادی در راستای ترویج فرهنگ مردم برای حفاظت از منابع طبیعی تشکیل شده است. از طرفی، امروز‌ اخبار زیادی مبنی بر آتش‌سوزی جنگل‌ها در نقاط مختلف جهان به گوش می‌خورد که این امر نیز می‌تواند آسیب جدی به محیط‌زیست وارد کند.

۲۸ فروردین ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
«سال‌نومبارکی» به شیوه تویوتا

در طراحی و ارائه یک آگهی تبلیغاتی، توجه به زمان‌ها و مناسبت‌های خاص اهمیت قابل توجهی دارد. اینکه یک کمپین تبلیغاتی در چه زمانی و در کجا ارائه می‌شود، می‌تواند در میزان اثرگذاری آن تأثیرگذار باشد؛ خصوصا اگر در طراحی تبلیغ مذکور یک تیم خلاق دخالت داشته و بتوانند بین یک مناسبت خاص و محصولی که قرار است معرفی کنند، ارتباطی خلاقانه برقرار کنند.

۲۳ اسفند ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
بگذارید بچه‌ها لباس‌‌شان را کثیف کنند
پرسیل برای نشان دادن اعتماد به نفس برندش به والدین توصیه‌های جالبی می‌کند

پرسیل، تحت لوای شرکت بزرگ آرایشی و بهداشتی آلمانی، یعنی هنکل، از برندهای نام‌آشنای شوینده به شمار می‌رود که با داشتن بیش از یک قرن سابقه، در لیست مشهورترین شوینده‌های بهداشتی قرار دارد ...

۰۷ اسفند ۱۳۹۶ بدون دیدگاه فهیمه خراسانی
اشتراک در کمپین_تبلیغاتی