کسب و کارهای اینترنتی

از ایده تا اجرای ناب

در کارگاه اجرای ناب، به‌جای دوباره معرفی‌کردن مدل کسب‌وکار و آموزش بوم ناب، تمرکز روی مفاهیم اصلی ایجاد یک کسب‌وکار نوپا قرار می‌گیرد و به افراد آموزش داده می‌شود که چگونه اصول «کارآفرینی ناب» را واقعا در عمل به‌کار گیرند؛ یعنی افراد یاد می‌گیرند که چگونه بدون هدر‌دادن پول و وقت، ایده‌هایی را که در سر دارند، اجرایی کنند...

۲۵ آذر ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
اکوسیستم فعلا گیج است
ادیب حافظی، مشاور مدیرعامل آی‌سیما:

از یلدای گذشته تا الان، یک سال پرهیاهو و جنجالی‌ داشتیم؛ از جنجال مربوط به اپلیکیشن‌های تاکسیرانی گرفته تا مسائلی مربوط به ‌ای‌نماد و انتخابات مربوط به نظام صنفی رایانه‌ای و تشکیل اتحادیه کشوری کسب‌وکارهای اینترنتی. الان اکوسیستم گیج است و نمی‌داند به کدام سمت باید برود و چه باید بکند. مجوزهای متعدد الان دغدغه‌ فعلی بچه‌های اکوسیستم است و بسیار نگران‌کننده است.

۲۴ آذر ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
اتحادیه، هرمی‌ها را از اکوسیستم بیرون کرد
عادل طالبی، بنیانگذار تیزلند:

به نظر من تشکیل اتحادیه کسب‌وکارهای اینترنتی مهم‌ترین خبر سال بوده تاکنون. چون به نوعی به سرو‌سامان‌دادن به این حوزه منجر می‌شود. هرچند من معتقد هستم که اتحادیه در دور نخست نمی‌تواند کار خاص و چشمگیری انجام دهد اما در ادامه فضا را برای دور دوم باز می‌کند و فضای مثبتی برای کسب‌وکارهای اینترنتی ایجاد می‌کند. 

۲۴ آذر ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
استارت‌آپ هستید نه رستوران بین‌راهی!

اعتبار یک صنف از کجا می‌آید؟ چه کسانی چه کارهایی باید بکنند و چه کارهایی را نباید انجام دهند تا یک رسته شغلی، در گذر زمان خوشنام بشود یا خوشنام بماند؟ چرا بیشتر ما از تعمیرگاه‌های ماشین ذهنیت مثبتی نداریم؟ چرا برای خرید موبایل حاضر نیستیم در هر مغازه‌ای دست‌به‌جیب شویم؟ چرا دل خوشی از شنیدن ترکیب «رستوران‌های بین‌راهی» نداریم؟

۲۱ آذر ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
همایش بزرگ بازاریابی د‌‌‌یجیتال د‌‌‌ر اصفهان برگزار می‌شود‌‌‌

 «همایش بزرگ بازاریابی د‌‌‌یجیتال اصفهان» د‌‌‌ر تاریخ ۲۵ آبان ماه ۱۳۹۶ د‌‌‌ر سالن همایش‌های اصفهان ‌سیتی‌سنتر برگزار خواهد‌‌‌ شد‌‌‌ ...

۱۴ Mehr 1396 بدون دیدگاه علی کاکادزفولی
الكسا تاثيري در داوري جشنواره وب ندارد
در نشست خبري جشنواره وب اعلام شد

نشست خبری نهمین جشنواره وب و موبایل ایران، صبح بیست و هفتم بهمن و با حضور رضا الفت نسب دبیر انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی، شایان شلیله بنیانگذار جشنواره وب و میلاد احرام پوش بنیانگذار جشنواره نرم‌افزارهای موبایل برگزار شد.

۲۷ بهمن ۱۳۹۵ بدون دیدگاه
جهش ناب

کسب‌و‌کارهای اینترنتی و تخصص‌های مرتبط با آن در عصر حاضر یکی از فاکتورهای اصلی چرخه اقتصاد ایران اسلامی است ...

۲۷ بهمن ۱۳۹۵ بدون دیدگاه علی کاکادزفولی
اشتراک در کسب و کارهای اینترنتی