کسب‌وکارهای اینترنتی

28 بهمن، آوردگاه وب و موبایل ایران
نهمین جشنواره و کنفرانس وب و موبایل ایران برگزار می‌شود

نهمین جشنواره و کنفرانس وب و موبایل ایران ۲۸ بهمن‌ماه در تهران برگزار می‌شود. در این رویداد وب‌سایت و اپلیکیشن‌های ایرانی در یک فضای مناسب با هم رقابت می‌کنند.  این جشنواره در ۱۰۰ شاخه صورت می‌گیرد ... 

۱۹ Dei 1395 بدون دیدگاه علی کاکادزفولی
از صفر تا صد كسب‌و‌كار اينترنتي

بسياري از افراد به عنوان یک مدیر در سازمان یا جوینده کار، هر روز در جست‌وجوی یک شانس جدی برای خود یا سازمانشان هستند. در وضعیت نه‌چندان اميدوار‌كننده فضای کسب‌وکار کشور یک راه‌حل اساسی، ورود به بازارهای جدید و دسترسی به مشتریان جدید است ...

۱۸ Dei 1395 بدون دیدگاه علی کاکادزفولی

حسین مهری مدیرعامل شرکت ملی پست در حاشیه نشست روز جهانی پست خبر داده که این شرکت از مردادماه متولی ارائه «نماد اعتماد الکترونیکی» به فروشگاه‌های مجاز شده است.

۲۹ Mehr 1395 بدون دیدگاه
گره‌ها وگشایش‌های  یک استارت‌آپ خانوادگی
آشنایی با آرزو خسروی و محمد نصیری بنیانگذاران فرش آنلاین

محمد در مقطع فوق لیسانس با رتبه یک فارغ‌التحصیل شده و آرزو لیسانس زبان انگلیسی دارد و کارشناسی ارشد حقوق بین‌الملل را در دانشگاه مفید قم خوانده و در حال حاضر دانشجوی دکترای مدیریت کسب‌و‌کار دانشگاه تهران است. آرزو می‌گوید می‌خواستیم برای خودمان کار کنیم. تجربه بین‌المللی من و تجربه کار و تلاش محمد در دانشگاه و در بازار فرش می‌توانست مکمل خوبی برای موفقیت‌مان باشد. بنابراین در فضای وب جست‌وجو کردیم تا وارد حوزه آنلاین شویم. آن زمان کسب‌وکارهای اینترنتی یا تازه شروع به کار کرده بودند یا عمر زیادی از حیات‌شان نمی‌گذشت. اما چون نمی‌خواستیم کپی برابر اصل کسب‌وکار دیگری باشیم، به گزینه دیگری و کالای دیگری فکر کردیم. جستجوی زیادی داشتیم تا به فرش رسیدیم چون محمد به‌واسطه شغل پدرش در بازار فرش حضور داشت. دو نفری و با همه مخالفت‌ها راه‌مان را انتخاب کردیم و در این راه پیش آمدیم. 

۲۶ Mehr 1395 بدون دیدگاه طاهره خواجه گیری

مجمع عمومی عادی انجمن صنفی کسب‌وکار اینترنتی ساعت ۱۴ روز چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت در سالن همایش فرهنگسرای شفق برگزار شد. با توجه به اینکه تعداد شرکت‌کنندگان در این همایش به حد نصاب نرسید انتخابات برگزار نشد.

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ بدون دیدگاه
اشتراک در کسب‌وکارهای اینترنتی