کسب_و_کار_کوچک

نامه خد‌احافظی شایان شلیله از ای‌نتورک
د‌ر ایران می‌مانم و به جذب سرمایه استارت‌آپ‌های کوچک کمک می‌کنم

شاید‌ کمتر از یک سال پیش بود‌ که احساس کرد‌م کم‌کم د‌ارم د‌رگیر یک زند‌گی عاد‌ی و روزانه میشم. برای من د‌اشتن یک زند‌گی که صبح بری سرکار و با یک سری از مشکلات تکراری د‌رگیر باشی و د‌ر نهایت شب بیای خونه، زند‌گی رضایت‌بخشی نیست.

۰۵ Mordad 1397 بدون دیدگاه
بازاریابی محتوا چگونه به کار شرکت‌های کوچک و متوسط می‌آید

هیچ کسب‌و‌کار کوچکی بدون یک استراتژی دقیق و حساب‌شده نمی‌تواند روزی به کسب‌و‌کاری بزرگ و شناخته‌شده تبدیل شود. استفاده و به‌کارگیری از استراتژی در فضای کسب‌و‌کار امروزی به‌قدری دارای اهمیت شده‌ که تدوین استراتژی در ‌همه‌‌ سطوح سازمان به امری حیاتی بدل شده‌است. 

۲۸ تیر ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
شاپیفای پینگ، پیام‌رسانی برای استارت‌آپ‌ها
شاپیفای اپلیکیشن چت کسب وکاری خود را برای صاحبان فروشگاه‌های آنلاین ارائه می‌دهد

شاپیفای رسما اپلیکیشن پیام‌رسان فوری و همراه خود را برای صاحبان کسب‌و‌کار منتشر کرده است. این اپلیکیشن که شاپیفای پینگ نام دارد، به صاحبان کسب‌و‌کارهای کوچک امکان می‌دهد تا با کارمندان و مشتریان خود در ارتباط باشند، کسب‌و‌کار خود را اداره ‌ و کمپین‌های بازاریابی را مدیریت کنند.

۱۲ تیر ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
باسلام، شبکه اجتماعی کسب‌وکارهای کوچک

باسلام به آدرس اینترنتی basalam.ir یک استارتاپ یک سال و نیمه‌ است که به کسب‌وکارهای کوچک این امکان را می‌ٔدهد که در یک بازار اجتماعی آنلاین، محصولاتشان را عرضه کنند و علاوه بر فروش محصولاتشان به صورت اینترنتی و ارسال پستی آن‌ها، با صاحبان کسب‌وکارهای کوچک دیگر ارتباط برقرار کنند و کسب‌وکار خودشان را از این طریق ارتقاء بدهند.

۱۶ اسفند ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
واتس‌اپ هم کسب‌وکاری شد
مسنجر شماره یک دنیا برای بیزینس‌من‌ها یک آس جدید رو کرده است

مسنجر شماره یک دنیا برای بیزینس‌من‌ها یک آس جدید رو کرده است ...

۰۹ اسفند ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
سنجاب؛ برنامه ریز شماست
معرفی یک اپلیکیشن فارسی برای آنها که معمولا انجام برخی کارهای روزانه شان را فراموش می‌کنند

برای اینکه در انجام کارهایمان با کمبود زمان مواجه نشویم و در این بین برخی از کارها را فراموش نکنیم، نیاز به برنامه‌ریزی دقیق داریم. برنامه‌ریز‌سنجاب در برنامه‌ریزی کارهای روزانه به افراد مختلف به ویژه صاحبان کسب‌و‌کارهای کوچک و استارت‌آپ‌ها کمک می‌کند.

۰۶ اسفند ۱۳۹۶ بدون دیدگاه روشنک ایرانیار
چرا وردپرس؟

وردپرس به شما قدرت نشر می‌دهد، ایجاد و استفاده از محتوا را آسان می‌کند. شما می‌توانید با اپلیکیشن مطالب را در سایت خود تالیف، ویرایش و نشر کنید، یا از مطالب ارسال‌شده در قسمت ریدر الهام بگیرید. وردپرس هاست فوق‌العاده‌ای برای محتوای آموزش الکترونیکی است و گزینه همراه فقط به این قابلیت‌ها اضافه می‌شود.

۲۵ بهمن ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
اشتراک در کسب_و_کار_کوچک