کارافرینی

 استارت‌آپ میت‌آپ تبریز با 15 میلیون جایزه نقدی
دومین دوره این رویداد از سه بخش اصلی مسابقه، سخنرانی و پنل گفت‌وگو تشکیل شده است

شهر تبریز به‌عنوان مرکز تجمع استارت‌آپ‌های شمال‌غرب کشور یکی از پرپتانسیل‌ترین شهرهای ایران برای شکل‌گیری اکوسیستم موفق کارآفرینی است

۳۱ تیر ۱۳۹۶ بدون دیدگاه علی کاکادزفولی
بیزیکت، شبکه خریدوفروش کالاست
خلیل رضوی، بنیانگذار ۴۱ ساله بیزیکت از سازوکار استارت‌آپش و مدل درآمدزایی آن می‌گوید

خلیل رضوی ۴۱ ساله متولد تبریز جزو اولین فارغ‌التحصیلان رشته کارآفرینی در مقطع فوق لیسانس از دانشگاه تهران است و کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی از سازمان مدیریت صنعتی دارد. او سایتbiziket.com که یک شبکه خرید و فروش آنلاین و مستقیم کالاها‌، خدمات و فایل‌هاست را راه‌اندازی کرده است ...

۱۷ اسفند ۱۳۹۵ بدون دیدگاه
6  عاملی که مانع سوددهی کسب‌و‌کار شما می‌شود

تعیین قیمت یکی از اولین و مهم‌ترین تصمیمات برای کسب‌و‌کار شماست. نحوه قیمت‌گذاری می‌تواند میزان موفقیت شما در آینده را نشان دهد. اکثر کارآفرینان محتاط هستند که قیمت‌ها را بالا نبرند. اگر محصول شما گران‌تر از محصول سایر رقباست، ممکن است از بازار مقصد خود دور شوید.

۰۵ آذر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه
چرا سنگاپور به سمت اکوسیستم استارتاپی سخت افزاری می رود ؟
فراخوان جذب سازندگان سخت‌افزار برای ارتقای اکوسیستم استارت‌آپی سنگاپور

سال‌ها‌ست که سنگاپور استارت‌آپ‌های نرم‌افزاری را پرورش می‌دهد. اکنون زمان آن فرا رسیده است تا این کشور تکه دیگری از پازل را با تمرکز روی سخت‌افزار اضافه کند و از این طریق موج بعدی را در رشد صنعت به وجود آورد.

۰۹ Aban 1395 بدون دیدگاه حامد رسولی
مادربزرگ رییس‌تان را  به دکتر ببرید!

نتایج یک پژوهش که طیف وسیعی از کارکنان بخش صنایع در سراسر ایالت متحده آمریکا را تحت پوشش قرار می‌دهد، حاکی از آن است که ۶۲ درصد از کارمندان به کارفرمایان خود نمرات خیلی خوب و یا عالی، حدود یک‌پنجم (۲۲ درصد) نمره خوب، ۱۰ درصد از این افراد متوسط و تنها ۶ درصد بد را داده‌اند.

۱۴ Mehr 1395 بدون دیدگاه

Seedstarts رویدادی جهانی است که در سوییس مشغول به فعالیت است. هدف این رویداد رشد ایده‌ها، پرورش استارت‌آپ‌ها و ساخت شرکت‌ها است و انگیزه برگزاری این مسابقه، پیدا کردن بهترین استارت‌آپ در جوامع استارت‌آپی نو و بازار‌های در حا‌ل توسعهِ است. 

۱۱ Shahrivar 1395 بدون دیدگاه علی کاکادزفولی

سخنرانی مدیرعامل اینونچر درباره یک شیوه خلاقانه تامین مالی خرد از طریق تلفن همراه ... 

۳۱ Mordad 1395 بدون دیدگاه
اشتراک در کارافرینی