پریا هاشمی

پریا هاشمی
چگونه می‌توان سرمایه‌گذاران را شیفته استارت‌آپ‌ها کرد؟
اگر خود شما تمایلی به سرمایه‌گذاری روی ایده خود نداشته باشید، نباید انتظار داشته باشید که دیگران با سرمایه‌گذاری روی ایده کاری شما ریسک کنند

جذب سرمایه‌گذار، اعم از اینکه سرمایه‌دار باشد یا سرمایه‌گذار، به‌خصوص برای یک استارت‌آپ کار ساده‌ای نیست. سرمایه‌گذاران معمولا به دنبال ایده‌هایی هستند که دنیا را متحول کنند. تشویق سرمایه‌گذاران به سرمایه‌گذاری روی استارت‌آپ وقت و حوصله می‌خواهد. با این حال شما می‌توانید با آماده‌سازی، برنامه‌ریزی ...

۲۰ فروردین ۱۳۹۶ بدون دیدگاه پریا هاشمی
توافق ایتالیایی‌ها برای تقویت اکوسیستم شان
ایتالیا «استارت‌آپ» و «دیجیتال ایت» برای تقویت اکوسیستم استارت‌آپی ایتالیا در سطح بین‌المللی به هم می‌پیوندند

همکاری بر سر روندها و فرصت‌های مرتبط برای اتصال اکوسیستم‌های استارت‌آپ اروپایی و ایتالیایی بخشی از مفاد یک قرارداد تازه بین دو شرکت ایتالیا استارت‌آپ و دیجیتال ایت است ...

۰۲ اسفند ۱۳۹۵ بدون دیدگاه پریا هاشمی
مشکلی به نام اکوسیستم مردانه
دولت فرانسه قصد دارد تساوی جنسیتی را در اکوسیستم فناوری تقویت کند

در حالی‌که زنان ۴۵ درصد از دانش‌آموزان دبیرستانی در رشته علوم را تشکیل می‌دهند، فقط ۲۰ درصد از آنها مهندس می‌شوند. در استارت‌آپ‌های فرانسوی نیز فقط ۲۸ درصد فعالان آن، زن هستند ...

۲۵ بهمن ۱۳۹۵ بدون دیدگاه پریا هاشمی
ماتادورها برای برداشت از استارت‌آپ‌ها 3 سال زمان می‌خواهند
دولت اسپانیا سرمایه‌گذاری و حمایت‌های زیادی در حوزه استارت‌آپ‌ها انجام داده است

 بعد از سال ۲۰۰۸ رکود سراسر اسپانیا را فرا گرفت و به نظر می‌رسد که این اتفاق موجب شده‌ که یک نسل جدید از کارآفرینان به وجود آید؛ نسلی که از شکست یا بوروکراسی بیش از حد ترس ندارد. با افزایش مقدار بودجه محلی، این کارآفرینان توانسته‌اند یک نسل جدید از شرکت‌های بین‌المللی را در اسپانیا ایجاد کنند ...

۱۹ بهمن ۱۳۹۵ بدون دیدگاه پریا هاشمی
پرورش‌ ماهی‌ به جای ماهیگیری!
گفت‌وگو بامحسن ملایری، مدیرعامل آواتک به بهانه پنجمین دوره شتاب‌دهی

ثبت‌نام دوره جديد شتاب‌دهي آواتک از نوزدهم دي‌ماه شروع‌شده و تا نوزدهم بهمن ماه ادامه دارد. به اين بهانه با محسن ملايري، بنيانگذار آواتک‌ به گفت‌وگو نشستيم ...

۱۸ بهمن ۱۳۹۵ بدون دیدگاه پریا هاشمی
گام تازه چینی‌ها در اینترنت اشیاء
کوالکام با استفاده از تکنولوژی اریکسون اینترنت اشیاء سلولار را تجربه می‌کند

شرکت فناوری‌های اریکسون و کوالکام، یک شرکت وابسته به کوالکام، اولین فراخوان دیتاهای اند-تو-اند چین را با استفاده از فناوری eMTC/Cat-M1 اینترنت اشیاء سلولار جدید انجام داده است ...

۱۳ بهمن ۱۳۹۵ بدون دیدگاه پریا هاشمی
شنژن، از شهر 20 هزار نفری ماهیگیران تا شهر7 میلیونی فناوران
چین چطور با تجارت الکترونیک یک ابرشهر ساخته است؟

در چند سال گذشته، نوآوری برای دولت چین اهمیت زیادی پیدا کرده است. در واقع، تحلیلگران متوجه شده‌اند که واژه «نوآوری» بیش از ۷۰ بار در متن مربوط به آخرین طرح پنج‌ساله این دولت استفاده شده است.

۲۰ Dei 1395 بدون دیدگاه پریا هاشمی
خیز اندونزی و کره جنوبی برای توسعه فین‌تک
شراکت‌هایی برای آینده یک صنعت آینده‌دار

فین‌تک اندونزی و کره جنوبی به دنبال آن هستند که با همکاری همدیگر صنعت فین‌تک را تهییج کنند تا به این بخش در حال رشد در هر دو کشور کمک شود.

۱۳ Dei 1395 بدون دیدگاه پریا هاشمی
برندتان ابزاری است یا تجربی؟
برندها تعاملات تازه‌ای با مشتریان خود تعریف کرده‌اند

تا همین اواخر، شرکت‌های فروش کالاهای بسته‌بندی‌شده (CPG) می‌توانستند به یک فرمول آزمایش‌شده تکیه کنند تا وفاداری به برند ایجاد شود؛ یک محصول با قیمت رقابتی و معتبر ارائه دهند‌ و سپس روی تبلیغات سرمایه‌گذاری کنند تا سهم مصرف‌کننده رشد کند.

۲۱ آذر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه پریا هاشمی
خودتان شرکت‌تان را مدیریت کنید
چگونه می‌توانید مانند کارآفرینان برتر فروش داشته باشید

کارآفرینی چیزی فرای راه‌اندازی یک کسب‌و‌کار است. بهترین کارآفرینان دنیا طرز فکرهای قدرتمندی دارند که آنها را از سایرین متمایز می‌کند. اگر شما در حوزه فروش تازه‌وارد‌ید، یا یک فروشنده فصلی هستید، می‌توانید نکات زیادی را درباره فروش از این کارآفرینان موفق یاد بگیرید.

۱۵ آذر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه پریا هاشمی
مردم عاشق هدایای تبلیغاتی مفت هستند!
درباره اینکه روش‌های بازاریابی کلاسیک هنوز هم جواب می‌دهند

اطلاعات زیادی درباره بازاریابی کسب‌و‌کار شما وجود دارد. در واقع، آنقدر این اطلاعات زیاد هستند که کار را کمی پیچیده می‌کنند. به نظر می‌رسد که تمام تکنیک‌های بازاریابی مدرن حوزه بازاریابی را به یک صنعت مجزا تبدیل کرده‌اند.

۰۷ آذر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه پریا هاشمی
گوگل دیگرگول ترفندهای قدیمی سئو را نمی‌خورد!
بهتر است به جای پاداش دادن صوری به مخاطبان به فکر تولید محتوای واقعی باشید

ارائه کسب‌و‌کار به مشتریان مناسب آن، یکی از کلیدهای موفقیت است. بهینه‌سازی موتور جست‌وجو یا سئو یکی از روش‌های قابل اعتماد برای دستیابی به این موفقیت به شمار می‌رود. اگر شما برای تقویت ترافیک کسب‌و‌کارتان از طریق بهینه‌سازی جست‌وجوی طبیعی سرمایه‌گذاری کرده‌اید اما به نتایج مورد نظر نرسیده‌اید، احتمال دارد که سئوی خود را تضعیف کرده باشید. در این زمینه بهتر است به موارد زیر دقت کنید.

 

۰۲ آذر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه پریا هاشمی
,کسب و کار,برندسازی,بازاریابی,گرافیک,ویدئو,شبیه سازی,بازاریابی سئو,رسانه اجتماعی,بلاگینگ,
فکر می‌کنید با بازاریابی آشنا هستید؟ دوباره فکر کنید

همه شیوه‌ها برای کسب‌و‌کارهای مختلف مناسب نیستند و باید بسته به صنعت و زمینه کاری خود، روش‌های برندسازی و بازاریابی مختلفی داشته باشید. 

۲۷ Aban 1395 بدون دیدگاه پریا هاشمی
چراآمازون خرده‌فروش‌های واقعی را زمین زده است؟
۴ دلیل اهمیت رتبه بالا در جست‌وجوی محصول آمازون که دلیل افزایش تعداد فروشگاه‌های آنلاین است

برای اینکه در جست‌وجوهای کاربران آمازون یک محصول بتواند صدرنشین شود، چه اتفاقی می‌افتد؟ جواب این سوال می‌تواند در عرضه محصولات در هر فروشگاه آنلاینی کمک کند و یا دلایل رشد این فروشگاه‌ها را مشخص کند.‌‌

 

۲۰ Aban 1395 بدون دیدگاه پریا هاشمی
هر تیمی یک راهبر می‌خواهد
چرا رهبری خوب برای استارت‌آپ شما ضروری است؟

کدام عناصر راه‌اندازی یک شرکت استارت‌آپی تحت تاثیر رهبری قرار می‌گیرد؟ ما در اینجا می‌خواهیم مروری داشته باشیم بر اینکه چرا رهبری خوب برای شرکت‌های استارت‌آپی ضروری است.

۱۱ Aban 1395 بدون دیدگاه پریا هاشمی
تبلیغات
چگونه مشتریان جدید را جذب یک استارت‌آپ کنیم؟

اداره یک کسب‌وکار در دنیایی که استفاده از اینترنت روز به روز در حال افزایش است، کار دشواری است و بسته به اینکه شما در چه صنعتی رقابت می‌کنید، ممکن است کار شما دشوارتر شود. اینترنت و جهانی شدن، مزایای بسیاری دارند اما ممکن است ضررهایی نیز داشته باشند.

 

۱۳ Mehr 1395 بدون دیدگاه پریا هاشمی
موتور جست‌وجو (سئو)

بدترین توصیه‌ای که می‌توان کرد، آن است که بگوییم بهینه‌سازی موتور جست‌وجو (سئو) را نادیده بگیرید و روی محتوا تمرکز کنید. سئو وب‌سایت شما را به زبانی تبدیل می‌کند که هر موتور جست‌وجویی می‌تواند به‌آسانی آن را متوجه شود؛ بنابراین کاربران صفحات شما را مشاهده خواهند کرد. اما در این راه مرور اشتباهاتی که کسب‌و‌کارها به‌طور مکرر مرتکب می‌شوند می‌تواند برای شما درس‌هایی داشته باشد.

 

۰۸ Mehr 1395 بدون دیدگاه پریا هاشمی
غرور بیش از حد و نادیده گرفتن رقبا و واقعیت‌ها، می‌تواند هر استارت‌آپی را نابود کند

وقتی می‌خواهید مطلبی را منتشر ‌کنید که افراد را تحت تأثیر قرار دهد و آن‌ها را جذب کند، بهتر است بدانید که افراد از چه نوع مطالبی خوش‌شان می‌آید؛ برای مثال، اخبار درباره افراد مشهور، فناوری، کسب‌وکار یا اخبار زندگی خصوصی افراد حوزه‌هایی هستند که همیشه برای طیف‌های مختلفی از مردم جذابیت دارد و پیگیر آن هستند. اما بهتر است به‌جای ارائه یک وب‌سایت جامع که تمام انواع خبرها را پوشش می‌دهد، روی یک جنبه و یک مخاطب خاص تمرکز کنید. برای مثال وب‌سایت Valleywag اخبار مربوط به سیلیکون‌ولی را منتشر می‌کند، Jalopnik  اخبار خودرو و Gawker.com اخبار افراد مشهور را ارائه می‌دهد.

 

۰۷ Mehr 1395 بدون دیدگاه پریا هاشمی

مرکز  Sunnyvale، انکوباتور مستقر در کالیفرنیا، با دولت بلژیک قراردادی را منعقد می‌کند تا به برقراری ارتباط بین کارآفرینان از کشورهای اروپایی با سیلیکون‌ولی کمک کند.
اغلب، رقابت بین‌المللی برای مشاغل در چارچوب یک بازی جای می‌گیرد. اما این مرکز فناوری روشی را تعریف کرده است تا فرهنگ سیلیکون‌ولی به کارآفرینان خارج از آمریکا نیز آموزش داده شود. همین امر به گفته تحلیل‌گران موجب ایجاد مشاغل هم در امریکا و هم در خارج از امریکا خواهد شد.

 

۲۸ Shahrivar 1395 بدون دیدگاه پریا هاشمی
همراستا با رشد استارت‌آپ‌ها، تعداد شتاب‌دهنده‌ها هم زیاد شده است

در گذشته که شرایط وب‌سایت‌ها مناسب نبود، استارت‌آپ‌ها مجبور بودند در انکوباتورها ادغام شوند. انکوباتورها نیز کارخانه تولید ایده بودند که شرکت‌هایی را ایجاد می‌کردند تا تقاضا برای سهام فناوری تأمین شود (مشهورترین آن‌ها Idealab  بود که زمانی ۸ میلیارد دلار ارزش داشت). در حال حاضر نوع جدیدی از تقویت‌کننده استارت‌آپ ایجاد شده است: شتاب‌دهنده، که یک برنامه کمپ‌مانند است و کارآفرینان را گرد هم جمع می‌کند تا از راهنمایی‌ها و کمک‌های مربیان و همکاران استفاده کنند.

 

۲۷ Shahrivar 1395 بدون دیدگاه پریا هاشمی

صفحه‌ها

اشتراک در پریا هاشمی