همراه اول

همراه اول,بازی های آنلاین,نوآور
ثبت‌نام برای چهارمین رویداد هم‌آفرینی همراه اول آغاز شد
تیم‌های علاقه‌مند برای شرکت در رویداد تا ۲۰ آذرماه فرصت دارند برای ثبت‌نام اقدام کنند

ثبت‌نام چهارمین رویداد هم‌آفرینی همراه اول که با موضوع بازی‌های آنلاین موبایلی برگزار می‌شود، آغاز شد. بنابر اعلام همراه اول، این رویداد با رویکرد انتخاب طرح یا کسب‌و‌کارهای نوپا و نوآور در حوزه بازی‌های آنلاین موبایلی...

۲۰ Aban 1396 بدون دیدگاه علی کاکادزفولی
بخشنامه جدید بانک مرکزی برای استفاده از USSD

بر اساس دستور بانک مرکزی این اقدام به منظور ارتقاء سطح امنیت کانال USSD برای تراکنش‌های مالی صورت پذیرفته و همه مشتریان بانک که قصد استفاده از سامانه USSD را دارند لازم است از تاریخ اول دی ماه امسال با ورود به نشانی اینترنتی www.refah-bank.ir نسبت به اتصال شماره کارت خود با شماره تلفن همراه اقدام کنند.

 

۰۶ Dei 1395 بدون دیدگاه
ماناپی خرج کردن را راحت می‌کند
معرفی یکی از اپلیکیشن‌های کاربردی خدمات پرداخت که فناپ آن را ‌‌معرفی کرده است

چند‌سالی است که اپلیکیشن‌های مربوط به خدمات پرداخت در بازار عرضه شده‌اند که به کاربران امکان می‌دهند بدون مراجعه به بانک‌ها، خدمات بانکی خود را انجام دهند. این فناوری جایگزین خودپردازها و پایانه‌های فروش شده است. یکی از این اپلیکیشن‌ها ماناپی نام دارد که علاوه بر این خدمات، به کاربران خود جایزه نیز می‌دهد. فناوری پرداخت الکترونیک روز‌به‌روز در بین مردم متداول‌تر می‌شود اما هنوز بسیاری از افراد از همان کدهای دستوری یا USSDها در تلفن همراه خود استفاده می‌کنند. 

۱۷ Aban 1395 بدون دیدگاه روشنک ایرانیار
انحصار 2700  میلیارد تو مانی!
حسین تهرانی، مدیرعامل تلویزیون اینترنتی «آیو» از حذف یا ادامه کار آپارات می گوید و اینکه صدا و سیما برای واگذاری این امتیاز ۲۷۰۰میلیاردتومان وثیقه گرفته است

​تلویزیون اینترنتی در حالی روند رو‌به‌رشدی را در ایران طی می‌کند که تلویزیون ملی ایران تماشاگر چندانی ندارد اما سازمان متولی تلویزیون ملی سایه خود را بر فضای مجازی نیز انداخته و با بستن ‌قراردادهای چندهزار میلیاردی به فکر فعالیت در این حوزه است. 

۰۸ Aban 1395 بدون دیدگاه طاهره خواجه گیری
مجوز رسمی استفاده از موبایل به‌عنوان کارت‌بانکی صادر شد
با توافق اپراتور اول و شرکت خدمات انفورماتیک

با توافق همراه اول و شرکت خدمات انفورماتیک، مقرر شد این اپراتور زیرساخت ارائه سرویس‌های پایه خدمات دولت الکترونیک و پرداخت الکترونیک همراه را برای تمامی مراکز ریشه کشور و دیگر اپراتورها ایجاد کند.
 

۰۳ Aban 1395 بدون دیدگاه
سوت پایان تلکام 2016
حضور پررنگ استارت‌آپ‌ها و بازار داغ رونمایی‌ها، وجه تمایز نمایشگاه امسال بود

هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع مخابرات و اطلاع‌رسانی «ایران‌تلکام ۲۰۱۶» پر بود از اتفاقات جدید و دستاوردهای نو. نمایشگاه امسال که از ۴ تا ۷ مهرماه برگزار شد، همراه با دستاوردها و رونمایی‌هایی بود که یا از سوی شرکت‌های استارت‌آپی و یا شرکت‌های مخابراتی به عرصه نمایش گذاشته شد. 

۱۵ Mehr 1395 بدون دیدگاه
اپلیکیشنی که اسمش در برنامه‌های تلویزیونی سر زبان‌ها افتاد دقیقا چیست؟

هف‌هشتاد یک اپلیکیشن اندرویدی است که کاربرد بسیاری برای کاربران ایرانی دارد. در این اپلیکیشن تعداد زیادی از ابزارهای کارآمد کنار هم جمع شده‌ و کاربران می‌توانند با استفاده از آن کارهایی از قبیل خرید شارژ تلفن همراه و پرداخت قبض را با هزینه کم، بدون اتلاف انرژی و زمان انجام دهند. این نرم‌افزار، مجموعه‌ای کامل از ابزارهای مورد نیاز را در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا بتوانند کارهای روزمره خود را در کم‌ترین زمان ممکن انجام دهند.

 

۲۱ Shahrivar 1395 بدون دیدگاه روشنک ایرانیار
اشتراک در همراه اول