هلدینگ

ورود آقایان ممنوع!
نگاهی به نیم‌قرن فعالیت گلرنگ که زمانی در مسابقات فوتبال هم شعارش را فریاد می‌زدند!

کارش را با راه‌اندازی یک کارگاه کوچک تولید مایع ظرف‌شویی آغاز می‌کند و بعدها محصولاتی چون پودر لباس‌شویی، جرم‌گیر و نرم‌کننده لباس هم به تولیداتش افزوده می‌شوند. بسیاری از ما اما پیش از آنکه بدانیم این کارگاه کوچک که این روزها یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های هلدینگ کشور است، چگونه متولد شد و پیشرفت کرد ...

۲۱ فروردین ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
15 میلیون دلار تلنت‌پد دود شد رفت هوا!
ماجرای زمین خوردن یک وب‌سایت کاریابی

Talent pad عنوان استارت‌آپی است که نمونه‌های مشابه آن در گوشه و کنار جهان فعالیت می‌کنند؛ کسب‌وکاری که یک جور بنگاه کاریابی آنلاین برای نیروهای متخصص هند بوده .

۲۲ آذر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه
سرمایه‌گذارت را درست انتخاب کن!

یادداشتی از آیت حسینی مشاور سرمایه گذاری و توسعه کسب‌ وکار‌های نوآور و فناور /  در سال‌های اخیر تعداد افرادی که به دنبال ایجاد کسب‌و‌کار خود بوده‌اند افزایش چشمگیری داشته است. هرکسی به نوعی و با ایده‌ای شروع به راه‌اندازی یک استارت‌آپ می‌کند ولی درصد بسیاری در ادامه کار با مشکلات متعدد مواجه می‌شوند. حتی استارت‌آپ‌هایی هم که در یک شتاب‌دهنده مستقر و یا موفق به جذب سرمایه‌گذار می‌شوند ادامه کار را بسیار دشوار می‌بینند. مشکلات موجود در رشد استارت‌آپ‌ها به عوامل زیادی بستگی دارد، اما یکی از عواملی که شاید بسیاری از کارآفرینان به آن توجه نمی‌کنند نوع سرمایه و سرمایه‌گذاری است که وارد کسب‌و‌کار خود می‌کنند. 

۱۱ Mehr 1395 ۱
اشتراک در هلدینگ