مشتریان

چرا«ایر‌بی‌ان‌‌بی» بخش منابع انسانی خود را حذف کرد؟
اهدافی که بخش تجربیات کارکنان دنبال می‌کند می‌تواند به اندازه تجربه‌های مشتریان ارزشمند باشد

ایر‌بی‌ان‌بی (Airbnb)، از معدود سازمان‌های بزرگ جهانی است که بدون بخش منابع انسانی اداره می‌شود. نبود بخش منابع انسانی با افتتاح بخشی به نام «تجربیات  کارکنان» همزمان شده است. 

۰۸ Dei 1395 بدون دیدگاه

سونی برنده جایزه بهترین محیط کار شده است. جایزه‌ای که کمپانی سونی به آن می‌بالد و می‌گوید لیاقت دریافت این وجه تمایز را داشته است. سونی این موفقیت را در گرو شنیدن و عمل به خواسته‌های کارمندان خود می‌داند.

 

۰۵ Mehr 1395 بدون دیدگاه

شرکت Accenture برای پشتیبانی از تحولات دیجیتال مشتریان، به آن‌ها کمک می‌کند تا از نوآوری‌ها و ایده‌های جدید استقبال کنند. به این خاطر یک مرکز دیجیتال اکسنچر در توکیو ژاپن افتتاح کرده است. این مرکز تخصص در حوزه تحولات دیجیتال و دانش متخصصان جهانی را با فناوری‌های نوآورانه و ایده‌های جدید استارت‌آپ‌ها، ابداع‌کنندگان و سایر افراد در اکوسیستم از جمله شتاب‌دهندگان، سرمایه‌داران خطرپذیر، محققان دانشگاهی، و آزمایشگاه‌های تحقیقات و توسعه شرکتی در ژاپن و خارج از کشور در هم آمیخته است.

 

۲۵ Shahrivar 1395 بدون دیدگاه حامد رسولی

اپلیکیشن‌های این هفته هم برای گشت‌‌وگذار شهری مناسب‌اند هم استفاده بهتر از صفحه نمایش گوشی ...

۲۲ Shahrivar 1395 بدون دیدگاه روشنک ایرانیار

در حین اجرای مصاحبه‌های کیفی، نکات زیر می‌تواند باعث افزایش کیفیت مصاحبه شود. 
 

 

۱۶ Shahrivar 1395 بدون دیدگاه
مقاومت در برابر آنچه معمولی است، شعار اصلی آژانس تبلیغاتی Y&R

«یانگ‌ و روبیکام» از آژانس‌های تبلیغاتی شناخته‌شده در دنیای امروز است که سال ۲۰۱۴ به‌عنوان یکی از برترین شرکت‌های بازاریابی جهان شناخته شد. این شرکت که با نام اختصاری وای‌ا‌ندآر (Y&R ) نیز معروف شده است، کار خود را در سال ۱۹۲۳ با یک آژانس تبلیغاتی کوچک در فیلادلفیا آغاز کرد و دو موسس اصلی آن که هنوز هم این آژانس با اسم آن‌ها شناخته می‌شود ...

۰۹ Shahrivar 1395 بدون دیدگاه مریم تجلی

در به‌کارگیری بوم ناب ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که ترتیب پر کردن اجزای این بوم به چه صورت است، از کجا باید شروع کرد و به چه ترتیبی باید پیش رفت. اگر بخواهیم یک ترتیب منطقی برای تکمیل بوم ناب در نظر بگیریم شاید ترتیب و روالی که در ادامه می‌آید، منطقی و مناسب باشد.
ابتدا به پر کردن بخش مشتریان و مسئله به‌صورت هم‌زمان بپردازید، سپس به دنبال فرضیه‌سازی برای ارزش پیشنهادی یکتا بروید و بر روی آن با توجه به دو بخش قبلی ایده‌پردازی کنید...

۲۳ خرداد ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

این استارت‌آپ هر تبلیغی که مشتریان نیاز دارند در چنته دارد. دیگر عصر رسانه‌های خاص که برندهای تجاری با فرمت‌هایی استاندارد در آن‌ها تبلیغ می‌شدند، به سر آمده و نسل جدیدی از سیستم‌عامل‌های بازاریابی دیجیتال پا به عرصه گذاشته‌اند که با ایجاد تجربیات منحصربه‌فرد هم برای برند و هم برای مصرف‌کننده، فرصت‌های زیادی جهت پیشرفت و نوآوری دارند.

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ بدون دیدگاه
اشتراک در مشتریان