محیط_زیست

نجات اقیانوس‌ها با کفش!
کمپین آدیداس و پارلی برای حفظ اقیانوس‌ها

دغدغه‌های محیط‌زیستی به عنوان یکی از مهم‌ترین چالش‌های دنیای امروز شناخته می‌شوند که در قالب شرکت‌ها و کمپین‌های مختلفی، بیان شده و طیف عظیمی از مردم در سراسر جهان به آنها می‌‌پیوندند؛ بر همین اساس نیز بسیاری از برندهای معروف جهان با کمپین‌های فوق همراه شده و در خلال فرایند بازاریابی خود، مشکلات محیط‌زیست را مطرح کرده و حتی جهت حل این مشکلات نیز گام‌هایی بر‌می‌دارند. شاید بتوان گفت یکی از خطرات مهمی که امروز‌ محیط‌زیست جهان را تهدید می‌کند

۱۷ Mordad 1397 بدون دیدگاه
سیب صورت جغد  چه پیامی برای مخاطب دارد؟
تبلیغی خلاقانه برای ترویج محصولات طبیعی

Bio Suisse عنوان سازمان کشاورزی ارگانیک در کشور سوئیس است که با هدف تولید محصولات طبیعی ایجاد شده است. از آنجایی که امروز‌ سلامت زیستی انسان، در گرو سلامت طبیعت است، توجه به مباحث محیط زیستی اهمیت شاخصی پیدا کرده ‌و تقریبا در تمام نقاط جهان، سازمان‌ها و کمپین‌های مختلفی جهت حمایت از محیط زیست طبیعی تشکیل می‌شوند. 

۱۱ تیر ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
زیبایی معیوب اثاثیه‌ سازگار با محیط زیست
درباره کسب‌وکار نیکول واکلی که وکالت را رها کرد تا یک شغل جذاب‌تر داشته باشد!

نیکول واکلی را به عنوان امپراطور اثاثیه سازگار با محیط زیست در هنگ‌کنگ می‌شناسند. او موجب تعمیق پایدار ریشه‌های حیات درختان شده. این فرد اثرگذار در حوزه زندگی سازگار با محیط زیست اینک شعبی را در آمریکا نیز ایجاد کرده و کسب‌و‌کار خود را «درخت» نامیده است. نیکول که سابق بر این به کار وکالت مشغول بود، در یک تغییر جهت ناگهانی کسب‌و‌کار بین‌المللی اثاثیه سازگار با محیط زیست را در سال ۲۰۰۵ شروع کرد. 

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
استارت‌آپ ویکند خدمات شهری جم
استارت‌آپ ویکند خدمات شهری جم

در عصر فناوری‌اطلاعات، شهرنشینی و توسعه خدمات شهری یکی از پدیده‌های ویژه است. رشد سریع شهرها، زندگی شهری را برای مردم و مسئولان به یک چالش عظیم تبدیل کرده است. تراکم جمعیت، دشواری رفت و آمد در محیط‌های شهری، آلودگی‌ هوا و ناامنی‌های اجتماعی، برخی از دغدغه‌هایی است که ذهن مسئولان و صاحب‌نظران در حوزه‌های مختلف را به خود مشغول کرده است.

۲۰ اسفند ۱۳۹۶ بدون دیدگاه علی کاکادزفولی
اشتراک در محیط_زیست