فین_استارز

تکاپو و مذاکرات پیاپی در ساعات نخست
حجت نجف‌پور مدیر سرمایه‌گذاری حرکت اول

حرکت اول، VC همراه اول است که کار سرمایه‌گذاری همراه اول را روی استارت‌آپ‌ها انجام می‌دهد. این شرکت ۳‌شتاب‌دهنده دانشگاهی شهید بهشتی، دانشگاه شیراز و دانشگاه صنعتی اصفهان را زیرمجموعه خود دارد. این شرکت از کسب‌وکارهایی حمایت می‌کند که بتوانند با همراه اول هم‌افزایی داشته باشند.

۲۰ تیر ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
ما اجازه نداریم که ناامید شویم

در حالی هفته‌نامه شنبه را برای چاپ می‌فرستیم که اکوسیستم پی‌جو و نگران موضوع اتفاق افتاده برای سرآوا‌ست. در این مورد به خبر رسمی این شرکت اکتفا می‌کنیم و امیدواریم مشکلات پیش آمده مرتفع شود و خللی در روند امید‌بخشی و سرمایه‌گذاری‌های داخلی و خارجی در اکوسیستم استارت‌آپی ایران به وجود نیاید. فارغ از این اتفاق تلخ پیش آمده که امیدواریم به خوشی بینجامد، زیست‌بوم استارت‌آپی ایران در سال ۹۷ شروع خوبی داشت. 

۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
فين‌استارز فقط يک نمايشگاه نيست!
رویداد ۴ روزه فین‌استارز ۲۰۱۸ از ۲۷ تا ۳۰ فروردین با حضور استارت‌آپ‌ها، شرکت‌های سرمایه‌گذاری و فعالان بازار سرمایه برگزار شد

«ما فین‌استارز۲۰۱۸ را از ماه‌ها قبل شروع کردیم. لازم بود تیم‌ها ثبت‌نام کنند و معرفی شوند. همچنین  سرمایه‌گذاران و مربیان هم می‌بایست ثبت‌نام می‌کردند. نشست‌های تخصصی در حوزه‌های مختلف نیاز به برنامه‌ریزی داشت. یکی از بارزترین تفاوت‌های فین‌استارز۲۰۱۸ نسبت به دوره‌های قبل، با توجه به برنامه‌ریزی قبلی که صورت گرفته بود، این است که این دوره نتایج خیلی بهتری داشت. همینطور در این دوره بحث اتصال فین‌تک و حرفه حسابرسی بحث جدیدی بود که با استقبال خوبی مواجه شد.»

۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
چه خبر از فین‌استارز 2018؟
در سلسله نشست‌های فرابورس با فعالان حوزه فین‌تک پاسخ داده شد

دومین نشست از سلسله نشست‌های هم‌اندیشی فرابورس ایران با فعالان حوزه فین‌تک در ساختمان فرابورس ایران برگزار شد. این نشست تحت عنوان همفکری با شرکت‌ها‌ و صندوق‌های سرمایه‌گذاری جسورانه با حضور سیدمهدی علم‌الهدی‌ معاون پذیرش و ناشران فرابورس، علی زندوکیلی‌ دبیر بازار دارایی فکری فرابورس ...

۱۴ اسفند ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
ثبت‌نام فین‌استارز 2018 تا 12 اسفند ادامه دارد
فین‌استارز؛گردهمایی استارت‌آپ‌ها و فعالان «فین‌تک» است

فین‌استارز ۲۰۱۸، گردهمایی بزرگ استارت‌آپ‌ها و فعالان فین‌تک است که با هدف رفع نیازهای فناورانه بازارهای مالی کشور برگزار می‌شود. در این دوره از موفقیت و تجربه تیم‌های حاضر در رویداد فین‌استارز ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ و از مهم‌ترین برنامه‌های توسعه‌ای شرکت‌های بزرگ در حوزه فین‌تک صحبت می‌شود.

۰۸ اسفند ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
اشتراک در فین_استارز