فیلتر

لطفا فیلتر تلگرام را بردارید!

نفس اینترنت به شماره افتاده است. برای رسیدن به یک اپلیکیشن باید به این در و آن در بزنید و دست به دامن امدادهای غیبی شوید و هزار حرص بخورید تا به مقصود برسید. تحت تاثیر اتفاقاتی که در هفته گذشته، کل کشور را درگیر خود کرد؛ اولین راهکار «مسئولان مربوطه» همان دم‌دست‌ترین بود؛ قطره‌چکانی کردن اینترنت و محدود کردن شبکه‌های اجتماعی مثل تلگرام. با این تفاوت که این محدودیت‌ها در سال ۱۳۹۶ در حال رخ دادن است.

۱۶ Dei 1396 بدون دیدگاه رضا جمیلی
تلگرام باعث فیلتر شدن استارت آپ های زرین پال،پی پینگ،باهمتا و ایدی پی شد

استارتاپ های  زرین پال،پی پینگ،باهمتا و ایدی پی به دستور مقام محترم قضایی از ساعاتی پیش فیلتر شدند. علت فیلتر شدن استارتاپ های مالی به دلیل استفاده از تلگرام برای انتقال پول است.

۱۶ تیر ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

اپلیکیشن Blue Apron دستور غذاهای ساده و مناسب با هر فصل را ارائه می‌دهد. ویدئوهای نحوه پخت، نکات ریز آشپزی، اطلاعات درباره مواد اولیه باکیفیت و مناسب و داستان‌هایی درباره کشاورزان و عرضه‌کنندگان محصولات در این اپلیکیشن قرار گرفته‌اند. 

۰۹ Mehr 1395 بدون دیدگاه

اپلیکیشن‌های برگزیده این هفته، دانلود ویدئو و امن کردن بیشتر گوشی‌تان را ممکن می‌کنند......

۰۲ Shahrivar 1395 بدون دیدگاه روشنک ایرانیار

Photo Editor Pro ویرایشگر عکس قدرتمندی است که جلوه‌های ویژه و فیلترهای فوق‌العاده‌ای دارد. این برنامه بسیار جامع و کامل است و هر آن چیزی را که شما می‌خواهید ارائه می‌دهد. این برنامه کاربردی یکی از برنامه‌هایی است که بیشترین تعداد دانلود را در گوگل‌پلی داشته است...

۲۴ خرداد ۱۳۹۵ بدون دیدگاه
آیا با قدرت واقعی موتورهای جستجو آشنایید؟

نقش موتورهای جستجو در هدایت کاربران به سایت. بسیاری از کسب‌وکارها از موتورهای جستجو استفاده نمی‌کنند. درحقیقت آن‌ها از اهمیت این موتورها در هدایت کاربران به وب‌سایت خود مطلع نیستند. حتی برخی از آن‌ها، که با این اهمیت آشنا هستند، دقیقا نمی‌دانند که چگونه این ترافیک جستجو ایجاد می‌شود.

۰۹ خرداد ۱۳۹۵ بدون دیدگاه
اشتراک در فیلتر