فریلنسر

گفت‌وگو با مسعود صباغی

تعداد زیادی سایت‌ساز در حال حاضر در اینترنت فعالیت می‌کنند ولی در این بین مسعود صباغی در استارت‌آپ خود به نشانی webzi.ir  دست به ابتکار عمل جالبی زده و محیط سایت‌ساز خود را مشابه فتوشاپ طراحی کرده است تا امکانات و خدمات حرفه‌ای‌تری را برای طراحی سایت در اختیار طراحان گرافیست و کاربران عادی برای طراحی سایت اختصاصی خود قرار دهد. 

۰۶ تیر ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
نیما نورمحمدی که به همراه همسرش روشنک علی‌طلب در روستای خاجان چاردانگ رشت زندگی می‌کند، اعتقاد دارد پونیشا تقریبا ۵۰ درصد از بازار فریلنسینگ آنلاین کشور را در دست دارد

برای رسیدن به پونیشا لازم نیست بزرگراه‌های صدر، مدرس یا هر بزرگراه رو به شمال دیگری در تهران را در پیش بگیریم، بلکه باید به «خاجان چاردانگ» برویم؛ روستایی در ۵کیلومتری رشت؛ جایی که یکی از بازارهای کار فریلنسینگ ایران با مزارع برنج و با بوی نشا و رنگارنگی شلیته‌های زنان گیلان هم‌نفس است و به سبکی از زندگی تبدیل شده. 

۰۵ خرداد ۱۳۹۷ بدون دیدگاه طاهره خواجه گیری
فری‌لنسر، بازار کار آزادکارهاست
یک شبکه اجتماعی برای کارفرمایان و جویندگان کار

فری‌لنسر(Freelancer.com) یک وب‌سایت بازار کار جمع‌سپاری است که به کارفرمایان امکان می‌دهد تا مشاغلی را که افراد با شغل آزاد می‌توانند انجام دهند، به آنها معرفی کند. این استارت‌آپ در سال ۲۰۰۹ راه‌اندازی شده ‌و دفتر مرکزی آن در سیدنی، استرالیاست اما دفاتر دیگری در کالیفرنیای جنوبی، ونکوور، لندن، مانیلا و جاکارتا دارد.

۱۴ اسفند ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
اشتراک در فریلنسر