فروشگاه_اینترنتی

علی حاجی‌محمدی به شنبه‌پرس خبر داد:

علی حاجی‌محمدی، موسس ژاکت خبر از جذب سرمایه یک‌و‌نیم میلیارد تومانی برای این استارت‌آپ داد و گفت: «از بهمن‌ماه سال گذشته  با یکی از شرکت‌های سرمایه‌گذاری معتبر وارد مذاکره شدیم و در نهایت در تاریخ ۲۶ تیرماه به نتیجه رسیدیم.»

۲۹ تیر ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
سینمامارکت؛ بستری برای تماشای فیلم مستند
محمدحسین زهدی از استارت‌آپی می‌گوید که یک حوزه خاص ویدئویی را نشانه گرفته است

نفوذ اینترنت و گسترش استفاده از بستر فضای مجازی، دسترسی به محتوای مورد نیاز را برای کاربران ساده کرده است. به خصوص محتوای صوتی و تصویری مانند فیلم‌ها و مستندها که در گذشته دسترسی به آن با مشکلاتی روبه‌رو بود و علاقه‌مندان مجبور بودند برای پیدا‌کردن فیلم‌های مستند مورد علاقه خود ساعت‌های زیادی را در مغازه‌های شهر به جست‌وجوی آن بپردازند. 

۰۲ تیر ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
باسلام، شبکه اجتماعی کسب‌وکارهای کوچک

باسلام به آدرس اینترنتی basalam.ir یک استارتاپ یک سال و نیمه‌ است که به کسب‌وکارهای کوچک این امکان را می‌ٔدهد که در یک بازار اجتماعی آنلاین، محصولاتشان را عرضه کنند و علاوه بر فروش محصولاتشان به صورت اینترنتی و ارسال پستی آن‌ها، با صاحبان کسب‌وکارهای کوچک دیگر ارتباط برقرار کنند و کسب‌وکار خودشان را از این طریق ارتقاء بدهند.

۱۶ اسفند ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
65‌میلیارد تومان، درآمد اپ‌نویس‌های کافه‌بازر

تیم‌های توسعه‌دهنده ایرانی در سال ۱۳۹۵ توانسته‌اند در مجموع بیش از ۶۵۰ میلیارد ریال درآمد کسب کنند. این رقم تنها درآمدهای دیجیتال از برنامه‌ها و بخشی از درآمد تبلیغات را شامل می‌شود.

۱۰ اسفند ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
داستان آریو و شبکه‌های اجتماعی‌اش
درباره پوتک که در یک پروژه بزرگ، سبک تازه‌ای از بازاریابی اینفلوئنسری را راه انداخته است

شرکت پوتک به نشانی putech.ir   که با نام PMC شناخته می‌شود، در سال ۷۴ کار خود را در حوزه واردات و صادرات ماشین‌آلات صنعتی شروع کرد و به مرور زمان با توجه به نیازی که در حوزه کاری خود احساس کرده، وارد حوزه فناوری اطلاعات نیز شده است. بر همین اساس،‌ روی ‌پروژه‌های مختلفی در حوزه آی‌تی سرمایه‌گذاری کرده ‌که مهم‌ترین این پروژه‌ها، پروژه‌ای به نام «آریو» با ماهیت شبکه اجتماعی و پیام‌رسان است.

۰۷ اسفند ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
جابو یک جامعه مجازی برای کسب‌و‌کارها
محمود مدبری از استارت‌آپ پلتفرمی‌اش می‌گوید

محمود مدبری ۴۷‌ساله بنیانگذار استارت‌آپ joboo.ir‌ کسی است که به گفته خودش در زمینه ایده‌پردازی کسب‌و‌کار شاعر است و ایده‌ها مثل بیت‌های شعر در دورنش می‌جوشد و او را وادار می‌کند تا سالانه ۱۰ الی ۱۵ میلیون صرف ایده‌های متعددی کند که به ذهنش می‌رسد.

۱۶ بهمن ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
پوشاک دیبابست فروش آنلاین پوشاک

در دوره و زمانه‌ای به سر می‌بریم که فروش اینترنتی و فروشگاه‌های مجازی هر روز رونق بیشتری می‌گیرند. به دلیل سهولت کاربران در خرید و تحویل محصولات درب منزل در فروشگاه‌های اینترنتی، این فروشگاه‌ها به‌‌تدریج در حال تسخیر جایگاه فروشگاه‌های حقیقی در جامعه هستند.

۲۱ Dei 1396 بدون دیدگاه
اشتراک در فروشگاه_اینترنتی