فروشگاه_آنلاین

چرا به اندازه رقیبانتان خوب نیستید؟
همیشه سراغ الگوهای تکراری نروید! شما نمی‌توانید «خلاقیت» را از هیچ کسب‌و‌کاری جدا کنید!

بسیاری از لباس‌فروشی‌های‌ اینستاگرامی، محصول مشابهی را ارائه می‌کنند. اصلا ممکن است که خیلی از این فروشگاه‌های آنلاین، محصولات خود را از یک فروشنده خریداری کرده و در صفحات متفاوت عرضه کنند. اما چرا از میان ده‌ها صفحه که اغلب قیمت یکسانی دارند، دوست دارید لباس‌هایتان را تنها از یک فروشنده خریداری کنید. 
 

۲۲ Mordad 1397 بدون دیدگاه

الکامپ تمام شد؛ اما برای من یکی، این الکام‌استارز بود که تمام شد! چون به غیر از دو سالن ۹-۸ و ۱۱-۱۰ بقیه الکامپ نه‌تنها جذابیتی برایم نداشت که چندان هم زحمتی برای دیدن غرفه‌های آن به خودم ندادم. از هر بازدیدکننده‌ای هم درباره نمایشگاه بیست‌وچهارم می‌پرسیدی، الکامپ را معادل الکام‌استارز می‌دانست و بیشتر وقت بازدیدکننده‌ها در این دو سالن می‌گذشت.

۱۵ Mordad 1397 بدون دیدگاه
در اینوتکس به دنبال سرمایه‌گذار بودیم
حمیدرضا خاکشور، بنیانگذار استارت‌آپ پت‌خرید:

پت‌خرید یک فروشگاه آنلاین غذا و لوازم حیوانات خانگی است. حمیدرضا خاکشور، بنیانگذار و مدیرعامل این استارت‌آپ، پت‌خرید را به این صورت معرفی می‌کند: «دیجی‌کالای پت».
 

۲۶ تیر ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
دیجی‌کالا، نه ارز دولتی دریافت کرده، نه در نودیس‌پرداز ذی‌نفع است
بیانیه‌ دیجی‌‌کالا در ارتباط با مسائل اخیر بازار موبایل و اتهاماتی که به این شرکت وارد شد:

در پی مسائل اخیر بازار موبایل و اقدامات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به منظور شفاف‌سازی و جلوگیری از فساد مالی، دیجی‌کالا بیانیه‌ای با عنوان «استقبال از شفاف‌سازی» منتشر کرده است. 

۱۴ تیر ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
بهار بی‌استرس  یعنی چه؟
نکاتی کاربردی برای جان به در بردن از اضطراب روزهای تعطیل

ماجرا تنها به آمار سرسام‌آور تصادفات جاده‌ای در روزهای ابتدای سال مربوط نمی‌شود و تنها سیل سوالاتی که عید‌دیدنی‌ها حریم خصوصی شما را نشانه می‌گیرند نیست که باعث مضطرب‌شدنتان در روزهای به‌ظاهر شیرین تعطیل می‌شود. بخش بزرگی از استرس‌هایی که به شما مجال لذت‌بردن از وقت آزادتان را نمی‌دهد، به خود شما برمی‌گردد ...

۱۶ فروردین ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
سرمقاله اکبر هاشمی شماره 91: آرزوهایشان را از زمین بلند کنیم!

هفته پیش مهران مدیری از شرکت‌کنندگان در برنامه‌اش پرسید چه آرزویی دارید. اینها را شنید: ماشین، خانه، ویلا، پول... و بعد مدیری با تعجب گفت چرا همه آرزوهایتان پول، ماشین و خانه است! پاسخ، بالا‌ انداختن شانه‌هایی بود که زیر بار مشکلات، آرزوهایشان اینچنین شده بود. در آن لحظه بی‌آنکه فکری کنم به یاد سخنرانی تاریخی مارک زاکربرگ افتادم ...

۲۸ بهمن ۱۳۹۶ بدون دیدگاه اکبر هاشمی
مشکل اکوسیستم پول است!

پلوتو استارت‌آپی است که در زمینه ساخت فروشگاه آنلاین فعالیت می‌کند و اگر کسی بخواهد فروشگاه خودش را بسازد، از او حمایت خواهد کرد. طه آشتیانی و سینا محمدی دو همکار قدیمی پلوتو هستند. 

۰۵ بهمن ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
پول و وقت‌تان را مدیریت کنید
تست نکرده‌ایم که اپلیکیشن‌های مانی‌بوک و جورته چقدر به درد فارسی‌زبان‌ها می‌خورد اما شناخت‌شان ضرر ندارد!

اپلیکیشن مانی‌بوک یک رابط جذاب و ساده است. اگر این برنامه را روی تلفن همراه خود دانلود و نصب کنید، می‌توانید تمام عملیات پولی خود را به شکل آمار متحرک پیگیری کنید.

۲۳ Dei 1396 بدون دیدگاه
اشتراک در فروشگاه_آنلاین