شماره ۹۰

مهاجرت با بریج یو‌.اس

بریج یو‌.اس (Bridge US)یک شرکت خدمات حقوقی در سن‌فرانسیسکو، کالیفرنیا، است که خدمات و منابع مهاجرتی را در آمریکا ارائه می‌دهد.

۲۶ بهمن ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
هوبا، خرید با انتخاب‌های متنوع
معرفی یک شبکه کسب‌وکاری که حسابی موردتوجه سرمایه‌گذاران قرار گرفته است

هوبا (Hubba) یک شرکت نرم‌افزار کامپیوتری در فضای فناوری خرده‌فروشی است. این شبکه بی‌۲بی در تورنتوی کانادا واقع شده است. این شرکت در سال ۲۰۱۰ توسط مدیرعامل و بنیانگذار، بن زیفکین، بنیانگذاری و در سال ۲۰۱۴ راه‌اندازی شد.

۲۶ بهمن ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
لوگوی ورساچه شما را هم طلسم می‌کند؟
از مدوسای یونان باستان تا مدوسای دنیای مد

بسیاری از نام‌های تجاری موفق، دارای لوگوی نمادین و نشانه‌داری هستند که با در نظر گرفتن برخی مفاهیم مهم، در تثبیت و ماندگاری برند مذکور سهم بسزایی داشته است؛ به طوری که بسیاری از مخاطبان جهان، برند مورد نظر را با لوگوی آن می‌شناسند. 

۲۶ بهمن ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
ویدئوی شما به درد کدام شبکه‌ اجتماعی می‌خورد؟
قبل از بازاریابی ویدئویی در یوتیوب، توییتر یا اینستاگرام این مطلب را بخوانید

از آنجایی که شبکه‌های اجتماعی همچنان کانون توجه بازاریابی و بودجه رسانه‌ای بیشتر شرکت‌ها هستند، باید دید کدام نوع محتوا در هر پلتفرم عملکرد بهتری دارد. با وجود افزایش تمرکز ‌روی هوش مصنوعی، ویدئو همچنان بهترین عملکرد را در بازاریابی شبکه‌های اجتماعی دارد.

۲۶ بهمن ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
وقت داشتن یک سایت است!

در شماره‌های قبل ۶ مرحله راه‌اندازی سایت را معرفی و بررسی کردیم. حال به ترتیب به شما خواهیم آموخت چگونه هر کدام را بدون نیاز به تخصص و دانش تهیه و تنظیم کنید.

۲۵ بهمن ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
ویدئو اسم یک استارت‌آپ موفق ویدئویی است
امکان ساخت ویدئوهای کوتاه به رشد این کسب‌وکار کمک زیادی کرده است

ویدئو (Wideo) یک پلتفرم ساخت ویدئوی آنلاین است که به کاربران امکان می‌دهد ویدئوهای آنلاین را ایجاد و ویرایش کنند و به اشتراک بگذارند. پلتفرم ویدئو به افرادی که تجربه ساخت یا طراحی ویدئو را ندارند، امکان می‌دهد تا ویدئوها، ارائه‌های متحرک، کارت‌های الکترونیکی ویدئویی و غیره را ایجاد کنند.

۲۵ بهمن ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
با سرعت، استارت‌آپ و استرالیا چه تیتری می‌زنید؟
رشد اکوسیستم استارت‌آپی در شهرهایی چون سیدنی و ملبورن خیره‌کننده است

از زمان ارائه سند دستورکار نوآوری و علوم ملی ۱.۱میلیارد دلاری استرالیا در دسامبر ۲۰۱۵ و طرح‌های مالیاتی جدید این کشور برای سرمایه‌گذاران در مراحل اولیه، اکوسیستم استارت‌آپی استرالیا تکامل یافته ‌و به شیوه غیر‌قابل پیش‌بینی توسعه پیدا کرده است. با افزایش حمایت‌ها از سوی سرمایه‌گذاران و شتاب‌دهندگان، چه اتفاقی برای اکوسیستم استارت‌آپی استرالیا خواهد افتاد و چگونه می‌توان آینده این اکوسیستم را تعریف کرد؟

۲۵ بهمن ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
چه خبر از جاده ابریشم؟

هادی فرنود، بنیانگذار استارت‌آپ‌های کاموا و جاده ابریشم از برگزاری اولین دوره شتاب‌دهی آنلاین در ایران می‌گوید. «استارت‌آپ جاده ابریشم با یک تیم ۳۰نفره، در دوبخش کار خود را شروع کرده است. یک بخش road trip که در شهرهای مختلف به صورت یک پیش‌رقابت انجام و بهترین استارت‌آپ در هر شهر انتخاب می‌شود.

۲۵ بهمن ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
سبک زندگی استارتاپی: این‌بار شما مدیر پروژه باشید
چطور می‌توانید از میان همه همکاران رقیب، مسئولیت یک ماموریت مهم را به دست بگیرید؟

به انجام رساندن این کار، یک نقطه طلایی در کارنامه کاری هر یک از شما خواهد بود. همین کافی است تا همکارانتان هم به اندازه شما برای قبول‌کردن مسئولیت این کار انگیزه داشته باشند و برای پیروز‌شدن در این رقابت و اثبات شایستگی‌شان به هر دری بزنند.

۲۵ بهمن ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
چرا وردپرس؟

وردپرس به شما قدرت نشر می‌دهد، ایجاد و استفاده از محتوا را آسان می‌کند. شما می‌توانید با اپلیکیشن مطالب را در سایت خود تالیف، ویرایش و نشر کنید، یا از مطالب ارسال‌شده در قسمت ریدر الهام بگیرید. وردپرس هاست فوق‌العاده‌ای برای محتوای آموزش الکترونیکی است و گزینه همراه فقط به این قابلیت‌ها اضافه می‌شود.

۲۵ بهمن ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
خطرپذیرهای فرابورس ۱۲۰ میلیارد تومان سرمایه وارد اکوسیستم استارت‌آپی کرده‌اند
حسین نظام‌دوست، رئیس اداره نهادهای نوین مالی فرابورس ایران:

حسین‌نظام‌دوست، رئیس اداره نهادهای نوین مالی فرابورس ایران از آخرین وضعیت شرکت‌های فرابورسی خبر می‌دهد و می‌گوید در حوزه صندوق‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر، امسال ۳ صندوق جسورانه در فرابورس تاسیس شده است به این معنی که پذیرش و درج شده‌اند. 

۲۴ بهمن ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
ساخت‌سنتر؛  استارت‌آپی برای ساختمانی‌ها

صنعت ساختمان یکی از صنعت‌های مهم اقتصاد ایران محسوب می‌شود که بخش عمده‌ای از گردش مالی سالانه کشور در آن اتفاق می‌افتد. به همین جهت ساختمان‌سازی در اشتغال‌زایی کشور هم نقش مهمی را برعهده دارد. شفاف شدن مراودات اقتصادی در این حوزه و رونق آن به معنای تولید شغل بیشتر و البته بالا رفتن کیفیت خروجی‌های این بخش از اقتصاد کشور خواهد بود.

۲۴ بهمن ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
در اکوسیستم استارت‌آپی کانادا صحبت از رونق است

اکوسیستم استارت‌آپی در حال رشد کانادا اخیرا مورد توجه ویژه قرار گرفته ‌و افراد بیشتری هر روز به جو دوستانه‌ای که نسبت به کارآفرینان ایجاد شده است، چشم می‌دوزند. طبق گزارش انجمن سرمایه خطرپذیر و سرمایه‌گذاری‌های خصوصی کانادا، در سال ۲۰۱۶ بیش از ۳ میلیارد دلار معامله سرمایه‌گذاری خطرپذیر انجام گرفته است.

۲۴ بهمن ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
تضاد مفاهیم در خدمت معرفی قهوه مک‌کافی
راهکار خلاقانه تبلیغاتی‌مک‌دونالد

یکی از چالش‌های طراحی تبلیغات خلاقانه این است که چطور هم پیام مرتبط با مهم‌ترین ویژگی محصول را منتقل کنند و هم در دام کلیشه‌های مرتبط با آن پیام نیفتند. برای مثال وقتی صحبت از قهوه می‌شود همه ناخودآگاه ذهنشان به سمت ویژگی‌های آشنای این محصول یعنی بوی تند و طعم خاص و البته هوشیاری که این نوشیدنی به ذهن می‌دهد، معطوف می‌شود.

۲۴ بهمن ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
در جست‌وجوی سرمایه‌گذار خوب برای فین‌تک‌ها
جذب سرمایه خارجی توسط باهمتا بار دیگر موضوع جذب سرمایه در فین‌تک را سر زبان‌ها انداخت

جذب سرمایه، مذاکره با سرمایه‌گذاران و همکاری با آنها اگر سخت‌ترین مرحله در رشد و توسعه یک کسب‌وکار نوپا نباشد، قطعا یکی از چند گزینه اول است. خود اینکه یک کسب‌وکار تشخیص دهد سرمایه‌گذار می‌خواهد یا نه و با وجود سرمایه‌گذار چگونه می‌تواند توسعه پیدا کند، به اندازه کافی دشوار است، اما شاید نه به‌قدری که پای میز مذاکره می‌روند و می‌خواهند برای افرادی که هیچ شناخت قبلی نسبت به کسب‌وکار یا خود گروه آنها ندارند، مدل کسب‌وکار خود را توضیح دهند. 

۲۴ بهمن ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
از تخفیف‌های فروشگاه‌های آنلاین باخبر شوید

تماس‌های‌تان را مدیریت و برای آیفون‌تان یک اپلیکیشن ایمیل تازه نصب کنید

۲۴ بهمن ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
اصول و کاربردهای فین‌تک

فين‌تک يا فناوري مالي به معناي کاربرد نوآورانه فناوري در ارائه خدمات مالي است. فين‌تک معادل Financial technology در فضاي اقتصادي است و به کمپاني‌هايي اشاره دارد که با کاربرد تکنولوژي تلاش مي‌کنند خدمات مالي را کارآمدتر کنند. اين تغييرات، صنعت خدمات مالي را کاملا دگرگون کرده است. 

۲۳ بهمن ۱۳۹۶ بدون دیدگاه علی کاکادزفولی
جوایزی که برای اولین بار در جشنواره وب اهدا می‌شود
میلاد احرام‌پوش، از آخرین اخبار جشنواره می‌گوید

میلاد احرام‌پوش، یکی از بنیانگذاران جشنواره وب و موبایل، از حال و هوای این روزهای جشنواره به عالیه عزتی خبرنگار شنبه‌پرس می‌گوید: «بعد از شورای داوری که در مشهد تشکیل شد، جمعه هفته گذشته حدودا ۳۰ داور کاندیداها را انتخاب کرده و لیست نهایی اعلام شد. پس از آن مجدد، داوران که همان داوران مرحله اول هستند، از بین ۵ کاندیدا در هر گروه، بهترین سایت را انتخاب می‌کنند. 

۲۳ بهمن ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
مغول؛ استارت‌آپی که امپراطوری رسانه‌ای زنان لقب گرفته!
تیفانی فام یک شبکه اجتماعی برای تعامل زنان با یکدیگر و انتقال تجربه آنها راه انداخته است

مغول (Mogul) یک پلتفرم فناوری مختص بانوان است که به زنان امکان می‌دهد در سراسر دنیا با هم در ارتباط باشند، اطلاعات خود را به اشتراک بگذارند‌ و به دانش همدیگر دسترسی داشته باشند. این استارت‌آپ در سال ۲۰۱۴ توسط تیفانی‌فام راه‌اندازی شد. مدیر فنی این شرکت دیوید فام است.

۲۳ بهمن ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
همراه‌پژوهان، یک کتابخانه همراه است
محمد پهلوانی در قم یک استارت‌آپ فرهنگی راه انداخته است

علی‌رغم کاهش نرخ مطالعه در جامعه، به نظر می‌رسد كه استفاده از تلفن‌های هوشمند تاثیر مثبتی ‌روی این نرخ گذاشته ‌و افراد به‌واسطه اپلیکیشن‌های کتابخوان نسبت به گذشته بیشتر کتاب می‌خوانند. استارت‌آپ کتابخوان همراه‌پژوهان به نشانی pajoohaan.ir  استارت‌آپی است که یک کتابخوان همراه در حوزه‌های کتاب‌های علوم انسانی و اسلامی به حساب می‌آید.

۲۳ بهمن ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

صفحه‌ها

اشتراک در شماره 90