شماره ۵۸

راز سازمان‌های موفق

سازمان‌ها با اهداف متعالی به‌وجود می‌آیند ولی با گذشت زمان و بزرگ‌شدن، از اهداف عالی خویش دور می‌شوند. سازمان‌های پیشرو به خوبی می‌دانند که تحول و تغییر در این دنیای پر‌شتاب، می‌بایست استراتژی اصلی سازمان محسوب شود.

۰۲ خرداد ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
هوشمندی در مدیریت کسب و کار

 یکی از عمده‌ترین مواردی که کارفرمایان و صاحبان مشاغل با آن روبه‌رو هستند و بعضا مشکلاتی در کسب‌و‌کار شرکت‌ها و سازمان‌ها به وجود می‌آورد، عدم آگاهی از قوانین و مقررات کسب‌و‌کار و نیز عدم اجرای صحیح آن در زمان‌های مورد نیاز است..

۰۲ خرداد ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
پارک علم و فناوری استان سیستان و بلوچستان

به همت دانشگاه جامع علمی‌کاربردی واحد استانی سیستان و بلوچستان و شهرداری منطقه یک پارک کارآفرینی استان در پارک فرهنگیان زاهدان افتتاح شد

۰۱ خرداد ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
بازاریابی محتوی, تولید محتوی, آموزش تولید محتوی, دوره دیجیتال مارکتینگ

شبکه‌های اجتماعی امکان دسترسی به میلیون‌ها کاربر را فراهم می‌کنند. آنها می‌توانند پیام‌های تجاری، شخصی و حتی سیاسی را در کوتاه‌ترین زمان با کمترین هزینه به افراد منتقل کنند...

۰۱ خرداد ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
از شکست دیگران بیاموزید

گروه فان تهران نماينده شركت بين‌المللى FUN با هدف به اشتراك‌گذارى تجربيات ارزشمند كارى، چهارمین همایش شکست در کسب‌و‌کار را برگزار می‌کند.

۰۱ خرداد ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
اسپانیولی‌ها، با وُکسی انگلیسی یاد می‌گیرند
یک پلت‌فرم کمک‌درسی برای دانش‌آموزان

استارت‌آپ Voxy یک شرکت یادگیری الکترونیکی زبان انگلیسی مبتنی بر وب است که برنامه‌های درسی مناسب و پویا و نیز دستورالعمل‌های شخصی‌سازی‌شده‌ای را به موسسات زبان ارائه می‌دهد. ‌

۰۱ خرداد ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
ارتباط کسب‌وکارها و مشتریان با نمایشگرهای دیجیتال

انپلاگ یک استارت‌آپ فناوری آمریکایی است که دفتر مرکزی آن در کالیفرنیا واقع شده‌ و نرم‌افزارهایی را برای نمایشگرهای دیجیتال ارائه می‌دهد که از این طریق امکان تعامل رسانه‌ اجتماعی بین برندها و کاربران را در زمان واقعی فراهم می‌کند.

۰۱ خرداد ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
تبلیغات در فیس‌بوک

Ampush  یک استارت‌آپ فناوری تبلیغات اجتماعی است که به منظور کمک به برندها و تبلیغ‌کنندگان برای دستیابی به عملکردی در مقیاس تبلیغات فیس‌بوک راه‌اندازی شده است.

۰۱ خرداد ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
پخش زنده بازی‌های ویدیوئی

Azubu

۰۱ خرداد ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
تاکسی بگیر!

گت یک استارت‌آپ درخواست سواری همراه است که درخواست برای یک تاکسی یا خودرو را در ۲۰ شهر اعم از نیویورک، لندن و مسکو، امکان‌پذیر می‌کند. این استارت‌آپ در اروپا و آمریکا بسیار موفق شده است به طوری‌که اکنون بیش از یک ‌میلیون کاربر و حدود ۱۵۰۰ مشتری شرکتی مانند گوگل دارد.

۰۱ خرداد ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
برگزاری نهمین رویداد اردوی استارت‌آپ شیراز

نهمین رویداد اردوی استارت‌آپ شیراز با حضور مربیان، داوران، اساتید دانشگاه و فراگیران کسب‌وکار با هدف پرورش ایده کسب‌وکار و ترویج کارآفرینی، ۲۰ تا ۲۲ اردیبهشت‌ماه در موسسه آموزش عالی زند برگزار شد. به گزارش روابط عمومی موسسه در نخستین‌روز از این رویداد سه‌روزه و پس از مراسم افتتاحیه، تعداد ۵۰ ایده‌ مطرح شد ...

۰۱ خرداد ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
هشتگ‌؛ یعنی امتداد معنا
با یک علامت خرچنگ‌قورباغه چه حرف‌ها که می‌شود زد

هنوز که هنوز است برخی زبان‌شناسان معتقدند که شبکه‌های اجتماعی نقش مخربی روی زبان و زبان‌آموزان دارند؛ دغدغه‌ای که به زبان فارسی محدود نیست و در تمام دنیا کارشناسانی پیدا می‌شوند و از ناامیدی‌شان برای واژه‌های اصیل صحبت می‌کنند.
می‌گویند که جملات ‌کامل نوشته نمی‌شوند و کلمات هم به قتلگاه می‌روند و با غلط‌های املایی فاحش دست به دست می‌شوند و کسی هم ناراحت نیست.

۰۱ خرداد ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
استارت‌آپی که برای دوادرمان پول جمع‌ می‌کند

گیوفوروارد  یک سایت کرادفاندینگ برای هزینه‌های پزشکی است که در سال ۲۰۰۸ راه‌اندازی شد ...

۰۱ خرداد ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
نور، صدا، دوربین؛ حرکت!
از ساخت ویدئوهای تبلیغاتی نترسید ،اما سرسری هم ضبط نکنید

مخاطبان امروز شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت‌ها از تماشای ویدئو لذت می‌برند. مخاطبانی که دیگر حوصله خواندن متن‌های طولانی را ندارند و کوتاه‌نویسی برای آنها یکی از ملزومات است، این روزها دیگر با ویدئو سروکار دارند و ترجیح می‌دهند تا به تماشای اتفاقات بنشینند و نه آنکه خواننده این متون باشند.

۰۱ خرداد ۱۳۹۶ بدون دیدگاه آیدا آزاد
پرسشنامه آنلاین

پرسشنامه یکی از ابزارهای اصلی جمع‌آوری داده‌های پژوهشی در حوزه‌های مختلف به شمار می‌رود و تنظیم پرسشنامه و جمع‌آوری داده‌ها یکی از دغدغه‌های اصلی هر پژوهشگر است که در طول انجام تحقیق با آن مواجه می‌شود. در طی سالیان متمادی پرسشنامه چاپی یکه‌تاز تحقیقات مبتنی بر پرسشنامه بوده است ...

۰۱ خرداد ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
تاثیرگذاران و دیگران

اسم تاثیرگذاران تبلیغاتی را که شنیده‌اید؛ آنهایی که شما را به عرش می‌برند یا به مرز نابودی می‌کشانند؛ کسانی که می‌توانند چهره‌ای متفاوت از شما نشان دهند و به کمکتان بیایند یا آنکه خدای ناکرده تاثیری مخرب بگذارند.

۰۱ خرداد ۱۳۹۶ بدون دیدگاه نگار مفید
اوردرچی؛ غذا تو راهه!
حمید ضرغامی متولد ۶۹ است. او از استارت‌آپی می‌گوید که می‌خواهد زودفود غرب کشور باشد

از زمانی که واژه استارت‌آپ بر سر زبان‌ها افتاده تا‌کنون حوزه سفارشات آنلاین غذا از جمله موضوعات مورد توجه و جذابی بوده که بچه‌های استارت‌آپی به سمتش جذب می‌شوند. حمید ضرغامی نیز از جمله این افراد است که با راه‌اندازی سایتی به نشانی‌ orderchi.com در شهر اراک به صورت آنلاین سفارشات غذا را دریافت می‌کند ...

۰۱ خرداد ۱۳۹۶ بدون دیدگاه آزاده خیرآبادی
زمبورک؛ سفارش آنلاین عسل خوانسار
طعم عسل ارگانیک در استارت‌آپی که محمدحسین ۱۸ ساله آن را راه انداخته است

راه‌اندازی استارت‌آپ سن و سال نمی‌شناسد همان‌طور که محمدحسین جنابی ۱۸ ساله این کار را انجام داده است. محمدحسین که متولد شهر اصفهان است و در حال حاضر پشت کنکوری است، سایتی به نشانیzamboorak.ir را راه‌اندازی کرده و دریچه جدیدی را برای تولیدکنندگان عسل و دیگر فرآورده‌های سنتی شهر خوانسار فراهم کرده است ...

۰۱ خرداد ۱۳۹۶ بدون دیدگاه مهتاب نوری
شیائومی, تلفن هوشمند, نوت‌پد, روبات, استارتاپ
هدف سرمایه‌گذاری جدید استارت‌آپ قدرتمند چینی چیست؟

تولیدکننده تلفن هوشمند چینی شیائومی یک قرارداد شراکت راهبردی را با مسئولان استان هوبئی امضا کرده ‌تا یک صندوق صنعتی  را به نام Yangzte River Industry Fund راه‌اندازی کند. این صندوق جدید که قصد دارد به طور کلی ۱.۷ میلیارد دلار جمع‌آوری کند، از توسعه اکوسیستم کسب‌و‌کار شیائومی و توسعه محصولات از تلفن هوشمند گرفته تا دستگاه‌های هوشمند پشتیبانی خواهد کرد.

۰۱ خرداد ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
پاناسونیک,اینترنت اشیاء,Cubic Telecom,

شرکت پاناسونیک در آمریکای شمالی، رابطه کاری راهبردی جدیدی را با Cubic Telecom آغاز کرده ‌تا دنیا را به سمت راهکارهای اتصال جهانی سوق دهد.این رابطه جایگاه پاناسونیک را به عنوان یکی از پیشروان بازار جهانی در زمینه فناوری‌های بی‌سیم تعبیه شده تقویت خواهد کرد.

۰۱ خرداد ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

صفحه‌ها

اشتراک در شماره 58