شماره ۳۶

,تاندون,ماهیچه,تمرین,شنا,پله,خانه داری,
این تمرین‌ها تاندون‌های پا را قوی می‌کند

ضعف تاندون‌ها و ماهیچه‌های پا، می‌تواند کار دست‌تان دهد. خیلی از دردهایی که می‌کشید و آسیب‌هایی که می‌بینید، به‌خاطر همین ضعف سراغتان می‌آیند و اگر دست روی دست بگذارید، تا چند سال دیگر توان پاهایتان از امروز هم کمتر می‌شود. 

۲۸ Aban 1395 بدون دیدگاه
وظایف واگذارندگان کار در قبال تامین اجتماعی

پیمانکاران را مکلف کنند کارکنان خود و همچنین کارکنان مقاطعه‌کاران فرعی را نزد سازمان بیمه کنند و کل حق بیمه را به ترتیب مقرر در ماده ۲۸ قانون تامین اجتماعی بپردازند.

۲۸ Aban 1395 بدون دیدگاه
پوشیدنی‌های هالووینی

لباس‌های عجیب و غریب  در مهمانی‌های هالووین و ترسناک بسیار استفاده می‌شوند! در این زمینه Digital Dudz می‌تواند روش‌های متنوعی را برای ایجاد عجیب‌ترین و جالب‌ترین لباس فقط با استفاده از تلفن و یک اپلیکیشن رایگان پیشنهادهایی را ارائه دهد. 

۲۸ Aban 1395 بدون دیدگاه

گیاهان مصنوعی که می‌توانند مواد منفجره را در زمان واقعی پیدا کنند، آینده نظارت بر محیط زیست و کشاورزی شهری خواهند بود.

۲۸ Aban 1395 بدون دیدگاه
صداها را جست‌وجو کنید

اپلیکیشن Voice Search که یکی از پردانلودترین برنامه‌ها در گوگل‌پلی است، برای جست‌وجوی سریع صدا در منابع مختلف، راه‌اندازی اپلیکیشن‌ها و انتخاب مخاطبان از طریق صدا در نظر گرفته شده است.

۲۷ Aban 1395 بدون دیدگاه
کتابخوانی با کیندل

اپلیکیشن Kindle میلیون‌ها کتاب را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. این یک اپلیکیشن برای هر نوع خواننده‌ای است، اعم از اینکه کتابخوان، مجله‌خوان‌ یا روزنامه‌خوان باشد. 

۲۷ Aban 1395 بدون دیدگاه
سبک زندگی استارتاپی : درمان کمردرد در کلینیک روانشناسی
اگر خودتان و روان‌تان را بشناسید کمردردتان هم تسکین می‌یابد

می‌دانیم، درد سختی است؛ دردی است که توان ساده‌ترین فعالیت‌های روزمره را از شما می‌گیرد و کسب‌و‌کارتان را هم مختل می‌کند؛ دردی است که شما را مجبور به بی‌تفاوت گذشتن از کنار گرد و خاک روی میز می‌کند و نمی‌گذارد لذت پیک‌نیک رفتن با خانواده را هم بکشید.

۲۷ Aban 1395 بدون دیدگاه
چرا اینترنت مفتی  همیشه هم خوب نیست!

آیا وای‌فای عمومی ایمن است؟ خیر. اما اگر باید از اینترنت بی‌سیم رایگان در هتل یا دفتر ماهواره‌ای(برای مثال استارباکس) استفاده کنید، بهتر است موارد احتیاطی زیر را در نظر داشته باشید.

۲۷ Aban 1395 بدون دیدگاه
,کسب و کار,برندسازی,بازاریابی,گرافیک,ویدئو,شبیه سازی,بازاریابی سئو,رسانه اجتماعی,بلاگینگ,
فکر می‌کنید با بازاریابی آشنا هستید؟ دوباره فکر کنید

همه شیوه‌ها برای کسب‌و‌کارهای مختلف مناسب نیستند و باید بسته به صنعت و زمینه کاری خود، روش‌های برندسازی و بازاریابی مختلفی داشته باشید. 

۲۷ Aban 1395 بدون دیدگاه
طعم خوش لحظه‌ها با برند ایرانی
سرگذشت پنجاه‌و‌هفت‌ساله شرکتی که چی‌توز معروف‌ترین محصول آن است

ن تعریف انجمن‌های بین‌المللی بازاریابی از برند و تعریف این واژه در دنیای صنعت تفاوت وجود دارد. از نگاه اول هرزمانی که متخصص بازاریابی، نام، لوگو یا نماد جدیدی را برای محصولی نو ایجاد کند، یک برند خلق کرده است.

۲۷ Aban 1395 بدون دیدگاه بهاره بديعى
,سیستم عامل,محتوای تبلیغاتی,کلیدواژه ,گوشی های هوشمند,بازاریابی,تبلیغات, بهینه‌سازی جست‌وجو,بوست مدیا,شبکه های دیجیتال,جستجوگر,
تمام آنچه بوست‌مدیا را به عنوان یک پلت‌فرم بازاریابی موفق بدل کرده است

بوست‌مدیا از جمله سیستم‌عامل‌های موفق در زمینه ارائه محتوای تبلیغاتی محسوب می‌شود که با انتخاب درست و دقیق کلیدواژه‌ها برای برندها، امکان یک جست‌وجوی موفق و هدفمند را برای مخاطبان آنها فراهم کرده است. 

۲۷ Aban 1395 بدون دیدگاه
چرا جوانان ترکیه با افتخار  در استارت‌آپ‌ها کار می‌کنند
ترکیه با حمایت از اکوسیستم استارت‌آپی اعتبار کارآفرینی‌اش را به رخ ‌می‌کشد

وقتی صحبت از «استارت‌آپ» می‌شود، قطعاً اولین جایی که به ذهن انسان خطور می‌کند، کشور ترکیه نیست. بین سیلیکون‌ولی، نیویورک‌سیتی، مسکو و چین، مجموعه‌ای از مراکز استارت‌آپی در سراسر دنیا ایجاد شده ‌که توجه کارآفرینی را به خود جلب کرده‌اند.

۲۷ Aban 1395 بدون دیدگاه
تعريفي از دارايي‌هاي نامشهود

واحدهاي تجاري معمولاً منابعي را صرف تحصيل، توسعه، نگهـداري و بهبـود دارايي‌هـاي نامشهود از قبيل دانش فني يا علمي، طراحي و اجراي سيـستم‌هاي جديـد، حـق امتيـاز و علائم تجاري مي‌كنند. 

۲۷ Aban 1395 بدون دیدگاه
آتی‌دخت، استارت‌آپی برای زنان ایران

در کسب‌و‌کارها‌، این روزها زنان هم می‌توانند در بازار استارت‌آپی ایران، کارآفرین باشند. شاید با آن دسته از زنانی که کسب‌و‌کار و بیزینسی شخصی برای خود درست کرده‌اند و عاشقانه در آن فعالیت می‌کنند، مواجه شده‌اید.«آتی‌دخت» یکی از همین کسب‌و‌کارهاست که خانم غزل رفیع‌جمال آن را تاسیس کرده‌ است. 

۲۷ Aban 1395 بدون دیدگاه
ارتباط از طریق نور مرئی حتی در تاریکی

با ظهور دستگاه‌های پوشیدنی از قبیل ساعت و ردیاب‌های تناسب اندام که با حسگرهای هوشمند کار می‌کنند‌ و محبوبیت مستمر تلفن‌های هوشمند، دستگاه‌های هوشمند دارند دنیا را احاطه می‌کنند. 

۲۷ Aban 1395 بدون دیدگاه
,پرواز,هواپیما, دستگاه انتقال‌دهنده, فرکانس میدان مغناطیسی,ولتاژ,

دانشمندان یک روش بسیار کارآمد را برای انتقال بی‌سیم برق به یک هواپیمای بدون‌سرنشین‌ حین پرواز کشف کرده‌اند. این اکتشاف به طور نظری به هواپیماهای بدون‌سرنشین در حال پرواز امکان می‌دهد تا به طور نامحدود در هوا باقی بمانند و فقط بالای یک دستگاه پشتیبانی زمینی پرواز کنند تا شارژ شوند.

۲۷ Aban 1395 بدون دیدگاه
آخرین وضعیت ICT  در هرمزگان

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه تلاش بر این است که شبکه ملی اطلاعات رونق اقتصادی به‌وجود آورد و دولت الکترونیک و دولت همراه اجرایی شود، در مورد آخرین وضعیت ICT در استان هرمزگان سخن می گوید.

۲۷ Aban 1395 بدون دیدگاه
تهیه طرح جامع منطقه پیام مبتنی بر اقتصاد ICT و شبکه‌های اجتماعی
دکتر فیروز‌آبادی در بازدید از فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام تاکید کرد

دبیر شورای عالی فضای مجازی در بازدید از فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام با اشاره به ظرفیت‌های منطقه ویژه اقتصادی پیام گفت: باید تهیه و تدوین طرح جامع و تفصیلی منطقه مبتنی بر اقتصاد ICT و شبکه‌های اجتماعی، تعریف و تبیین مزیت‌های رقابتی آن در اولویت قرار گیرد.

۲۷ Aban 1395 بدون دیدگاه
فرصت مطالعاتی برای دانشجویان دکتری فراهم می‌شود
فراخوان فرصت‌های مطالعاتی دانشجویان دکترای تخصصی و دستیار رزیدنتی آبان ماه ۹۵ ‌منتشر شد

 ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی معاونت علمی سومین فراخوان فرصت‌های مطالعاتی دانشجویان دکترای تخصصی و دستیار رزیدنتی آبان ماه ۹۵ را منتشر کرد. 

۲۷ Aban 1395 بدون دیدگاه
دوره تجاری‌سازی آواکمپ برای شرکت‌های نوپای تکنولوژی برگزار می‌شود

شتاب‌دهنده آواتک که به‌صورت تخصصی روی شتاب‌دهی شرکت‌های نوپای حوزه تکنولوژی متمرکز است، به‌تازگی دوره جدیدی را به نام «آواکمپ» راه‌اندازی کرده است. 

۲۷ Aban 1395 بدون دیدگاه

صفحه‌ها

اشتراک در شماره 36