شماره ۳۳

قیف فروش طراحی کنید

دوره دیجیتال مارکتینگ موسسه بهار این هفته با حضور مجید کثیری (مدیر سایت اخبار رسمی) ادامه پیدا کرد. بحث قسمت اول کلاس استراتژی محتوایی و قسمت دوم درباره روابط عمومی و عملکرد PR در شرکت‌ها بود.

۱۰ Aban 1395 بدون دیدگاه
هولوگرام‌های آکوستیک با چاپ سه‌بعدی

بلوک‌های پلاستیکی با چاپ سه‌بعدی می‌توانند به هولوگرام‌های آکوستیکی تبدیل شوند که اشکال سه‌بعدی ساخته شده از صوت را ایجاد و مانند «پرتوهای تراکتور» صوتی عمل کنند.

۰۷ Aban 1395 بدون دیدگاه
آنتی‌هیستامین‌های طبیعی را بشناسید
وقتی با طبیعت به جنگ آلرژی می‌روید

اگر از آن افرادی هستید که اوایل پاییز به‌خاطر آلرژی، مدام دارو مصرف می‌کنند و گیج و خواب‌آلود می‌شوند، این چند خط را بخوانید. کسانی که در این فصل گرفتار آلرژی می‌شوند، بهتر است به‌طور مرتب این خوراکی‌ها را مصرف کنند تا علائم آلرژیک کمتر سراغشان بیاید.

 

۰۷ Aban 1395 بدون دیدگاه
سوالاتی که قبل از برون‌سپاری باید از خود بپرسید
استخدام کردن یا برون‌سپاری؛ مسئله این است!

قسمت اعظم کسب و کار شما مربوط به کارهایی می‌شوند که می‌توانید آنها را در خانه انجام دهید. اما گاهی اوقات این امر ممکن نیست. زمان‌هایی که با یک چالش جدید مواجه می‌شوید یا باید وارد یک مرحله جدید شوید که قبلاً آن را تجربه نکرده‌اید. در این مواقع، باید از خودتان بپرسید آیا الان زمان برون‌سپاری است؟ اگر اینچنین است، باید کارها را به چه کسانی محول کنید؟

 

۰۷ Aban 1395 بدون دیدگاه
چند نکته از آمار پرداخت الکترونیکی در ایران

چند روز پیش شاپرک آمار ماهانه پرداخت الکترونیکی در ایران را منتشر کرد. در ادامه نگاهی تلگرامی می‌اندازیم به برخی حقایق پنهان در این آمارها

۰۶ Aban 1395 بدون دیدگاه رسول قربانی
کلاه‌های ایمنی تاشو برای دوچرخه‌سواری!

برنامه‌های اشتراک‌گذاری دوچرخه شهری در بسیاری از شهرها رونق گرفته است، اما اکثر دوچرخه‌سواران معمولاً با کلاه ایمنی دوچرخه‌سواری نمی‌کنند. به عبارت دیگر، وقتی شما یک دوچرخه کرایه می‌کنید، کلاه ایمنی به شما داده نمی‌شود و در نتیجه در جاده‌هایی که خودرو و دوچرخه‌سوار در کنار یکدیگر حرکت می‌کنند، خطر شما را تهدید می‌کند.

 

۰۶ Aban 1395 بدون دیدگاه
دفور، مدیر‌کل بانک دولتی سرمایه‌گذاری فرانسه در دیدار با معاون امور بین‌الملل و تبادل فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری مطرح کرد

در دیدار مدیرکل بانک دولتی سرمایه‌گذاری فرانسه با معاون امور بین‌الملل و تبادل فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اسلامی ایران، آغاز همکاری علمی و فناورانه ایران با بانک دولتی سرمایه‌گذاری کشور فرانسه مطرح شد.

۰۶ Aban 1395 بدون دیدگاه
روبات‌ها جای 60 هزار کارمند را گرفتند!
در فاکسکان اتفاق افتاد

فاکسکان یک شرکت تایوانی و بزرگ‌ترین تولید‌کننده قطعات الکترونیکی و رایانه‌ای در سطح جهان است. این شرکت که یکی از تولید‌کننده‌های اصلی قطعات آیفون است، به‌تازگی ۶۰هزار کارمند خود را با روبات جایگزین کرده است. کریستین دی‌لوپر که از نویسندگان خبره در زمینه تکنولوژی است، از جزئیات این رویداد تازه گفته است.

 

۰۶ Aban 1395 بدون دیدگاه
اینگونه تبلیغ نکنید!

تبلیغات اینترنتی بخش جدایی‌ناپذیری از تجربه کاربران وب است، به‌این‌معنا که کاربرانی در فضای مجازی حضور دارند، طیف وسیعی از تبلیغات را مشاهده می‌کنند؛ همه ما در طول شبانه‌روز با حجم عظیمی از تبلیغات اینترنتی احاطه شده‌ایم، برای همه ما پیش آمده است که به وب‌سایتی مراجعه کنیم و پیام‌های تبلیغاتی متفاوتی را ببینیم که مصرانه و به‌گونه‌ای کلافه‌کننده تکرار می‌شوند، مطمئناً ما از دیدن چنین تبلیغاتی که محل فعالیت آنلاین ما شده‌اند، خوشحال نخواهیم شد، بنابراین باید گفت اگرچه صفحات وب، فضای مناسبی برای ارائه تبلیغات آنلاین به شمار می‌روند، اما نحوه ارائه این پیام‌های تبلیغاتی بسیار مهم است و نباید به‌گونه‌ای باشد که منجر به کلافگی کاربر شوند.

 

۰۶ Aban 1395 بدون دیدگاه
بزرگ‌ترین جیتکس تاریخ
گزارش اختصاصی «شنبه» از جیتکس ۲۰۱۶ و نکاتی که به درد استارت‌آپ‌ها می‌خورد

جیتکس ۲۰۱۶ بزرگ‌ترین جیتکس تاریخ بود و بعد از ۳۵ دوره، ۳۶امین دوره به طرز محسوسی جلوتر و بزرگ‌تر از رویدادهای قبلی بود. بسیاری این رویداد را جزء ۳ رویداد برتر فناوری در جهان می‌دانند؛ احتمالا همین‌طور است. اگر خبرهای رویدادهای فناوری را دنبال می‌کنید، احتمالا چیزهایی درباره رویداد امسال خوانده‌اید. حجم تولید محتوای مرتبط با جیتکس آنقدر زیاد است که فرصت نمی‌شود حتی بخش کوچکی از آن را مرور کرد. بنابراین در این گزارش بهتر است به برداشت‌های شخصی از جیتکس ۲۰۱۶ بپردازم و مرور خبرها را برعهده خودتان بگذارم.

۰۶ Aban 1395 بدون دیدگاه رضا قربانی
مهمانی خداحافظی  با کمردرد!
شما هم دعوتید

کمردرد یکی از شایع‌ترین شکایاتی است که بیماران را به مطب پزشکان می‌کشاند. گرچه حتی با وجود سالم بودن ستون بدن‌تان، باز هم از نشستن در مطب پزشکان بی‌نیاز نمی‌شوید اما اگر بتوانید جلوی بروز چنین دردی را بگیرید یا اینکه در خانه درمانش کنید، صرفه‌جویی بزرگی در وقت و هزینه‌تان کرده‌اید

۰۶ Aban 1395 بدون دیدگاه
ورزش‌های پشت‌میزی
سبک زندگی استارت آپی: روی صندلی به سلامت‌تان خدمت کنید

هدف از ورزش‌های پشت‌میزی، تبدیل شما به یک ورزشکار حرفه‌ای نیست. ما با درمیان گذاشتن این توصیه‌ها، فقط می‌خواهیم به کاهش آسیب‌های احتمالی که با درست ننشستن، در ساعات کار به بدن‌تان می‌رسانید، کمک کنیم. پس هر ساعت یک‌بار، صندلی کارتان را کمی از میزتان عقب‌تر بکشید و هر بار یکی از این تمرین‌ها را انجام دهید.

۰۶ Aban 1395 بدون دیدگاه لى لى اسلامى
اگر قصد دارید کسب‌وکار جدیدی را راه‌اندازی کنید اما می‌ترسید، بهتر است به نکات زیر نگاهی بیندازید و با به‌کارگیری آنها بر ترس خود غلبه کنید.  به استقبال تغییر بیایید اکثر ما دوست نداریم تغییر کنیم. اما باید بدانید که تغییر و پیشرفت افق‌های جدیدی را به روی شما باز می‌کند و فرصت‌هایی را در اختیارتان می‌گذارد که با استفاده از آنها می‌توانید به موفقیت دست یابید.   هیچ وقت دیر نیست امروز بهترین روز برای شروع کاری است که همیشه می‌خواستید آن را تمام کنید. اینکه الان چند سال دارید نمی‌تواند مانعی بر سر راه شما برای

اگر قصد دارید کسب‌وکار جدیدی را راه‌اندازی کنید اما می‌ترسید، بهتر است به نکات زیر نگاهی بیندازید و با به‌کارگیری آنها بر ترس خود غلبه کنید.

۰۶ Aban 1395 بدون دیدگاه
امنیت فضای ابری را چطور جدی بگیریم؟

در حالی‌که امنیت یک مسئولیت مشترک بین ارائه‌دهنده و مشتری است، قسمت اعظم این مسئولیت بر‌عهده مشتری است. بنابراین اگر مشتری نکات امنیتی را بهتر رعایت کند، بیشتر تخلفات در حوزه امنیت فضای ابری اتفاق نخواهد افتاد. ب

۰۶ Aban 1395 بدون دیدگاه
عادت خرید خود  را بشناسید و بیشتر مطالعه کنید

اپلیکیشن‌های برگزیده هفته هم برای آنها که پسوردهای خود را فراموش می‌کنند مفید است هم برای ولخرج‌ها!

۰۵ Aban 1395 بدون دیدگاه
جی‌اس‌اس تنها نماینده شرکت‌های فین‌تک ایران در جیتکس ۲۰۱۶

جیتکس ۲۰۱۶ از روز یکشنبه هفته پیش آغاز شد و روز پنجشنبه گذشته به پایان رسید. به گفته بسیاری از بازدیدکنندگان، این جیتکس بزرگ‌ترین جیتکس تاریخ بود.

۰۵ Aban 1395 بدون دیدگاه رضا قربانی
اسپری آسم به اندازه یک کارت اعتباری!

افراد مبتلا به آسم مجبور هستند از اسپری‌های قدیمی و حجیم استفاده کنند. اما محققان یک اسپری آسم به نام Bloom Inhaler را تولید کرده‌اند که به آسانی در کف دست جای می‌گیرد و تقریباً به اندازه و شکل یک کارت اعتباری است. 

۰۵ Aban 1395 بدون دیدگاه
حمایت‌های جدید سازمان تأمین اجتماعی از شرکت‌های دانش‌بنیان

شرکت‌های دانش‌بنیان در راستای اجرای بند «ه» ماده ۳ قانون حمایت از شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان و تجاری‌سازی نوآوری‌ها و اختراعات، از تسهیلات ذیل ماده ۴۰ قانون رفع موانع تولید رقابت‌پذیر و ارتقای نظام مالی کشور برخوردار خواهند شد.

۰۵ Aban 1395 بدون دیدگاه
دورهمی جامعه برنامه‌نویسی شیراز

پنجمین نشست جامعه برنامه‌نویسی شیراز پنجشنبه این هفته برگزار خواهد شد.

۰۵ Aban 1395 بدون دیدگاه علی کاکادزفولی
گام‌هایی برای توسعه اکوسیستم کارآفرینی سلامت

رویداد ملی اینوتک سلامت رویداد مهم کارآفرینی و فناوری اختصاصی حوزه سلامت است که برای دومین‌بار در کشور با مشارکت مرکز رشد فناوری سلامت ابن سینا جهاد دانشگاهی، مرکز رشد سلامت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه و مرکز رشد تجهیزات پزشکی توانبخشی و اندام مصنوعی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، در تهران به مدت ۳ روز برگزار خواهد شد.

۰۵ Aban 1395 بدون دیدگاه

صفحه‌ها

اشتراک در شماره 33