شرکت اپل

آدم‌حسابی‌ها را دوروبر خودتان جمع کنید
رهبری موفق از نگاه مایکل دل

شرکت دل، با بیش از ۱۰۰هزار کارمند در ۳۴ کشور جهان فعالیت می‌کند. دل، در هر یک از این مناطق دفتر مرکزی و شبکه‌‌ تأمین مخصوصی را دایر کرده است. در سه‌ماهه‌‌ دوم سال ۲۰۱۷، شرکت دل موفق شد درزمینه‌ فروش لپ‌تاپ، شرکت اپل را نیز پشت سر بگذارد...

۲۷ Aban 1396 بدون دیدگاه
به اپل حق بد‌‌هیم؟‌

یادداشت امیر وحید توسعه‌د‌‌هند‌‌ه اپلیکیشن اطلاعات پرواز فرود‌‌گاه‌ها | برد‌‌اشته‌شد‌‌ن اپ‌های ایرانی تنها از روی اپ‌استور نبود‌‌ه و از روی گوگل‌پلی هم حذف شد‌‌ه‌اند‌‌ و من خیلی موافق نیستم که یکجانبه تنها شرکت اپل را مقصر بد‌‌انیم. د‌‌لیلی که وجود‌‌ د‌‌اشته و چیزی که اعلام شد‌‌ه این است که این حذف‌شد‌‌ن به خاطر تحریم‌هاست و اپل برای همسویی با د‌‌ولت آمریکا اپ‌های ایرانی را حذف کرد‌‌ه است ...

۱۴ Mehr 1396 بدون دیدگاه
دش، پول رایج در اپ‌استور می‌شود؟
تایید ارز دیجیتالی دش توسط اپل

شرکت اپل، دش را‌ بزرگ‌ترین ارز دیجیتالی برای پرداخت‌ها، به عنوان ارز مورد تایید خود در اپ‌استور قرار داد ...

۰۸ Mordad 1396 بدون دیدگاه
شرکت اپل, تیم کوک,کدنویسی کامپیوتری,اکوسیستم اپل,طرح مالیاتی ترامپ,اپلیکیشن

شرکت اپل قصد دارد یک صندوق یک میلیارد دلاری ایجاد کند تا در شرکت‌های آمریکایی که تولید پیشرفته دارند، سرمایه‌گذاری کند. 

۰۱ خرداد ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
شرایط کار در اولین روز کاری در شرکت اپل!

براساس نظرسنجی‌های انجام‌شده از کارمندان، اولین روز کار در شرکت اپل  یک روز پر از هیجان، ترس و استرس است. شرکت اپل قوانین مخصوص خود را حتی پیش از استخدام یک فرد تازه به اجرا درمی‌آورد. یک حس استرس و دلهره‌آور میان افراد مایل به استخدام در شرکت اپل به‌طور غیرارادی وجود دارد ...

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
سامسونگ چگونه به‌سوی اکوسیستم موبایل می‌رود؟

در ۱۴ مارس، سامسونگ تلفن جدید و هوشمند گلکسی خود را راه‌اندازی خواهد کرد. خط تولید گلکسی به این شرکت کمک کرده به یکی از سازندگان تلفن هوشمند برتر دنیا تبدیل شود.

۲۳ فروردین ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
اپل دعوت‌های اسپم تقویمش را مسدود خواهد کرد

شرکت اپل اعلام کرده است که به‌شدت کار می‌کند تا دعوت‌های اسپم را شناسایی کرده و از هدف قرار دادن iCloud Calendar جلوگیری کند. 

۲۵ آذر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه
حقتان را از دنیا بگیرید
محقق و مشاور کسب‌وکار در مونترال

مصطفی پور مهدی _ محقق و مشاور کسب‌وکار در مونترال / چند سال از فوت جابز می‌گذرد و شرکت اپل و نماد آن استیو جابز هنوز برای بعضی معبد قدیسان است و برای برخی دیگر شیطانکده‌ای مضحک. برای کسانی که در حوالی سال‌های ۱۹۸۰ تا ۱۹۸۵ به دنیا آمده‌اند اما استیو جابز چیزی بیش از یک تاجر یا کارآفرین بود.

 

۱۶ آذر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه
روبات‌ها جای 60 هزار کارمند را گرفتند!
در فاکسکان اتفاق افتاد

فاکسکان یک شرکت تایوانی و بزرگ‌ترین تولید‌کننده قطعات الکترونیکی و رایانه‌ای در سطح جهان است. این شرکت که یکی از تولید‌کننده‌های اصلی قطعات آیفون است، به‌تازگی ۶۰هزار کارمند خود را با روبات جایگزین کرده است. کریستین دی‌لوپر که از نویسندگان خبره در زمینه تکنولوژی است، از جزئیات این رویداد تازه گفته است.

 

۰۶ Aban 1395 بدون دیدگاه
از شکست‌هایتان درس بگیرید، نه از موفقیت‌ها

جان اسکالی که تا سال ۱۹۹۳ مدیرعامل شرکت اپل بود، درباره مفهوم شکست و تجربه آن در عرصه کارآفرینی می‌گوید.

۲۶ Mehr 1395 بدون دیدگاه

ابرقدرت‌هاي دنياي فناوري به بخشي ازجامعه جهاني تبديل شده‌اند و نمي‌توانند در برابر تحولات آن بي‌تفاوت باشند. نيروي زميني ژئوپليتيک شرکت‌هاي فناوري پيشرفته را که در آسمان‌ها سير مي‌کنند، به زمين مي‌کشاند.

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ بدون دیدگاه حامد رسولی
معادله گوگل: کار تیمی+ سلامت محیط کار
نزدیک به ۵۰ درصد از میزان درآمد تیم فروش شامل بازاریابی، همکاری با شرکا و فروش نرم‌افزار، مبتنی بر احساس اطمینان روانی افراد این تیم در محل کار است

مشکل شرکت‌های اینترنتی این است که چطور با انجام تحقیقات علمی به این نتیجه برسند که برآیند کار یک تیم مهم‌تر از کار یک نفر در آن تیم است. 

۲۵ بهمن ۱۳۹۴ بدون دیدگاه مریم تجلی
اشتراک در شرکت اپل