شب نامه

سرمقاله شماره 37 : از شب‌نامه تا شنبه

هفته پیش ‌اتفاق خوبی در اکو‌سیستم استارت‌آپی ایران روی داد و بعد از ماه‌ها برای اولین‌بار، مونولوگ شب‌نامه‌ای، در یک فضای دوستانه در دانشگاه صنعتی اصفهان و به دعوت بسیج دانشجویی و پژوهشکده دانشجویی شهید اعتباری، با شرکت پژوهشگر شب‌نامه و نماینده سفیر فیلم،علیرضا مهری و بنده به‌عنوان مدیر مسئول هفته‌نامه شنبه به یک دیالوگ تبدیل شد.

۲۹ Aban 1395 ۵ اکبر هاشمی
شماره 37 هفته نامه شنبه با تیتر "اکو سیستم دهه شصتی ها" منتشر شد

در این شماره خبرنگار شنبه سراغ محمد فرمد، بنیانگذار لک‌ لك رفته که  از کسب‌وکارش، رقبا، چالش‌ها و همچنین اکوسیستم استارت‌آپی کشور می‌گوید که اعتقاد دارد امید و فرصت هم نسلان او برای کار و تلاش است.

۲۹ Aban 1395 بدون دیدگاه
شروع یک دیالوگ
نمایش و نقد و بررسی فیلم شب‌نامه در اصفهان

فیلم شب‌نامه توسط بسیج دانشجویی در اصفهان به نمایش در‌می‌آید. برای اولین‌بار پس از شکل‌گیری کانال شب‌نامه و ساخت فیلم شب‌نامه در این رویداد یکی از اعضای تیم شب‌نامه با یکی از فعالان اکوسیستم استارت‌آپی به گفت‌وگو خواهند پرداخت.

۲۳ Aban 1395 ۱
دعوت از استارتاپی برای حضور در میزگرد بررسی فرصت ها و چالش های استارتاپ  های مالی ایران و نقش رسانه ها

دعوت از استارتاپی برای حضور در میزگرد بررسی فرصت ها و چالش های استارتاپ  های مالی ایران و نقش رسانه ها

۱۸ Aban 1395 بدون دیدگاه
نظر دو تن از مراجع تقلید در مورد مستند شب نامه

سایت تابناک در خبری که امروز صبح منتشر کرده ، می نویسد: درکانال تلگرامی «شب نامه»  به جز چند مورد خاص که جرم آنها توسط مراجع ذیصلاح قانونی محرزشده، درمواردی فقط بر اساس ظن و گمان اسامی افراد مطرح شده لذا این مساله از نظر شرعی و اخلاق اسلامی قطعا مشکلاتی دارد. به همین دلیل از حضرات عظام آیت الله مکارم شیرازی و آیت الله نوری همدانی، مساله را پرسیدیم.

۱۷ Aban 1395 ۱
سراب شب نامه !  از سردار قاسم سلیمانی تا برادران محمدی دیجی کالا

اکبر هاشمی سردبیر هفته نامه شنبه در سرمقاله این شماره می نویسد: بچه‌های جنگ می‌دانند. در طول روز نمی‌شود به راحتی تشخیص داد توپخانه مخفی دشمن از کجا شلیک می‌کند، برای همین انتظار می‌کشند تا شب شود و به محض اولین شلیک گرا را می‌گیرند. از قدیم گفته‌اند در مثل مناقشه نیست و منظورم این نیست که سازندگان شب‌نامه دشمن هستند. اما شش ماه تمام در کانال شب‌نامه هر چه می‌خواستند علیه اکوسیستم کارآفرینی و استارت‌آپی ایران و فعالان آن نوشتند. بی‌آنکه به آنها اجازه بدهند از خودشان دفاع کنند ...

۰۸ Aban 1395 ۵ اکبر هاشمی
اشتراک در شب نامه