شبکه_سازی

هارد‌ساز آشنای همه پی‌سی‌‌ها
بعید‌ است کسی که یک‌بار یک کامپیوتر شخصی د‌اشته، اسم وسترن د‌یجیتال را نشنید‌ه باشد‌

شرکت وسترن د‌یجیتال (Western Digital) یک شرکت ذخیره‌سازی د‌اد‌ه کامپیوتری آمریکا و یکی از بزرگ‌ترین تولید‌کنند‌گان د‌رایو هارد‌ د‌یسک کامپیوتر د‌ر د‌نیا‌ست. بزرگ‌ترین رقیب این شرکت سیگیت تکنولوژی است.

۲۲ Mordad 1397 بدون دیدگاه

برای کارآفرین‌شدن در ایران بهترین گزینه برای الگوبرداری، رهبران کارآفرینی و کارآفرینانی هستند که با توجه به شرایط اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی این مرزوبوم اقدام به ایجاد کسب‌وکار کرده‌اند، ولی با این وجود کارآفرینان در جامعه فرصت کمی برای انتقال تجارب خوددارند ...

۱۵ Mordad 1397 بدون دیدگاه
اولین رویداد اقتصاد بلاکچین تبریز برگزار شد

شهر تبریز به عنوان یکی از قطب‌های صنعتی کشور که متخصصان خبره‌‌ بسیاری نیز در حوزه‌‌ فناوری دارد، پتانسیل بالایی برای به‌کارگیری این تکنولوژی در بخش‌های گوناگون دارد. بنابراین آشنایی با تکنولوژی بلاکچین برای توسعه اقتصادی در منطقه یک ضرورت برای مدیران، سرمایه‌گذاران، کارآفرینان و مسئولان این شهر است.

۲۹ تیر ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
به اهداف برگزاری اینوتکس 2018 رسیدیم‌
اکبر قنبرپور، دبیر نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۸ از پشت صحنه‌های برگزاری این نمایشگاه از جمله عقد قرارداد با پارک فناوری لهستان می‌گوید

اینوتکس ۲۰۱۸ با تمام رفت‌وآمدها، تلاش‌ها و برنامه هایش به پایان رسید؛ رویداد سه‌روزه‌ای که اجزای مختلف اکوسیستم استارت‌آپی و نوآوری با در کنار هم قرار گرفتن، به تبادل تجربه و به اشتراک گذاشتن دغدغه‌هایشان پرداختند. در رابطه با برگزاری این نمایشگاه و نتایج و دستاوردهای آن از اکبر قنبرپور، دبیر برگزاری اینوتکس ۲۰۱۸ و رئیس فن‌بازار ملی سوالاتی پرسیدیم و او پاسخ داد. 

۲۵ تیر ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
آخرین فرصت‌ها برای حضور در اینوتکس

نمایشگاه بین‌المللی اینوتکس ۲۰۱۸  در ۳ روز متوالی در بوستان گفتگو برگزار می‌شود. روز اول نمایشگاه، علاوه بر حضور استارت‌آپ‌ها و غرفه‌داران، شامل برنامه افتتاحیه، رویداد ایده‌های ارزشمند، پنل‌ها و سخنرانی‌های برنامه استیج، نشست شبکه‌سازی نوآوری،‌ نشست تجاری- فناوری D8‌ و مسابقه دانش‌آموزی است.

۰۹ تیر ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
مدیریت صورتحساب‌ها و جلسات را آسان کنید

معرفی سه اپلیکیشن برای استارت‌آپ‌های تازه‌کار و کم‌پول

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
۲۱ اردیبهشت و با حضور چهره‌های مطرح بازاریابی اکوسیستم استارت‌آپی برگزار می‌شود

به دنبال رشد روزافزون فعالان عرصه بازاریابی دیجیتال و استقبال هرچه بیشتر سازمان‌ها و شرکت‌های خصوصی از این ابزار جدید، نیاز به وجود یک ارتباط بین این اعضا و تشریک تجربیات اجتناب‌ناپذیر به‌نظر می‌رسد. امروز‌ منابع بسیاری در دسترس کارشناسان و نیروهای محرکه بازاریابی دیجیتال قرار دارد ولی مشکلاتی که هر‌ازگاهی در مسیر حرکت شرکت‌های کوچک و بزرگ نمایان می‌شود ...

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
داستان «دونیت» در «داستان من»

فاباتک در راستای شبکه‌سازی استارت‌آپی حوزه فین‌تک، رویدادهایی در مرکز فابا (مرکز فرهنگسازی و آموزش بانکداری الکترونیک شبکه بانکی کشور) برگزار می‌کند که یکی از آنها «داستان من» نام دارد.

۲۸ بهمن ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
خردمند پیر و کارآفرین عاقل

پی‌رنگ داستان‌های مختلف در طول تاریخ آکنده از قهرمانانی است که به لطف حضور پیر و مرشدی خردمند و الطاف نیروهای لشکر خیر و عقل، بر چالش‌های پیش‌رو و دیوها و تیرگی‌ها و طلسم‌ها غلبه می‌کنند و از دره‌های مرگ گذر می‌کنند و با دستانی پر به زادگاه و مبدأ خویش بازمی‌گردند، اما این‌بار با دستانی پر و با عقلی کامل‌تر و چشمانی دوراندیش‌تر. 

۰۳ بهمن ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
کسی رویداد فین‌تکی خوب سراغ دارد؟
معرفی و آسیب‌شناسی رویدادها و همایش‌های حوزه فین‌تک ایران

هرساله رویدادهای زیادی در کشور برگزار می‌شود؛ از محلی گرفته تا ملی و بین‌المللی. حوزه فناوری هم خودش تا پیش از این کم رویداد نداشت و حالا با استارت‌آپ‌ها تعداد آنها از پیش بیشتر هم شده است. حالا هر فصل حداقل یک رویداد داریم؛ یک هکاتون برنامه‌نویسی، یک گردهمایی و دورهمی، یک سری نشست‌های ماهانه و چند تا هم نمایشگاه و همایش و سمینار و کنفرانس و کنگره و سمپوزیوم. 

۰۱ بهمن ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
اشتراک در شبکه_سازی