سرویس

 این استارت‌آپ در روزهای اولیه، تأکید خودش را بر روی برنامه رایگانش گذاشته است و در صفحه اصلی خود فقط برنامه رایگانش را معرفی می‌کند. 

۳۰ Shahrivar 1395 بدون دیدگاه
برای مشتری دانه رایگان بپاشید!

حتما شما هم با وب‌سایت‌هایی که خدمات آنلاین رایگان ارائه می‌دهند، برخورد داشته‌اید. منظورم وب‌سایت‌هایی مثل گوگل، یوتیوب، دراپ‌باکس و حتی وب‌سایت‌های داخلی مثل تسکولو، سرویس حسابداری جیب و نمونه‌های مشابه است. این کسب‌وکارها معمولا یک سرویس خاص را به شما ارائه می‌دهند؛ مثلا تسکولو، سرویس مدیریت پروژه آنلاین و یا جیب یک سیستم حسابداری آنلاین به شما ارائه می‌دهد. به این نوع از سیستم‌ها (SaaS (Software as a service گفته می شود که معمولا هم به‌صورت پیش‌فرض استفاده از آن‌ها با امکانات محدود، رایگان است و اگر شما بخواهید از امکانات بیشتری در آن‌ها استفاده کنید، باید بابت آن‌ها پول پرداخت کنید.  شیوه کار هم به این صورت است که شما باید یک اشتراک ماهانه یا سالانه از آن‌ها تهیه کنید. در این مقاله قصد داریم در مورد موضوع قیمت‌گذاری در این‌گونه استارت‌آپ‌ها صحبت کنیم. معمولا این مدل کسب‌وکار را مدل Freemium می‌نامند؛ به این معنی که استفاده از سیستم با امکانات محدود رایگان است و شما در صورت علاقه و نیاز می‌توانید حساب کاربری خود را ارتقا دهید و از امکانات بیشتری بهره‌مند شوید.

 

۲۷ Shahrivar 1395 بدون دیدگاه

خیلی از کاربران سرویس‌های اینترنتی با اتمام زودهنگام حجم اینترنت خود روبرو می‌شوند. برخی از کاربران دلیل این موضوع را گیگ‌خوری یا کم فروشی اپراتورها می‌دانند. معاون رگولاتوری از دلیل اتمام زودهنگام حجم اینترنت و گزارشات کم فروشی اپراتورها می‌گوید. 

۰۸ Shahrivar 1395 بدون دیدگاه
اسنپ: پدیده استارت‌آپی سال 95

انگشتانش بین فرمان و صفحه لمسی موبایلش در رفت‌وآمدند. ریو سفیدرنگ اتوبان مدرس را پشت سر می‌گذارد و می‌افتد رسالت شرق و سلانه‌سلانه راه خود را از میان ماشین‌ها پیدا می‌کند. «اسنپ؟ خیلی خوب است. 

۱۵ اسفند ۱۳۹۴ بدون دیدگاه
اشتراک در سرویس