سرمایه گذاری

استارت‌آپ‌هایی که در سال جدید  گل می‌کنند

‌سال ۲۰۱۷ میلادی آغاز شده است و زمان پیش‌بینی این رسیده که کدام یک از استارت‌آپ‌ها در دنیای صنعتی امروزه و در سال جدید طوفان به پا خواهند کرد ...

۲۲ Dei 1395 بدون دیدگاه
,پینترست,استارتاپ,سرمایه گذاری,
پینترست معامله‌ای با کارکنانش انجام می‌دهد که می‌تواند دنیای استارت‌آپ‌ها را دگرگون کند

بنا به گزارش مجله فورچون، شرکت  پینترست در هفته گذشته با ایجاد تغییراتی به کارکنان خود اجازه داد تا در شرایط مطلوب‌تری در بازار بورس سرمایه‌گذاری کنند ...

۱۹ Dei 1395 بدون دیدگاه محمدرضا تجلی اردکانی
تبی به نام استارت‌آپ!

هفته گذشته ۵ صندوق جسورانه با ۶۰میلیارد  تومان منابع ذکر شده در اساسنامه وارد فرابورس شدند و سه صندوق دیگر نیز در نوبت دریافت مجوز هستند؛ اتفاقی که برای فعالان زیست‌بوم استارت‌آپی ایران خوش‌یمن و نویدبخش  آینده‌ای امیدوارانه بود‌ ‌اما می‌خواهم شما را ارجاع بدهم ...

۱۸ Dei 1395 ۱ اکبر هاشمی
برند شخصی بسازید و به شهرت شرکت کمک کنید

برندسازی شخصی می‌تواند در‌‌های تازه‌ای را باز کرده و به شما کمک کند تا به رویاهای‌ خود برسید. با تمرکز روی برندسازی خود، می‌توانید یک مرحله به موفقیت نزدیک شوید. ایجاد یک برند شخصی، درست مانند یک برند شرکت، چیزی نیست که یک‌شبه حاصل شود.

۱۶ Dei 1395 بدون دیدگاه
,کسب‌و‌کارهای کوچک,کسب و کار,استارتاپ,استارت آپ,فیسبوک,تویتر,بازاریابی, رسانه اجتماعی,سرمایه,سرمایه گذاری,
یادبگیرید که درست هزینه‌کردن، هنر مدیران موفق است

به نظرم همه ما موافق هستیم که معمولاً در آمار مربوط به نرخ شکست کسب‌و‌کارهای کوچک اغراق می‌شود، اما این امر نباید ما را از چالش‌هایی که استارت‌آپ‌ها در شرایط فعلی با آنها رو‌به‌رو هستند، غافل کند.

۱۶ Dei 1395 بدون دیدگاه
,حسابداری,مالیات,سرمایه گذاری,مقررات مالیاتی,
مغایرتی که کار کسب‌وکارها را با چالش‌های مالیاتی مواجه می‌کند

‌طبق ماده ۹۵ قانون مالیات‌های مستقیم‌، صاحبان مشاغل مكلفند اسناد و مدارك مثبته كافی را برای تشخیص سود مشمول مالیات نگهداری کنند و همچنین آن دسته از صاحبان مشاغلی که به‌موجب قانون مکلف به ثبت فعالیت‌های شغلی خود در دفاتر روزنامه و کل موضوع قانون تجارت هستند ...

۱۶ Dei 1395 بدون دیدگاه
گزارش تصویری همایش یلدای کارآفرینان استارتاپی | قسمت دوم

همایش یلدای کارآفرینان استارت‌آپی در آخرین روز پاییز ۱۳۹۵ در مرکز همایش‌های کتابخانه ملی ایران با حضور و استقبال گسترده کارآفرینان، فعالان استارت‌آپی‌، اهالی رسانه و علاقه‌مندان به اکوسیستم کارآفرینی ایران برگزار شد.

۰۷ Dei 1395 بدون دیدگاه
سرمایه‌گذاران کارآفرینی نیازمند فضای امن هستند
مدیران چهار شرکت سرمایه‌گذاری خطرپذیر تاکید کردند:

یکی از مهم‌ترین موضوعات اکوسیستم استارت‌آپی ایران، سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی است. نحوه مشارکت سرمایه‌گذاران خارجی، تهدید‌ها و فرصت‌های سرمایه‌گذاری، حجم بازار و میزان سرمایه‌گذاری در این زیست‌بوم و... 

۰۷ Dei 1395 بدون دیدگاه
استارت‌آپی که می‌خواهد به رشد استارت‌آپ‌ها کمک‌کند
پژمان بابلی، بنیانگذار بیست‌و‌چهارساله‌ از داستان «فاممِت» می‌گوید

«پژمان بابلی» موسس و بنیانگذار استارت‌آپ «فاممِت» است. او ۲۴ سال بیشتر ندارد. بابلی، مدیر ارشد اطلاعاتی شرکت بلاک دایمند اسپانیا در ایران و همینطور موسس شرکت فناوری اطلاعات بوران است.

۰۱ Dei 1395 بدون دیدگاه هستی صلح جو
رشد خیره‌کننده  فین‌تک در آسیا- اقیانوسیه

شرکت تحقیقات بازار فراست‌اندسالیوان، می‌گوید چشم‌انداز فناوری مالی (فین‌تک) آسیا-اقیانوسیه شاهد رشد غیر‌قابل منتظره با راهکارهای فین‌تک و خدماتی است که انتظار می‌رود تا سال ۲۰۲۰ بیش از ۷۰ میلیارد دلار آمریکا رشد خالص درآمد داشته باشد.

۲۴ آذر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه
حمایت ویژه از  پیام‌رسان‌های ایرانی
سلجوقی از تصویب یک مصوبه توسط شورای عالی مجازی برای تضمین سرمایه‌گذاری خبرداد

عضو هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات ایران از ابراز علاقه چند پیام‌رسان داخلی برای فعالیت خبر داد و بر حمایت از نرم‌افزارهای بومی تا رسیدن به توسعه کافی، تأکید کرد.

۱۶ آذر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه
خودتان شرکت‌تان را مدیریت کنید
چگونه می‌توانید مانند کارآفرینان برتر فروش داشته باشید

کارآفرینی چیزی فرای راه‌اندازی یک کسب‌و‌کار است. بهترین کارآفرینان دنیا طرز فکرهای قدرتمندی دارند که آنها را از سایرین متمایز می‌کند. اگر شما در حوزه فروش تازه‌وارد‌ید، یا یک فروشنده فصلی هستید، می‌توانید نکات زیادی را درباره فروش از این کارآفرینان موفق یاد بگیرید.

۱۵ آذر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه پریا هاشمی
والمارت به‌دنبال کاستکو!
والمارت به دلیل ارائه خدمات ضعیف در فروشگاه‌هایش سال‌ها مورد انتقاد و شکایت مشتریان قرار می‌گرفت

کمپانی والمارت برای پیشرفت و بهبود شرایط خود تلاش کرده تا از سیاست‌های شرکت  کاستکو به نحو احسن الگو‌برداری و استفاده کند. گزارش‌ها حاکی از آن است که والمارت به کمک این روش توانسته قدم‌های مثبتی در راستای پیشرفت خود بردارد.

۱۴ آذر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه محمدرضا تجلی اردکانی
لطفا به چشم‌هایشان  نگاه کنید
سرمقاله اکبر هاشمی

روی سن ایستاد، وقتی شروع کرد به ارائه طرحش همه جا ماندیم. آنقدر با قدرت و اعتماد به نفس و با سرعت حرف می‌زد که برای فهم سخنانش باید با همه ذهنمان می‌دویدیم. تمام که شد، می‌خواستم به احترامش برخیزم؛ نه فقط برای ایده‌اش به‌خاطر حس افتخار به یک جوان ایرانی؛ دختری ۱۹ ساله با لهجه شیرین سرزمین مادری‌ام آذربایجان ...

۱۳ آذر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه اکبر هاشمی
مصایب و مزیت‌های اکوسیستم سخت‌افزاری هند

بنجامین ژوف، یکی از شرکای شنژن و شتاب‌دهنده HAX در سان‌فرانسیسکو، درباره اکوسیستم سخت‌افزار چین و هند نظرات خود را بیان کرده است.

۰۹ آذر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه
در جشنواره فین‌تک سنگاپور چه گذشت؟

جشنواره فین‌تک سنگاپور  از ۲۴ آبان آغاز شد و تا ۲۸ آبان‌ماه ادامه داشت. در این جشنواره ۵ روزه بیش از ۱۰۰ سخنران و ۷ هزار شرکت‌کننده حضور داشتند و سه کنفرانس اصلی نیز برگزار شد.

۰۵ آذر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه محدثه دهباشی
6  عاملی که مانع سوددهی کسب‌و‌کار شما می‌شود

تعیین قیمت یکی از اولین و مهم‌ترین تصمیمات برای کسب‌و‌کار شماست. نحوه قیمت‌گذاری می‌تواند میزان موفقیت شما در آینده را نشان دهد. اکثر کارآفرینان محتاط هستند که قیمت‌ها را بالا نبرند. اگر محصول شما گران‌تر از محصول سایر رقباست، ممکن است از بازار مقصد خود دور شوید.

۰۵ آذر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه
ایده‌های منتخب اولین جشنواره ایده تا کسب‌و‌کار ربع رشیدی

اولین جشنواره ایده تا کسب‌و‌کار ربع رشیدی با هدف‌ توانمندسازی ایده‌هایی که هنوز فرصت تبدیل به کسب‌و‌کارهای واقعی را نداشته‌اند و ارائه راه‌حل‌های تجاری‌سازی ایده‌ها به طراحان ایده  برگزار و از ۲۵ ایده منتخب ۳ ایده از سمت داوران و یک ایده توسط مردم انتخاب شد.

۰۳ آذر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه
تهیه طرح جامع منطقه پیام مبتنی بر اقتصاد ICT و شبکه‌های اجتماعی
دکتر فیروز‌آبادی در بازدید از فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام تاکید کرد

دبیر شورای عالی فضای مجازی در بازدید از فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام با اشاره به ظرفیت‌های منطقه ویژه اقتصادی پیام گفت: باید تهیه و تدوین طرح جامع و تفصیلی منطقه مبتنی بر اقتصاد ICT و شبکه‌های اجتماعی، تعریف و تبیین مزیت‌های رقابتی آن در اولویت قرار گیرد.

۲۷ Aban 1395 بدون دیدگاه
" ایتی‌گو " چرا سرمایه‌گذار گرفته است؟

Eatigo  یک پلت‌فورم رزرو رستوران واقع در تایلند اعلام کرده که از یک پلت‌فورم اطلاعات سفر به نام تریپ‌ادوایزر تامین بودجه کرده است. سرمایه‌گذاری از طریق برند رزرو رستوران جهانی تریپ‌ادوایزر انجام شد. 

۱۲ Aban 1395 بدون دیدگاه

صفحه‌ها

اشتراک در سرمایه گذاری