سرطان

اسباب بازی, سرمایه گذاری,تخیل,سرطان
موفقیت استارت‌آپی بدون حمایت وی‌سی‌ها چطور ممکن است؟

ژانویه‌ سال ۲۰۰۹، «امی نورمن» و «استلا ما» در یک کنفرانس سرمایه‌گذاری در کامبریا کالیفرنیا حضور یافتند تا از بین ۷۵ سرمایه‌گذار بالقوه، چند اسپانسر برای استارت‌آپ خود«لیتل پاسپورتس» پیدا کنند...

۲۲ Aban 1396 بدون دیدگاه
سبک زندگی استارتاپی: چهل‌ساله‌ها؛ ساعت 7 شام بخورید
آیین چیدن میز غذا، در سال‌های بعد از ۴۰ سالگی

نگاهی به شناسنامه‌تان بیندازید! حالا خود را در آینه نگاه کنید. چه می‌بینید؟ پوستی که بیشتر از قبل به مراقبت نیاز دارد؟ موهایی که برای سالم و پرپشت نگه‌داشتنشان نیازمند شامپوها و محلول‌های مراقبت‌کننده خاص هستند؟ شاید در آینه روبه‌رویتان، نتوانید نیازهای حقیقی بدنتان در میانسالی را مشاهده کنید‌ اما محققان معتقدند که همه آدم‌ها، با عبور کردن از ۴۰ سالگی، نیازمند ایجاد تغییراتی در رژیم غذایی‌شان هستند ...

۱۹ Shahrivar 1396 بدون دیدگاه لى لى اسلامى
سبک زندگی استارتاپی: لااقل هفته‌ای یک‌بار ورزش کنید‌

بین هفته و د‌ر روزهای کاری وقتی برای ورزش‌کرد‌ن ند‌ارید‌؟ اشکالی ند‌ارد‌. شما برای سالم نگه‌د‌اشتن بد‌نتان الزاما نباید‌ د‌ر روزهای شلوغ کاری‌تان کلاس ورزش بروید‌. محققان به‌تازگی اد‌عا کرد‌ه‌اند‌ که تنها یک روز ورزش‌کرد‌ن د‌ر هفته، می‌تواند‌ ضامن سلامت شما باشد‌ ...

۱۵ بهمن ۱۳۹۵ بدون دیدگاه
سبک زندگی استارتاپی : بیمار ی‌ای به‌نام نشستن!
چند بار از روی صندلی بلند شویم تا سالم بمانیم

«بیماری نشستن» آفت سبک زندگی این روزهای ماست؛ مشکلی که از نظر پژوهشگران گاهی می‌تواند به اندازه سیگار‌کشیدن آسیب‌زا باشد و سلامت جسم و روان افراد را به خطر بیندازد.

۱۶ آذر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه
سبک زندگی استارتاپی: گاهی سکوت‌کن!
به همکار افسرده‌تان این حرف‌ها را نزنید

می‌توانید با یک جمله ویرانش کنید. برای آسیب‌زدن به یک فرد افسرده، نیازی نیست وقت و انرژی زیادی صرف کنید. گاهی جملاتی که از روی بی‌حواسی و بدون درک‌کردن شرایط به زبان می‌آورید، می‌توانند تمام زحمات او برای بیرون آمدن از این حال را به باد دهند. 

۱۵ آذر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه
سبک زندگی استارتاپی : حواستان به چربی‌های انباشته باشد
مراقب باشید شکمتان به میزکار گیرنکند

درک می‌کنیم که رویای داشتن شغلی پر‌تحرک، این روز‌ها برایتان دور از دسترس است. اما چه باید بکنید؟ می‌خواهید دست روی دست بگذارید و هر روز شاهد برآمده‌تر‌شدن شکمتان باشید؟ ما پیشنهاد دیگری داریم. 

۱۴ آذر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه لى لى اسلامى
سبک زندگی استارتاپی:  نشانه‌های افسردگی فصلی

انرژی برای انجام کاری را ندارید؟ صبح‌ها خسته‌ بلند می‌شوید؟ این روزها ضربان قلبتان تندتر است و هر اتفاق ساده‌ای شما را آزرده و کلافه می‌کند؟ خلق‌وخویتان به نسبت ۳-۴ ماه پیش بی‌ثبات شده است و این روزها، از روزهای تابستان کسل‌تر به نظر می‌رسید؟ شاید شما به افسردگی فصلی دچار شده‌اید و باید از یک متخصص برای تسلط بر امور ناخوشایند زندگی کمک بگیرید.

 

۲۷ Mehr 1395 بدون دیدگاه

در کنار دریا همیشه باید از پوست خود در مقابل خورشید مراقبت کنید تا دچار پیری یا سرطان پوست نشوید. 

۱۸ Shahrivar 1395 بدون دیدگاه

براستر یک شرکت هلندی است که فناوری فوق‌العاده‌ پیشرفته‌ای دارد؛ این فناوری حرارت‌نگاری تماس کریستال‌مایع نام دارد. 

۱۴ Shahrivar 1395 بدون دیدگاه

گاهی به‌خاطر بالا رفتن سطح استرستان و گاهی هم به‌خاطر ساختاری که اندام‌های مختلف دستگاه گوارشتان دارند، ممکن است از سوزش سر دل و ریفلاکس شکایت کنید. البته گاهی هم اشتباهاتی که در مصرف مواد غذایی مختلف انجام می‌دهید، به این مشکل دامن می‌زند. 

۲۶ Mordad 1395 بدون دیدگاه

سرطان سینه یکی از بیماری‌هایی است که هر خانمی با افزایش سن خیلی به آن فکر می‌کند، مخصوصا اگر سابقه سرطان سینه در خانواده وجود داشته باشد.

۱۷ تیر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

برای چای‌دوست‌ها، گاهی هیچ‌چیز لذت‌بخش‌تر از نوشیدن یک لیوان چای لب‌سوز نیست. اما محققان می‌گویند عادت به خوردن چای لب‌سوز، می‌تواند عمر را کوتاه کند و مرگ دردناکی را برایتان به همراه بیاورد.

۱۰ تیر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

محققان برای استفاده از نور خورشید راهکارها و زمینه‌های تازه‌ای پیدا کرده اند. تیمی از دانشمندان اخیرا از نظر ژنتیکی ریزجلبک‌هایی را تغییر دادند تا با استفاده از نور خورشید ذرات شیمیایی ارزشمندی تولید کنند که در داروها برای بیماری‌های مرگبار از قبیل سرطان استفاده می‌شوند...

۰۸ تیر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

 پژوهشگران می‌گویند نشستن طولانی‌مدت عمر را کوتاه می‌کند و حتی در سال‌های حیاتتان هم سلامت را از شما می‌گیرد...

۳۱ خرداد ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

ایستادن در زمان انجام دادن کارها، جانتان را نجات می‌دهد. از نظر متخصصان ایستاده کار کردن چنین فایده‌هایی را به بدنتان می‌رساند. نمی‌ترکید,  دیابت نمی‌گیرید,  قلبتان نمی‌ایستد,  سرطان نمی‌گیرید...
 

۱۷ خرداد ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

در جریان بازدید یک هیئت تجاری از شرکت‌های بلاروسی اینتگرال و پلانار از شرکت فناوری‌های همگرای شزان در پارک علم و فناوری پردیس در اوایل هفته جاری، مذاکرات نهایی برای انعقاد قرارداد و تفاهم‌نامه همکاری مشترک علمی و فنی انجام شد.

۰۸ خرداد ۱۳۹۵ بدون دیدگاه علی کاکادزفولی
اشتراک در سرطان