سبک_زندگی

راهی را بروید که به آن ایمان دارید

شما کافه‌چی خوبی هستید. این را همه می‌گویند. بهترین قهوه‌ها، همیشه با دست شما سرو می‌شود و کیک‌های پرتقالی که درست می‌کنید، زبانزد خاص و عام است؟ خب! طبیعی است که کافه‌چی‌ای با توانمندی‌های شما، خیلی زود به فکر گسترش کسب‌و‌کارش بیفتد و یک کافه کوچک را تبدیل به فضایی برای حضور آدم‌های بیشتر بکند.

۳۰ بهمن ۱۳۹۶ بدون دیدگاه لى لى اسلامى
سبک زندگی استارتاپی: این‌بار شما مدیر پروژه باشید
چطور می‌توانید از میان همه همکاران رقیب، مسئولیت یک ماموریت مهم را به دست بگیرید؟

به انجام رساندن این کار، یک نقطه طلایی در کارنامه کاری هر یک از شما خواهد بود. همین کافی است تا همکارانتان هم به اندازه شما برای قبول‌کردن مسئولیت این کار انگیزه داشته باشند و برای پیروز‌شدن در این رقابت و اثبات شایستگی‌شان به هر دری بزنند.

۲۵ بهمن ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
چه وقتی باید به روانپزشک  مراجعه کنید؟
چه وقتی باید به روانپزشک مراجعه کنید؟

فکر می‌کنید زندگی همین است! همینقدر سخت، همینقدر تلخ! فکر می‌کنید آدم‌ها، دنیا را درست از همین دریچه‌ای که شما می‌بینید، نگاه می‌کنند و گذراندن روزهای آرام‌تر، برایتان رویایی دور از دسترس است.

۲۳ بهمن ۱۳۹۶ بدون دیدگاه لى لى اسلامى
 اوکو مربی پوست است

اگر می‌خواهید با یک مفهوم فناورانه آشنا شوید که بتواند روند پیری را درمان کند، با اوکو آشنا شوید. اوکو یک مربی پوست است که شما را در مسیر درستی هدایت می‌کند. این دستگاه هوشمند عواملی مانند رطوبت پوست، چربی پوست، بافت‌ و چروک‌های پوستی را بررسی کرده و یک تجزیه و تحلیل سریع و مبتنی بر فضای ابری انجام می‌دهد، سپس یک نمره برای پوست شما ارائه می‌دهد.

۱۹ بهمن ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
فرش قرمز استارت‌آپ‌های ایرانی برای محتوا
بیش از۸۷ درصد کسب‌وکارها بازاریابی محتوا را در فرآیند کاری خود کاملا اثربخش می‌دانند

بازاریابی محتوا دانشی است که به‌تازگی وارد ایران شده ‌و مسیر خود را به آرامی می‌پیماید. چندسالی است که استارت‌آپ‌ها و هر کسب‌وکاری برای معرفی خود از این روش استفاده می‌کنند اما هنوز هم مفهوم بازاریابی محتوا به‌درستی تبیین نشده است. به همین دلیل بسیاری از سازمان‌ها مسیر درستی را (از زمان تدوین استراتژی محتوا تا انتشار آن) طی نمی‌کنند و به دنبال آن نتایج اثربخشی به دست نمی‌آورند.

۱۸ بهمن ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
چرا افسرده شده‌اید؟

افسردگی یکی از شایع‌ترین اختلالات روانی ‌است؛ دردی که به گفته مسئولان، خانه به خانه می‌چرخد و بعید است که یکی از قربانیانش را نتوانید در میان آدم‌های اطرافتان ببینید. افسردگی اختلال شایعی است اما حتی بسیاری از مبتلایانش هم نمی‌دانند چطور به زندگی‌شان پا گذاشته و بسیاری هم هنوز نمی‌دانند که برای خلاص‌شدن از این درد چه راهی را باید بروند.

۱۸ بهمن ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
سبک زندگی استارتاپی: شما به کارمند استارت‌آپی تبدیل شده‌اید؟
دلایل خشک شدن چشمه خلاقیت‌تان را پیدا کنید

روز اولی که پایتان را به این دفتر گذاشتید، ذهنتان پر بود از ایده‌های رنگارنگ. هر روز که می‌گذشت، دایره فعالیت استارت‌آپی‌تان چند متری گسترده‌تر می‌شد و در رویاهایتان، خود را یک غول دنیای استارت‌آپ می‌دیدید. گرچه از آن روز زمان زیادی نگذشته، اما شما با خود آن زمانتان خیلی فرق کرده‌اید. 

۱۵ بهمن ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
پای همکارانتان را به صفحه اینستاگرامتان نکشانید
مرز مسائل شخصی و کاری را رعایت کنید

مراقب باشید! حتی اگر یک رابطه کاری خوشایند و دوستانه را برقرار کرده‌اید، باز هم نمی‌توانید این رابطه را بی هیچ حد و مرزی ادامه دهید. وقتی پای روابط کاری صمیمانه شما، به فضای شخصی و خصوصی زندگی‌تان وارد می‌شود، حاشیه‌هایی در این رابطه ایجاد می‌شود که بر آینده کاری‌تان هم تاثیر نامطلوبی می‌گذارد. 

۱۲ بهمن ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
چطور باید جلوی رئیس آینده‌تان بنشینید؟
اگر در مصاحبه شغلی، آنطور که باید قدم بردارید حتما استخدام خواهید شد

نیاز به شغلی تازه و محلی برای کسب درآمد از یک طرف و هماهنگ‌شدن یک جایگاه کاری با آرزوهای شما از طرف دیگر، دست به دست هم داده‌اند. با تمام وجودتان این کار را می‌خواهید اما لیست بلند‌بالای داوطلبان این جایگاه کاری مضطربتان کرده است. 

۰۹ بهمن ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
جوجه‌اردک زشت سازمان‌تان نباشید!

کارتان درست است. این را هم خودتان می‌دانید و هم تک‌تک همکارهایی که چشم دیدنتان را ندارند. هشت‌ساعتی که پشت میز کارتان می‌گذرانید، برایتان مهم است. هر روز چیز تازه‌ای یاد می‌گیرید، هر روز یک قدم بالاتر می‌روید و برای برقراری روابط دوستانه در فضای کاری، به هر دری می‌زنید. 

۰۸ بهمن ۱۳۹۶ بدون دیدگاه لى لى اسلامى
سبک زندگی استارتاپی: چرا خرج و دخلتان با هم نمی‌خواند؟
این اشتباهات جیب شما را هر روز خالی‌تر می‌کند

هنوز روز پانزدهم ماه نیامده، حقوقتان تمام می‌شود. مشکل کجای کار است؟ درآمدتان کم است و فکر می‌کنید با حقوق کارمندی نمی‌توان یک زندگی را اداره کرد؟ شاید درآمدتان کم باشد، اما با قسمت دوم این جمله نمی‌توانیم کنار بیاییم.

۰۵ بهمن ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
اشتراک در سبک_زندگی