سبک_زندگی

سبک زندگی استارتاپی: خال‌خالی‌ها در خطرند
پیدا شدن خال‌های تازه روی پوست‌تان را جدی بگیرید

آمار مبتلایان به سرطان پوست در جهان، هر روز بالاتر می‌رود و بسیاری از قربانیان این بیماری، نمی‌دانند که تنها با استفاده از کرم‌های ارزان‌قیمت ضدآفتاب، می‌توان احتمال دچار‌شدن به این بیماری را کمتر کرد. اگر باورهای اشتباهی که در ادامه فهرست کرده‌ایم، شما را از خرید کرم‌های ضدآفتاب منصرف کرده یا باعث اشتباه مصرف‌کردن این محصولات شده ...

۲۸ تیر ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
دستورالعمل تنظیم روابط با آقا یا خانم رئیس
بکوشید همیشه یک نیروی مفید و فوق‌العاده باشید اما انتظار رئیستان را هم بالا نبرید!

برای تبدیل‌شدن به محبوب‌ترین کارمند این سازمان به هر دری می‌زنید؟ زندگی شما در کارتان خلاصه شده و جز موفق‌شدن در کارتان، هیچ رویایی ندارید؟ مطمئن باشید که هر مدیری آرزوی همکاری با چنین کارمندی را دارد، اما اگر این اشتباهات را انجام دهید، محبوبیت شما در محیط کاری‌تان چندان طولانی نخواهد شد.

۲۵ تیر ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
سبک زندگی استارتاپی: اگر فشارخونتان پایین نیاید، آلزایمر می‌گیرید

هر روز ورزش‌کردن، از ته‌دل خندیدن و کم‌کردن مصرف خوراکی‌های شیرین، برای سالم‌ماندن مغز شما کافی نیست. محققان می‌گویند اگر با وجود به کار بستن همه این راه‌ها، فکری به حال فشار خون بالایتان نکنید، احتمال دچار‌شدنتان به زوال عقل هر روز بیشتر می‌شود. 

۱۴ تیر ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
سبک زندگی : چطور می‌توانید کارهای نشدنی را شدنی کنید؟
به اتمام رساندن پروژه‌های سخت قلق‌هایی دارد که چندتا از آنها را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم

مهم نیست که چند کتاب در مورد راه‌های انجام دادن پروژه‌ای که هنوز هیچ قدمی برایش برنداشته‌اید، خوانده‌اید. مهم نیست که سابقه کاری‌تان چقدر است یا اینکه انجام‌شدن این کار، تا چه اندازه آینده شغلی شما را متحول می‌کند. آشنا یا مهم‌بودن موضوعی که به آن فکر می‌کنید، همیشه ضامن سریع و بی‌عیب و نقص انجام‌شدنش نیست. 

۱۲ تیر ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
سبک زندگی استارتاپی: حیاط استارت‌آپ‌تان سرسبز است؟
در و دیوار ساختمانی که در آن کار می‌کنید، بر آینده شغلی شما تاثیر می‌گذارند

طراحی ساختمانی که در آن کار می‌کنید، بر سلامت روان، آرامش و میزان شادی شما تاثیر می‌گذارد. اینکه هر روز بعد از بیرون‌زدن از خانه، به چه فضایی وارد می‌شوید، چه رنگ‌هایی را می‌بینید و در چه هوایی نفس می‌کشید، می‌تواند آینده شغلی و البته روانی شما را دگرگون کند. 

۱۰ تیر ۱۳۹۷ بدون دیدگاه لى لى اسلامى
زندگی به سبک با اعتماد‌به‌نفس‌ها
این تمرین‌ها اعتماد شما به خودتان را بالا خواهد برد

اگر احساس کنید بهترین خود را به نمایش گذا‌شته‌‌اید، اعتماد‌به‌نفس بالایی دارید. این تعریفی است که گروهی از روانشناسان برای اعتماد‌به‌نفس مطرح کرده‌اند. آنها می‌گویند احساس خوشایند به خود اعتماد‌کردن، می‌تواند شما را چند پله از آنچه هستید بالاتر ببرد و مانع ضعیف جلوه‌کردنتان در مناسبات اجتماعی شود.

۰۵ تیر ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
سبک زندگی استارتاپی : مردانی که جذاب نیستند، پدران بهتری هستند!
شاهزاده سوار براسب، خیلی به درد خانواده‌داری نمی‌خورد!

هر زنی در رویای خود، مردی قدرتمند و جذاب را در کنارش می‌بیند؛ مرد جذاب و متفاوتی که می‌تواند پدر بچه‌هایش باشد‌ اما محققان در بررسی‌های اخیرشان ادعای عجیبی را به اثبات رساندند. آنها می‌گویند اگر در آرزوی زندگی با مردی هستید که نقش یک پدر بی‌عیب و نقص را در خانه بازی کند، نباید مردهای خیلی جذاب را برای ازدواج انتخاب کنید. 

 
۰۳ تیر ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
گجت هوشمند توکن رینگ  سبک زندگی کاربران را سفارشی‌سازی می‌کند

توکن رینگ یک گجت هوشمند برای سفارشی‌سازی سبک زندگی افراد است که می‌تواند جایگزین مناسبی برای هر آنچه که شما در جیب خود حمل می‌کنید، باشد.

۲۴ خرداد ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
سبک  زندگی استارتاپی: عضلات‌تان را احیا کنید

کارهای تکراری و تمام‌نشدنی هرروزه، با بدنتان چه کرده‌اند؟ حاصل سبک زندگی امروز شما، کوتاه‌شدن عضلات و ضعیف‌شدن استخوان‌هایتان است؟ تنگ‌بودن وقت را بهانه نکنید! اگر نمی‌خواهید سن بدنتان یکی دو دهه از شناسنامه‌تان بیشتر باشد، انجام تمرین‌های ورزشی ساده را به عادت هر‌روزه‌تان تبدیل کنید.
 

۲۴ خرداد ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
سبک زندگی استارتاپی: این تابستان هم دوام بیاورید!
برای سالم‌ماندن در روزهای گرم، به این نکته‌ها توجه کنید

خبری از ویروس آنفلوآنزا نیست، آلرژی بهاره هم دست از بدنتان کشیده، روزها بلند شده‌اند و انتظار دارید که بیشتر‌شدن نور، حالتان را خوش‌تر کند، پس چرا با وجود پاکی این روزهای هوا، باز هم احساس تنگی نفس، کمبود انرژی و خستگی، شما را رها نمی‌کند؟ شاید این دلایل، فعالیت‌کردن در روزهای گرم را برایتان دشوار کرده است!

 

۲۴ خرداد ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
سبک زندگی استارتاپی: این دردهای ترسناک، خطرساز نیستند
چند نشانه ناخوشایند و تقریبا آشنا که نباید بیش از اندازه آنها را جدی بگیرید

صفحات گوگل را بالا و پایین نکنید. دردی که در بدن شما می‌پیچد، همیشه از تهدید‌شدن جانتان خبر نمی‌دهد. یادتان نرود که همه سردردها، نشانه وجود تومور مغزی نیستند و دلیل همه دردهای معده، وجود زخم عمیق در بافت آن نیست. شمایی که با دیدن آدم‌های متعددی که در اطرافتان برای زنده‌ماندن تقلا می‌کنند ...

۲۴ خرداد ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
صبوری، جسارت و تنوع‌طلبی می‌تواند شما را اندوهگین کند
صبوری، جسارت و تنوع‌طلبی می‌تواند شما را اندوهگین کند

به خودتان نگاه کنید؛ چشم‌هایتان مثل چند سال پیش برق نمی‌زند. این روزها به آسانی قبل، خنده روی لب‌هایتان نمی‌نشیند و یادتان نمی‌آید که آخرین بار، چه روزی بود که از ته دل احساس خوشبختی کردید.

۲۲ خرداد ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
سبک زندگی استارتاپی: رؤیاهایتان را قاب کنید
چرا هر چه فکر می‌کنید، یادتان نمی‌آید چه خوابی دیده‌اید؟

هر شب تا صبح، پشت چشم‌های بسته‌تان، رویاهایی چرخ می‌زنند؛ رویاهای شیرینی که دوست دارید بعد از بیدارشدن به خاطر بیاوریدشان و طعم شیرینشان را در طول روز هم مزه‌مزه کنید؛ یا رویاهای تلخی که می‌خواهید در ذهنتان بمانند تا دلیل پدیدار‌شدن و ریشه‌شان را پیدا کنید. اما چرا با وجود میل شدیدی که برای به‌خاطر آوردن رویاهایتان دارید، ذهنتان همه تلاشش برای پاک‌کردن آثار آنها بعد از بیدار‌شدن را به خرج می‌دهد؟

۲۰ خرداد ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
با چشمانتان قفل را باز کنید
با این راه می‌توانید در محیطی کم‌تنش زندگی کنید

چشم‌های ما، خیلی زود به دادمان می‌رسند. از همان سال‌های ابتدای زندگی، ما را به جزئیات رفتاری دیگران خیره می‌کنند تا رفتار آنها و شرایطی که در آن قرار گرفته‌ایم را بهتر درک کنیم و موقعیت بهتری را در همین شرایط، برای خودمان دست و پا کنیم.

۰۶ خرداد ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
سبک_زندگی استارتاپی: صبر کنید؛ هنوز وقت استعفا دادن نیست!
چرا مدیرتان شما را جدی نمی‌گیرد؟

کارهای ساده‌ای که حتی انجام‌ندادنشان هم تغییری در عملکرد سازمان ایجاد نمی‌کند، تمام وقت کاری شما را پر کرده. احساس می‌کنید از همکارهایتان جامانده‌اید. به جلسات کاری مهم دعوت نمی‌شوید و کمتر مدیری در سازمانتان شما را می‌شناسد.

۰۳ خرداد ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
سبک زندگی استارتاپی: اثرات پشت‌میزنشینی را خنثی کنید
چند حرکت کششی ساده که آرتروز را از جسم کم‌تحرک شما دور می‌کند

از صبح، با کمری خمیده، پشت رایانه نشسته‌اید و کمردرد و گردن‌درد را با خود به خانه آورده‌اید. شاید اگر چند حرکت کششی ساده انجام دهید، گردن فرو‌رفته در بدنتان به حالت طبیعی برگردد. نگران نباشید. برای انجام این تمرین‌ها نیازی به دویدن و حرکات تند و نفسگیر ندارید. می‌توانید روی فرش نرم خانه و درحالی که روی شکم دراز کشیده‌اید، همه تمرین‌ها را انجام دهید.

۰۱ خرداد ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
چرا هر چه می‌دوید، نمی‌رسید؟

بیشتر از خیلی از آدم‌های موفق اطرافتان کار می‌کنید. فوت‌و‌فن کار‌ کردن را بلدید، دانشش را دارید و به اندازه کافی با‌انگیزه هستید، اما هر چه می‌دوید، به هدفتان نمی‌رسید. نکند شما هم با این اشتباهات درگیرید؟

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
سبک زندگی استارتاپی: عشق استارت‌آپی بهتر است یا عقل استارت‌آپی؟
مرورچند دلیل نه‌چندان‌قانع‌کننده برای نشستن پای سفره عقد

بعضی‌ها عاشقانه شروعش می‌کنند و بعضی‌ها عقلانی. بعضی‌ها می‌گویند به‌خاطر بودن در کنار عشقشان ازدواج می‌کنند، عده‌ای هراس از تنهایی را بهانه می‌کنند و بعضی دیگر، می‌گویند ازدواج کردم چون وقت ازدواجم بود. همه آدم‌هایی که حلقه ازدواج را در دست دارند، برای گرفتن چنین تصمیمی ده‌ها دلیل را پشت هم قطار می‌کنند ...

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
هرچقدر تلاش می‌کنید نتیجه نمی‌گیرید؟!
اگر چند سوال زیر را از خودتان بپرسید و درست هم جواب دهید، احتمالا به نتیجه خواهید رسید

همیشه با خودتان درگیرید؟ تلاش‌های هر‌روزه‌تان از نظر شما وقت تلف‌کردن است و قدم‌هایتان را سست و بی‌نتیجه ارزیابی می‌کنید؟ شاید به جای ادامه‌دادن به این رویه، بهتر باشد سوال‌های زیر را از خود بپرسید.

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
چرا کسی بله‌قربان‌گوها را دوست ندارد؟

«دوستانم می‌گویند رابطه‌ای که دل من را زیاد خوش نمی‌کند، آرزوی همه‌شان است. بودن در کنار کسی که هیچ وقت «نه» نمی‌گوید. مرد رویایی که می‌خواهد «همه چیز» مطابق خواسته من پیش برود...

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ بدون دیدگاه

صفحه‌ها

اشتراک در سبک_زندگی