روابط اجتماعی

گام‌به‌گام با تعهدات حقوقی یک استارت‌آپ

در یادداشت قبل گفتیم که انتظارمان از حقوق آن است که روابط میان اجزای مختلف کسب‌و‌کار را به شکل تضمین‌شده‌ای، انضباط بخشد و پیرو مقدماتی که گفتیم، می‌شود کلمه جدیدی را به دایره صحبت اضافه کرد. انضباط‌بخشی و تضمین‌کردن روابط نیازمند ایجاد «تعهد» است. 

۱۳ آذر ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
حرص‌خوردن برایتان خوب است!
احساسات منفی‌تان را بیش از اندازه مخفی نکنید

فکر می‌کنید کسانی که خوب با شرایط کنار می‌آیند و سخت‌ترین روزها را تحمل می‌کنند، کسانی که با رئیس روی اعصاب، می‌سازند و با همکار عصبی کنار می‌آیند، درگیر احساسات منفی نمی‌شوند؟ اشتباه می‌کنید! همه آدم‌ها، چه در اجتماع چهره‌ای مقبول باشند و چه عبوس و بی‌اخلاق، با احساسات منفی درگیر می‌شوند.

۰۲ آذر ۱۳۹۶ بدون دیدگاه لى لى اسلامى
پایتان را روی ترمز نگذارید
چطور می‌توانید با شتاب بیشتری در مسیر موفقیت حرکت کنید؟

پیش‌رفتن در سربالایی موفقیت، کار ساده‌ای نیست. گاهی خسته می‌شوید، از نفس می‌افتید و با نگاه‌کردن به پرتگاه‌های زیر پایتان، ترس تمام وجود شما را فرا می‌گیرد...

۲۹ Aban 1396 بدون دیدگاه
کارتان بلای جانتان شده؟
استارت‌آپی های عزیز اگر از صبح که کار را شروع می‌کنید تا شب که به خانه می‌آیید این اشتباهات را انجام می‌دهید، چیزی به پایان عمرتان نمانده!

آنقدر با کارتان مشغول شده‌اید که نمی‌دانید چه بلایی سر خودتان آورده‌اید. نمی‌دانید از همان لحظه‌ای که پایتان را به دفتر کارتان می‌گذارید، تا وقتی کلید را روی در خانه می‌اندازید، چقدر به خودتان آسیب زده‌اید و چند ماه و سال از عمرتان کم کرده‌اید. حق دارید ندانید. شاید کسی تا امروز به شما نگفته که همین عادت‌های ساده‌ای که با غرق شدن در کارتان انجامشان می‌دهید، با جسم و روانتان چه می‌کند. ما این رازها را با شما در میان می‌گذاریم و شما هم قول بدهید که از همین امروز، حواستان به تک‌تک نکته‌هایی که گوشزد کرده‌ایم باشد.

۲۷ فروردین ۱۳۹۵ بدون دیدگاه لى لى اسلامى
اشتراک در روابط اجتماعی