ردیاب

اصولی ورزش کنید

۷ Minute Workout Challenge یک اپلیکیشن ورزشی با پشتیبانی تحقیقاتی است که در سطح بین‌المللی بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. این اپلیکیشن در  نیویورک‌تایمز به عنوان یک اپلیکیشن ساده اما کارآمد معرفی شده است ...

۲۰ اسفند ۱۳۹۵ بدون دیدگاه
,ردیاب,کالری,اپ استور,مجله نیویورک تایمز,اینستاگرام,توییتر,فیسبوک,کسب وکار,آفلاین,

با  اپلیکیشن‌های برگزیده این هفته از دغدغه همیشگی تبدیل واحدها و استانداردها هم راحت می‌شوید ...

۲۰ Dei 1395 بدون دیدگاه
ساخت نخستین پهپاد عمود‌پرواز کلاس سنگین حمل بار
رئیس اتحادیه هوافضا خبر داد:

رئیس اتحادیه هوافضا گفت: برای اولین بار در کشور، پهپاد عمودپرواز کلاس سنگین برای حمل بار طراحی و ساخته شد.

۰۹ آذر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

گیاهان مصنوعی که می‌توانند مواد منفجره را در زمان واقعی پیدا کنند، آینده نظارت بر محیط زیست و کشاورزی شهری خواهند بود.

۲۸ Aban 1395 بدون دیدگاه
ارتباط از طریق نور مرئی حتی در تاریکی

با ظهور دستگاه‌های پوشیدنی از قبیل ساعت و ردیاب‌های تناسب اندام که با حسگرهای هوشمند کار می‌کنند‌ و محبوبیت مستمر تلفن‌های هوشمند، دستگاه‌های هوشمند دارند دنیا را احاطه می‌کنند. 

۲۷ Aban 1395 بدون دیدگاه
فناوری‌های ضددرد!

Livia  یک دستگاه مدیریت درد جدید برای زنان است. این دستگاه خود را با فرکانس موج درد دوران قاعدگی تنظیم و از ایجاد درد در بدن شما جلوگیری می‌کند. این یک دستگاه تاییدشده و فوق‌العاده است. 

۱۲ Aban 1395 بدون دیدگاه

پالس اولین گام‌شمار تولیدشده شرکت فرانسوی Withings است که با این دستگاه جدید طیف محصولات خود را در حوزه پلتفرم کنترل سلامت و بهداشت توسعه می‌دهد.

۱۹ Mordad 1395 بدون دیدگاه

گجت‌های پوشیدنی جدیدی برای ردیابی فعالیت‌ها وارد بازار شده و نسل جدید این ردیاب‌، بسیار پیشرفته است. Withings محدوده محصولات خود را با یک ردیاب فعالیت هوشمند توسعه داده است که میزبان فعالیت و ضربان قلب را ردیابی و کنترل می‌کند.

۱۱ Mordad 1395 بدون دیدگاه

اخیرا سازمان آزمایش مصرف‌کننده در آلمان گزارشی در مورد ردیاب‌های تناسب‌اندام منتشر کرده است. این سازمان ۱۲ ردیاب را آزمایش کرد؛ برندهای بزرگی مانند گارمین، فیتبیت و جابون بررسی شدند. به طور شگفت‌انگیزی تنها دو مورد از این برندها جزو دومین گروه خوب قرار گرفتند.

۱۶ تیر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

مسابقه اسب‌سواری یکی از ورزش‌های چالش‌برانگیز است. به‌خصوص وقتی بدن اسب‌ها به مانع برخورد می‌کند و موجب جراحت اسب می‌شود. با این حال، جای نگرانی نیست، چراکه دستگاه‌های پوشیدنی برای بازار اسب و اسب‌سواری طراحی شده است...

۰۲ تیر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

دانشمندان حوزه کامپیوتر از دانشگاه براون نرم‌افزار جدیدی ساخته‌اند که می‌تواند به صاحبان وب‌سایت‌ها و توسعه‌دهندگان کمک کند تا به‌آسانی تشخیص دهند کاربر به کدام قسمت از یک صفحه نگاه می‌کند...

۲۳ خرداد ۱۳۹۵ بدون دیدگاه
اشتراک در ردیاب