رایگان

چالش‌های رسانه‌های دیجیتال کانادا
اکوسیستم رسانه‌ای کانادا قربانی شبکه‌های اجتماعی می‌شود یا راه نجات را پیدا خواهد کرد؟

ایجاد انگیزه مالیاتی و غیره برای سرمایه‌گذاری در سایت‌های دیجیتال روزنامه‌نگاری با منفعت عمومی یکی از راهکارها برای زنده ماندن رسانه‌هاست ...

۲۶ بهمن ۱۳۹۵ بدون دیدگاه روشنک ایرانیار
برنامه‌های اضافی موبایل‌تان را شناسایی کنید

با  اپلیکیشن‌های معرفی‌شده در این شماره هم بازی کنید هم حافظه و رم موبایل‌تان را نجات دهید ...

۱۲ بهمن ۱۳۹۵ بدون دیدگاه
درپاساژ،فروشگاه خودتان را داشته باشید!
اپلیکیشن پاساژ صدها فروشنده و خریدار را به هم وصل کرده است

اپلیکیشن پاساژ صدها فروشگاه و محصول متنوع آنها را با قیمت‌های مناسب به کاربران خود معرفی می‌کند. دیگر نیازی نیست وقت خود را صرف رفت‌و‌آمد و جست‌وجو در فروشگا‌ه‌های مختلف شهر کنید و بر آلودگی و ترافیک بیفزایید ...

۲۷ Dei 1395 بدون دیدگاه
استارت‌آپ‌هایی که در سال جدید  گل می‌کنند

‌سال ۲۰۱۷ میلادی آغاز شده است و زمان پیش‌بینی این رسیده که کدام یک از استارت‌آپ‌ها در دنیای صنعتی امروزه و در سال جدید طوفان به پا خواهند کرد ...

۲۲ Dei 1395 بدون دیدگاه
چرا اینترنت مفتی  همیشه هم خوب نیست!

آیا وای‌فای عمومی ایمن است؟ خیر. اما اگر باید از اینترنت بی‌سیم رایگان در هتل یا دفتر ماهواره‌ای(برای مثال استارباکس) استفاده کنید، بهتر است موارد احتیاطی زیر را در نظر داشته باشید.

۲۷ Aban 1395 بدون دیدگاه
پیام فرستاد‌ه‌شده را پس بگیرید!

BBM یک اپلیکیشن پیام‌رسانی رایگان است که برای تلفن‌های هوشمند اندروید و سایر تلفن‌ها طراحی شده است. این اپلیکیشن قابلیت‌های منحصر‌به‌فردی دارد تا از حریم خصوصی شما محافظت کند و اجازه دهد که شما کنترل اوضاع را در دست بگیرید. 

۱۸ Aban 1395 بدون دیدگاه

اپلیکیشن‌های این هفته برخی دردسرهای خانه‌داری را کم و شما را از ارسال بیش‌ازاندازه ایمیل راحت می‌کنند.

۰۵ Mehr 1395 بدون دیدگاه

 این استارت‌آپ در روزهای اولیه، تأکید خودش را بر روی برنامه رایگانش گذاشته است و در صفحه اصلی خود فقط برنامه رایگانش را معرفی می‌کند. 

۳۰ Shahrivar 1395 بدون دیدگاه
برای مشتری دانه رایگان بپاشید!

حتما شما هم با وب‌سایت‌هایی که خدمات آنلاین رایگان ارائه می‌دهند، برخورد داشته‌اید. منظورم وب‌سایت‌هایی مثل گوگل، یوتیوب، دراپ‌باکس و حتی وب‌سایت‌های داخلی مثل تسکولو، سرویس حسابداری جیب و نمونه‌های مشابه است. این کسب‌وکارها معمولا یک سرویس خاص را به شما ارائه می‌دهند؛ مثلا تسکولو، سرویس مدیریت پروژه آنلاین و یا جیب یک سیستم حسابداری آنلاین به شما ارائه می‌دهد. به این نوع از سیستم‌ها (SaaS (Software as a service گفته می شود که معمولا هم به‌صورت پیش‌فرض استفاده از آن‌ها با امکانات محدود، رایگان است و اگر شما بخواهید از امکانات بیشتری در آن‌ها استفاده کنید، باید بابت آن‌ها پول پرداخت کنید.  شیوه کار هم به این صورت است که شما باید یک اشتراک ماهانه یا سالانه از آن‌ها تهیه کنید. در این مقاله قصد داریم در مورد موضوع قیمت‌گذاری در این‌گونه استارت‌آپ‌ها صحبت کنیم. معمولا این مدل کسب‌وکار را مدل Freemium می‌نامند؛ به این معنی که استفاده از سیستم با امکانات محدود رایگان است و شما در صورت علاقه و نیاز می‌توانید حساب کاربری خود را ارتقا دهید و از امکانات بیشتری بهره‌مند شوید.

 

۲۷ Shahrivar 1395 بدون دیدگاه
رویای یک میلیارد دلاری!

تسکولو «Taskulu» دستپخت دو جوان برنامه‌نویس است به نام‌های فرهاد و کاظم؛ نرم‌افزاری برای مدیریت‌ پروژه‌های شرکت‌ها و سازمان‌ها. در واقع تسکولو سیستم مدیریت پروژه تحت وب است که برخی از خدمات و سطوح کاربری‌اش رایگان و دیگر سرویس‌های آن پولی است. فرهاد هدایتی‌فرد و کاظم کشاورز هر دو متولد ۶۹ و از دانش‌آموختگان دانشگاه امیرکبیر با بنیان‌گذاری این نرم‌افزار می‌خواهند بروکراسی اداری را کنار بزنند. نرم‌افزاری که نه‌تنها در ایران بلکه در کشورهای اروپایی و آمریکایی و آسیایی طرفداران و مشتریانی به‌دست آورده است. بیش از ۴۰ هزار پروژه ثبت‌شده در تسکولو دارند و ارزش استارت‌آپ‌شان را بین ۴ تا ۱۰ میلیون دلار ارزیابی می‌کنند و هدفی که در نظر دارند رسیدن به ارزشی یک میلیارد دلاری است. در گفت‌وگوی «شنبه» با بنیان‌گذاران تسکولو می‌خوانید که از کجا شروع کرده‌‌ و چه کرده‌اند و قرار است چه بکنند. این را هم بگوییم که اینقدر در جواب دادن به سوالات مشارکت دونفره داشتند که ترجیح دادیم که برای روان‌تر شدن گفت‌وگو از ذکر نام‌هایشان در ابتدای سوالات خودداری کنیم .

۲۰ Shahrivar 1395 ۲ طاهره خواجه گیری

با  اپلیکیشن‌های این هفته ساختن ویدئو را یاد می‌گیرید و از وضیعت هوا هم خبردار می‌شوید...

۲۱ خرداد ۱۳۹۵ بدون دیدگاه
اشتراک در رایگان
?> ?> ?> ?>