دراپ باکس

دراپ باکس,کیک,ارتباط,ورزش
کارمندان ارشد «ذخیره‌‌ساز بزرگ ابری» قربان صدقه فرهنگ سازمانی شرکتشان رفته‌اند!‍

دفتر مرکزی شرکت دراپ‌باکس در سانفرانسیسکو، فرهنگ‌سازمانی  خود را بر مبنای همکاری و سرزندگی توسعه می‌دهد. شرکت دراپ‌باکس در سال ۲۰۰۷ تأسیس شد و حالا، سرویس ذخیره‌سازی ابری خود را به میلیون‌ها کسب‌وکار در سراسر جهان ارائه می‌کند...

۲۲ Aban 1396 بدون دیدگاه
ساعت شنی حیات کسب‌وکارهای تکنولوژی

 دنیاهای متنوعی برای حیات کسب‌وکارها وجود دارد و در هر حوزه مختصات کسب درآمد، مکانیسم‌های پیشرفت و دلایل شکست یک کسب‌وکار با دیگری فرق دارد. شاید بتوان ادعا کرد که شکست در تکنولوژی شباهتی به صنایع دیگر ندارد. سلبریتی‌های این حوزه دچار مرگ تدریجی می‌شوند ...

۰۵ اسفند ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

 این استارت‌آپ در روزهای اولیه، تأکید خودش را بر روی برنامه رایگانش گذاشته است و در صفحه اصلی خود فقط برنامه رایگانش را معرفی می‌کند. 

۳۰ Shahrivar 1395 بدون دیدگاه

Slack  یکی از ۱۰ اپلیکیشن بهره‌وری برتر در اندروید است. این برنامه یک روش جدید برای انجام کارهای بیش‌تر، صرف زمان کم‌تر در جلسات و کاهش تعداد ایمیل‌ها برای مدیریت و ارتباط بین اعضای تیم است. 

۱۸ Shahrivar 1395 بدون دیدگاه روشنک ایرانیار

استارت‌آپ‌های معروف دنیا از روش‌های مختلفی برای ارائه کمینه محصول پذیرفتی یا ام‌وی‌پی استفاده کرده‌اند. ایده‌های آن‌ها برای سنجش بازار و طی کردن فرآیند توسعه مشتری، می‌تواند بسیار الهام‌بخش باشد. 

 

۰۳ Shahrivar 1395 بدون دیدگاه
اشتراک در دراپ باکس