دانشگاه شهید بهشتی

در حاشیه یلدا

در همایش یلدای کارآفرینی اکبرهاشمی، مدیر مسئول هفته‌نامه شنبه و مدیر برگزاری همایش ضمن پوزش از شرکت‌کنندگان به خاطر دریافت هزینه توضیح داد دانشگاه شهید بهشتی مبلغ ۶۵ میلیون تومان برای‌ ۸ ساعت ‌برگزاری همایش درخواست پول کرده است‌ که با پادرمیانی پارک علم و فناوری در لحظات آخر۵ میلیون تومان تخفیف داده شد. 

۰۲ Dei 1396 بدون دیدگاه
با شرکت بیش از ۷۰۰ نفر از فعالان اکوسیستم استارتاپی:

در یلدای کارآفرینان استارتاپی به هادی فرنود، حمیدرضا احمدی، ناصر غانم‌زاده، آرش میلانی، حسام آرمندهی، حمید و سعید محمدی و محمدجواد شکوری‌مقدم به پاس تلاش‌هایی که برای توسعه اکوسیستم استارتاپی انجام داده‌اند تندیس یلدا اهدا شد.

۳۰ آذر ۱۳۹۶ بدون دیدگاه رضا جمیلی
رويارويي استارت‌آپ‌هاي مالي در دانشگاه شهيد بهشتي

اولين دوره ماراتن مالي شهيد بهشتي تحت عنوان رويداد «FINWARS» برگزار مي‌شود. اين رويداد درواقع يك ماراتن برنامه‌نویسی در حوزه فناوری‌های مالی است که به مدت سه روز از تاریخ ۲۰ تا ۲۲ بهمن ماه در دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود ...

۲۸ Dei 1395 بدون دیدگاه علی کاکادزفولی
آزمون و مسابقه جاواکاپ

 آزمون جاواکاپ که باهدف ارزیابی دانش جاوا و مهارت‌های برنامه‌نویسی طراحی شده است از دو سطح جاوای پایه و جاوای حرفه‌ای تشکیل شده است.

۲۸ Mehr 1395 بدون دیدگاه علی کاکادزفولی
رویداد کارآفرینی محتوا و خدمات جویشگر (موتور جست‌وجو) بومی برگزار می‌شود

انشگاه شهید بهشتی و پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، رویدادی مجازی با محوریت خدمات و محتوای موتور جست‌وجوهای بومی برگزار می‌کنند. این رویداد، فرصتی برایتان فراهم می‌کند که شاید تنها نصیب مدیران شرکت‌های بزرگ شود. فرصتی پیش آمده که ایده‌هایتان را ارزیابی کنید و با حمایت سرمایه‌گذاران، آن‌ها را به‌اجرا بگذارید. احتمالا تا به حال برایتان پیش آمده باشد که آرزو کنید به جای مدیر گوگل باشید و ایده‌هایی را عملی کنید. موقعیت جذابی است؛ کلی سرمایه جلویتان نشسته است که می‌توانید درباره‌اش تصمیم بگیرید و نتیجه تصمیم را ببینید. آنگونه که برگزارکنندگان این رویداد می‌گویند  این فرصت برای شما هم وجود دارد! مراکز بزرگ تحقیقاتی و علمی هم پشتیبانی‌تان خواهند کرد.

۲۷ Shahrivar 1395 بدون دیدگاه علی کاکادزفولی

رویداد لین کمپ (Lean Camp) برای اولین بار در اکوسیستم کارآفرینی ایران به میزبانی شرکت جهش و مرکز رشد و نوآوری دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.این رویداد امروز جمعه ۵ شهریور از ساعت ۱۴/۴۵در محل سالن همایش های بین المللی ابوریحان دانشگاه شهید بهشتی تا ساعت ۲۰ برگزار می شود.

۰۵ Shahrivar 1395 بدون دیدگاه
اشتراک در دانشگاه شهید بهشتی