حمل_و_نقل_آنلاین

کارپولینگ؛ عرصه‌ای که بالاخره جدی می‌شود
به بهانه پویش زیست‌محیطی کارپولینگ

در شرایط فعلی و با توجه به مزایای زیست محیطی صنعت کارپولینگ و بازدهی مالی جالب توجه آن، سرمایه‌گذاری‌های هنگفتی در جای‌جای جهان و مخصوصا اخیرا در چین و خاورمیانه در این حوزه انجام می‌شود، اما همیشه جای خالی بازیگران جدی در این حوزه از اکوسیستم استارت‌آپی ایران کاملا احساس می‌شد.

۲۷ خرداد ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
اسنپ چقدر می‌ارزد؟

چند روز پیش شهرام شاهکار، مدیر اجرایی اسنپ، در حاشیه بازدید وزیر ارتباطات از شرکت ایرانسل گزارشی از فعالیت‎های اسنپ بعد از شراکت با ایرانسل ارائه داد. یکی از اسلایدهای ارائه وی، با مقایسه اسنپ با سایر پلتفرم‎های حمل‌و‌نقل آنلاین دنیا، ادعا می‎کرد که ارزش اسنپ در حال حاضر بین ۱.۴ تا ۱.۷ میلیارد دلار است. این قسمت از ارائه آقای شاهکار، حاوی استدلال‌هایی بود که به باور من مخدوش و در‌بردارنده چند مغالطه است. 

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
دادستان‌ها جلوی فعالیت تاکسی‌های آنلاین را نگیرند
نامه وزیر صنعت، معدن و تجارت به دادستان کل کشور:

در پی افزایش فشارهای توامان نهادهای مختلف ‌‌روی شرکت‌های جابه‌جایی مسافر و استارت‌آپ‌ها و دستور قضایی دادستان‌ها برای پلمب این شرکت‌ها در برخی شهرهای کشور علی‌رغم داشتن مبانی قانونی در این حوزه از جمله آیین‌نامه ماده ۸۷ قانون نظام صنفی، محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت به دادستان کل کشور نامه زده و از او خواسته جلوی این برخوردها گرفته شود. 

۰۵ اسفند ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

امیر پاشا، مدیر بازاریابی تپسی از ورود تپسی به دو شهر جدید و راه‌اندازی خدمتی جدید به نام تپسی‌لاین خبر می‌دهد که به گفته او، هردو به زودی راه خواهند افتاد. به گزارش خبرگزاری شنبه‌پرس، پاشا، تپسی‌لاین را به این صورت معرفی می‌کند: «سرویسی مشابه با تپسی‌لاین وجود ندارد.

۲۱ بهمن ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
اشتراک در حمل_و_نقل_آنلاین