حمل_و_نقل

اکوسیستم‌سازی مایکروسافت در شرق آسیا
چرا غول فناوری دنیا این‌اندازه به کشورهایی چون سنگاپور توجه نشان می دهد؟

در عصر حمل‌و‌نقل دیجیتالی، فروشندگان باید بتوانند به شرکای خود امکان دهند تا زنجیره ارزش را منتقل کنند و خدمات حرفه‌ای را در یک چارچوب زمانی کوتاه ارائه دهند.

۱۶ Mordad 1397 بدون دیدگاه حامد رسولی
الان زمان کارپولینگ است!
گفت‌وگو بامصطفی قلی‌زاده، مدیر‌عامل «همپا» درباره ظرفیت‌ها و فرصت‌های سفر اشتراکی

کارپولینگ چیست؟ چه نقشی در بهبود کیفی حمل‌و‌نقل کشورها دارد و چه میزان به عنوان یک کسب‌و‌کار در ایران جذابیت دارد؟ مصطفی قلی‌زاده، مدیر‌عامل «همپا» یکی از استارت‌آپ‌های حوزه کارپولینگ در ایران در گفت‌و‌گو با «شنبه» از پتانسیل‌‌های این صنعت در ایران، تجربه موفق کشورهای دیگر در این حوزه و مسیری که همپا تا به امروز طی کرده‌ است، می‌گوید. 

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
شیپاپ، پلتفرمی برای حمل‌و‌نقل دریایی
جابر ابراهیمی به همراه محمدرضا عابدینی و محمد رفیع‌پور یک استارت‌آپ برای جابه‌جایی کالا راه انداخته‌اند

خدمات حمل‌و‌نقل کالا اعم از دریایی، زمینی و هوایی حوزه حساس و پر‌تقاضایی است که تسهیل امور در این حوزه می‌تواند برای استفاده‌کنندگان از این خدمات راهگشا باشد. جابر ابراهیمی به همراه محمدرضا عابدینی و محمد رفیع‌پور استارت‌آپی را به نشانی shipup.net ‌ با هدف تسهیل حمل‌و‌نقل دریایی کالا راه انداخته‌اند. 

۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
2020؛ سال خودروهای خودران است و اوبر برای آن برنامه دارد!

خسروشاهی‌ در گفت‌و‌گو با بلومبرگ خاطرنشان کرد: «هنوز با خودروهای خودران واقعی برای همه مصارف فاصله داریم اما خودروهای خودران اوبر نه برای آزمایش، بلکه برای حمل‌و‌نقل مسافر به‌زودی به خیابان‌ها می‌آیند.» او افزود: «من باور دارم تا ۱۸ ماه دیگر، خودروهای خودران ما، نه به صورت آزمایشی بلکه به صورت عملی، در جاده‌ها خواهند بود.»

۳۰ بهمن ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
کامیون‌ دار ها، اوبری‌ تر می‌ شوند؟
اوبر قابلیت‌های جدیدی را به اپلیکیشن حمل‌ و‌ نقل خود اضافه می‌کند که احتمالا تعداد بیشتری از ‌رانندگان کامیون را جذب خواهد کرد

اوبر اعلام کرده است که دو قابلیت جدید را به اپلیکیشن اوبر فرایت (در نسخه اندروید و آی‌اواس) اضافه می‌کند؛ همان خدماتی که در گذشته برای کامیون‌دارها راه‌اندازی شده بود. این قابلیت به رانندگان امکان می‌دهد تا چندین کار را با هم انجام دهند و در نتیجه احتمال اینکه کاربران آنها از طریق اوبر وسایل حمل‌و‌نقل را رزرو کنند، بیشتر از آن خواهد بود که از شرکت‌های سنتی‌تر آنلاین استفاده کنند.

۲۰ Dei 1396 بدون دیدگاه روشنک ایرانیار
اشتراک در حمل_و_نقل