حسابداری

با "تمیر" می توانید ببینید در روز چند ساعت کار می کنید!

تیمر (Timr) از یک اپلیکیشن اندرویدی بسیار ساده و یک اپلیکیشن وب (timr.com) تشکیل شده است. با این اپلیکیشن، شما می‌توانید در حین سفر وقت خود را پیگیری کنید، و در دفتر کار نیز می‌توانید از اپلیکیشن وب آن استفاده نمایید. بهترین ویژگی این ابزار آن است که می‌توانید اپلیکیشن وب و اپلیکیشن همراه خود را به طور خودکار همگام‌سازی کنید.

۱۹ فروردین ۱۳۹۷ بدون دیدگاه
تیزر، بازار تبلیغات تلگرامی را داغ کرده است
صادق قنبری شوهانی و مصطفی حیدرزاده این استارت‌آپ را در مشهد راه‌اندازی کرده اند

استارت‌آپ تیزر به نشانی teezer.ir  استارت‌آپی است که توسط صادق قنبری شوهانی و مصطفی حیدرزاده در شهر مشهد بنیانگذاری شده است. صادق ۳۰‌ساله و لیسانس مهندسی نرم‌افزار از دانشگاه علمی کاربردی مشهد دارد. مصطفی نیز ۲۸‌ساله است و ارشد نرم‌افزار دارد. 

۰۶ اسفند ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
قیاس؛ اپلیکیشن حسابداری شخصی
معرفی یک اپ فارسی دیگر در حوزه پرترافیک حساب‌وکتاب‌های مالی

بسیاری از افراد در حال حاضر برای حسابرسی به مخارج و درآمدهای خود از کاغذ و قلم استفاده می‌کنند یا این کار را به دست اپلیکیشن‌های حسابداری شخصی سپرده‌اند.  برنامه حسابداری شخصی «قیاس» به کاربران کمک می‌کند تا مدیریت تراکنش‌های مالی روزمره را به‌راحتی انجام دهند. 

۳۰ بهمن ۱۳۹۶ بدون دیدگاه روشنک ایرانمهر
فناوری مالی,کسب و کار,اپلیکیشن,حسابداری
آشنایی با یک استارت‌آپ فین‌تکی موفق که مشتریانش اغلب استارت‌آپ‌ها هستند

آی‌زتل، یک شرکت فناوری مالی برای کسب‌و‌کارهای کوچک است. جیکوب گیر و ماگنوس نیلسون، این شرکت را در آوریل ۲۰۱۰ بنیانگذاری کرده و اولین اپلیکیشن و خدمات آن را در سال ۲۰۱۱ به منظور تسهیل در پرداخت‌ها راه‌اندازی کردند...

۲۲ Aban 1396 بدون دیدگاه
اهمیت آمار در کسب‌وکارهای فین‌تکی

در شماره‌های قبل‌ گفتیم که قرار است این ستون جایی برای به اشتراک‌گذاشتن تجربه‌هایمان درباره کسب‌وکار باشد. در همان شماره درباره اهمیت دانستن درباره حقوق، قوانین و مجوزهای قانونی و اقتصاد گفتیم. این شماره از آمار می‌گوییم ...

۳۰ فروردین ۱۳۹۶ بدون دیدگاه مینا والی
جعبه ابزار بازاریاب‌ها!
به کمک امکانات فضای ابری بهره‌وری تیم ‌بازاریابی خود را افزایش دهید

در گزارش‌هایی که اخیرا منتشر شده‌اند آمده است که بیش از ۸۰ درصد از افراد متخصص بازاریابی معتقد هستند که داده‌ها به آنها کمک می‌کند تصمیمات دقیق‌تر و‌یا تصمیمات مقرون‌به‌صرفه‌تری بگیرند. در نتیجه، سازمان‌ها در حال کوچک‌تر شدن هستند ...

۱۲ بهمن ۱۳۹۵ بدون دیدگاه حامد رسولی
حساب‌ و کتاب با هلو
معرفی یکی از برنامه‌های موفق حسابداری که نیاز کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ را هدف گرفته است

 این اپلیکیشن می‌تواند تمام هزینه‌ها و درآمد‌ها را کنترل کرده و به کاربران امکان می‌دهد تا گزارش‌های متنوع را مشاهده کنند. در واقع اپلیکیشن هلو تلفن همراه شما را به یک کیف پول الکترونیکی تبدیل می‌کند ...

۱۰ بهمن ۱۳۹۵ بدون دیدگاه روشنک ایرانیار
نوآوران مسیر حرکت پول را تغییر خواهند داد
درباره اینکه چرا گسست بانک‌ها کتاب مهمی است و باید آن را خواند

تاکنون کتاب‌های زیادی درباره موج تغییر در صنعت بانکداری منتشر نشده ‌و از میان کتاب‌هایی که در این زمینه در جهان منتشر شده‌اند، تعداد کتاب‌هایی که به فارسی ترجمه شده باشند نیز زیاد نیست ...

۲۰ Dei 1395 بدون دیدگاه
مضرات گوگل‌تکس برای اکوسیستم استارت‌آپی هند

متخصصان مالیاتی می‌گویند Google Tax که دولت هند برای درآمد حاصل از تبلیغات آنلاین برای شرکت‌های تجارت الکترونیک غیر‌ساکن در هند اعمال می‌کند، تاثیر منفی روی اکوسیستم استارت‌آپی خواهد گذاشت.

۱۹ Dei 1395 بدون دیدگاه
,حسابداری,مالیات,سرمایه گذاری,مقررات مالیاتی,
مغایرتی که کار کسب‌وکارها را با چالش‌های مالیاتی مواجه می‌کند

‌طبق ماده ۹۵ قانون مالیات‌های مستقیم‌، صاحبان مشاغل مكلفند اسناد و مدارك مثبته كافی را برای تشخیص سود مشمول مالیات نگهداری کنند و همچنین آن دسته از صاحبان مشاغلی که به‌موجب قانون مکلف به ثبت فعالیت‌های شغلی خود در دفاتر روزنامه و کل موضوع قانون تجارت هستند ...

۱۶ Dei 1395 بدون دیدگاه
حسابدارقلب استارت‌آپ است اما نه هر حسابداری!

موفقیت کسب‌و‌کارهای کوچک در مراحل اولیه تقریباً به صاحب کسب‌و‌کار بستگی دارد. ایده‌های بزرگ و توانایی شما در اجرای آن ایده‌ها در اولویت اول هستند. با رشد کسب‌و‌کار، همه امور مربوطه اهمیت پیدا می‌کنند. یکی از مواردی که باید در لیست بایدها‌ی شما قرار گیرد، سیستم حسابداری مناسب و درست است. 

۰۷ Dei 1395 ۱
بدانید و مشکل مالیاتی نتراشید!
تکالیف صاحبان استارت‌آپ‌ها درخصوص نگهداری دفاتر، اسناد و مدارک شرکت

 اشتباه در شماره‌گذاری صفحات و همچنین اشتباهات ناشی از ثبت دفاتر در مراجع قانونی ذیربط در صورت احراز، خللی به اعتبار دفاتر وارد نخواهد کرد اما نوشتن دفاتر با وسایلی که به سهولت قابل محو است (مانند مواد گرافیت) در دفاتر دستی ممنوع است.

۱۰ آذر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه
معافیت مالیاتی و استارت‌آپ‌ها

در قانون حمایت‌هایی از فعالیت شرکت‌های نوآوری که بتوانند در زمره شرکت‌های دانش‌بنیان قرار گیرند، در نظر گرفته شده است. از این‌ رو استارت‌آپ‌هایی که بتوانند دانش‌بنیان شوند نیز از معافیت‌های مالیاتی برخوردار خواهند شد.

۱۳ Aban 1395 بدون دیدگاه
سازمان امور مالیاتی و استارت‌آپ‌ها

یکی از موضوعات بسیار مهم رسیدگی به دفاتر مالیاتی شرکت‌های استارت‌آپی است. با توجه به این موضوع رفتار پرسنل ادارات امور مالیاتی کشور گاهی بسیار عجیب و شگفت‌انگیز است. غالباً آنها با دید وصول مالیات با موضوع رفتار می‌کنند.

۱۳ Aban 1395 بدون دیدگاه
چرا حسابداری تخصصی در استارت‌آپ‌ها مهم است؟

 به شرکت‌های استارت‌آپی توصیه می‌شود به روش‌های تخصصی در حسابداری استارت‌آپ خود توجه کنند و فارغ از بحث فروش محصول استارت‌آپی به فکر صورت‌های مالی شرکت استارت‌آپی خود باشند چرا که خطا در انتخاب روش‌های حسابداری و نهایتاً تهیه صورت‌های مالی شرکت مربوطه می‌تواند در آینده درصد قابل توجهی از درآمدهای کسب‌شده را صرف هزینه‌های قانونی کند.

۱۱ Aban 1395 بدون دیدگاه
با بهسا،سازمان‌تان را سروسامان دهید
گفت‌وگو با ایمان فرهادی، بنیان‌گذار گروه بهسا که از نسل پنجم نرم‌افزارهای حسابداری و بهسا می‌گوید

هسا نسل جدیدی از نرم‌افزارهای حسابداری است که تجربه تازه‌ای از حسابداری را به شما می‌دهد. خدماتی که بهسا دارد قطعاً می‌تواند مخاطبان زیادی را گرد خود آورد و این موضوع وقتی به behsaa.com مراجعه می‌کنید، کاملاً ملموس و قابل درک می‌شود.

۱۰ Aban 1395 بدون دیدگاه هستی صلح جو
موارد مهم در تهیه صورت‌های مالی بهینه یک استارت‌آپ

استارت‌آپ‌ها در ابتدای کار خود قطعا زیان‌ده هستند اما بعد‌ها نیز زیان این شرکت‌ها جبران خواهد شد. به همین علت وجود صورت‌های مالی و استفاده از روش‌های حسابداری و مالی در تهیه آن می‌تواند تا حد بسیار زیادی زیان‌های وارده را کاهش دهد و مسیر سوددهی را شفاف سازد.

۲۸ Mehr 1395 بدون دیدگاه
کاردر خانه
چه موقع باید به کارمندان اجازه داد تا به‌طور دائم کارها را در منزل انجام دهند؟

 بر اساس آماری از طرف دولت ایالات متحده آمریکا، در سال ۲۰۱۵ در حدود ۱.۴ میلیون کارمند، چند روزی از هفته را در محل کار حاضر نشده و فعالیت‌ها را از منازل‌شان دنبال کرده‌اند. همچنین بر اساس گزارشی کارمندانی که در منازل‌شان با پیژامه و در حال تماشای تلویزین به کارهای خود پرداخته‌اند، نسبت به کارمندانی که در محل کار و در کنار همکاران مشغول به فعالیت بودند، از راندمان کاری بالاتری برخوردار بوده‌اند. کارمندان شاغل در منزل خوشحال‌ترند؛ این افراد مشتاقانه و با رضایت  بیشتری به فعالیت‌های روزانه خود مشغول هستند. 

۰۸ Mehr 1395 بدون دیدگاه محمدرضا تجلی اردکانی
حسابداری شخصی و خانوادگی روی تلفن همراه شما

اپلیکیشن حسابداری پارمیس‌همراه ادعا دارد یکی از موفق‌ترین‌های این حوزه است ...

۰۷ Shahrivar 1395 بدون دیدگاه روشنک ایرانیار

نیما نکویی اهداف اصلی از تاسیس وب‌سایت نکوحساب را، ارائه خدمات ویژه و کاملا اتوماتیک به مشترکان نرم‌افزار مالی هلو می‌داند؛ خدماتی ازقبیل: .......

۰۲ Shahrivar 1395 بدون دیدگاه

صفحه‌ها

اشتراک در حسابداری