حامد رسولی

حامد رسولی
هوآوي, اپن لبز, شهر هوشمند, شبکه پهنای باند بی‌سیم 4G, پلت‌فرم, اکوسیستم, بیگ دیتا, فضای ابری
با هدف گسترش اکوسیستم خاورمیانه اپن لبز به طور رسمی فعالیت خود را آغاز می‌کند

هوآوي، ارائه‌دهنده راهکارهای فناوری اطلاعات و ارتباطات جهانی و پیشرو، اعلام کرد که OpenLab Dubai را راه‌اندازی می‌کند تا خدمات خود را به مشتریان و شرکای خود در خاورمیانه ارائه دهد. این بخش بزرگی از برنامه اپن لبز جهانی این شرکت است و هدف از آن تسریع در تحول دیجیتال در خاورمیانه است.

۰۱ خرداد ۱۳۹۶ بدون دیدگاه حامد رسولی
چطور متقاضیان استخدام را سوال‌پیچ کنیم؟
حتی سوال‌های غیرمنطقی می‌تواند در شناخت افراد به شما و شرکت‌تان کمک کند

در اینجا می‌خواهیم به سه روش اشتباه در روند استخدام و مصاحبه کاری بپردازیم ...

۰۷ اسفند ۱۳۹۵ بدون دیدگاه حامد رسولی
استارت آپ‌تان  را در شهرخودتان راه بیندازید

اگر شما در شهری زندگی می‌کنید که از نوآوری فناورانه حمایت می‌کند، می‌توانید استفاده خوبی از این مهم کنید‌‌‌‌‌ ...

۲۷ بهمن ۱۳۹۵ بدون دیدگاه حامد رسولی
جعبه ابزار بازاریاب‌ها!
به کمک امکانات فضای ابری بهره‌وری تیم ‌بازاریابی خود را افزایش دهید

در گزارش‌هایی که اخیرا منتشر شده‌اند آمده است که بیش از ۸۰ درصد از افراد متخصص بازاریابی معتقد هستند که داده‌ها به آنها کمک می‌کند تصمیمات دقیق‌تر و‌یا تصمیمات مقرون‌به‌صرفه‌تری بگیرند. در نتیجه، سازمان‌ها در حال کوچک‌تر شدن هستند ...

۱۲ بهمن ۱۳۹۵ بدون دیدگاه حامد رسولی
واقعیت‌های پولساز آینده
چگونه واقعیت افزوده و واقعیت مجازی به تجارت الکترونیک شکل خواهند داد؟

سال ۲۰۱۶ سالی پر از پیشرفت در تاریخ واقعیت مجازی (VR) بود و پلت‌فرم‌های واقعیت مجازی مهم، اعم از گوگل، فیس‌بوک و سونی، از این فناوری جدید استفاده کردند ...
 

۰۶ بهمن ۱۳۹۵ بدون دیدگاه حامد رسولی
نام برندتان را با ملاحظه انتخاب کنید
با یک نام تجاری قدرتمند و منحصر‌به‌فرد، اولین تاثیر را روی مشتریان بالقوه خود بگذارید

نامگذاری شرکت، محصولات یا خدمات شما بدون رعایت ملاحظات مناسب ممکن است موجب بروز مسائل طولانی‌مدت برای کسب‌و‌کار شما شود. با توجه به اینکه نامگذاری مجدد می‌تواند بسیار هزینه‌بر باشد، زمان زیادی را تلف کند و به طور بالقوه به وفاداری مشتری آسیب وارد کند ...

۲۹ Dei 1395 بدون دیدگاه حامد رسولی
,بروزرسانی,رسانه اجتماعی,بازاریاب,کارآفرین,
راهبردهایی که وفاداری به برند شما را افزایش می‌دهند

در بین کسب‌و‌کارهای مختلف، آنچه که اهمیت زیادی دارد، وفاداری به برند است. اگر شما بازاریاب یا کارآفرین هستید، باید شهرت برند را در اولویت خود قرار دهید. باید همیشه در نظر داشته باشید که چگونه تصمیمات شما روی طرفداران فعلی و آتی شما از هر جنبه‌ای از  کسب‌و‌کار تاثیر می‌گذارند. 

۲۰ Dei 1395 بدون دیدگاه حامد رسولی
کاغذبازی را تمام کنید!
مدیریت اسناد آنلاین و فواید آن برای یک کسب‌وکار

در گذشته، تمام سازمان‌ها و کسب‌و‌کارها با اسناد کاغذی که آنها را در جایی در دفتر خود ذخیره می‌کردند، کارشان را مدیریت می‌کردند. این امر آنها را ملزم می‌کرد تا کارمندان بیشتری استخدام کنند که به طور تمام‌وقت کار می‌کردند تا این اسناد را مدیریت کنند.

 

۰۸ Dei 1395 بدون دیدگاه حامد رسولی
2017، سال محتوای فشرده است!
معنای سئوی بهتر، در سال آینده میلادی با سال‌های گذشته فرق خواهد کرد

کسب‌و‌کار یک بازی است‌‌. به عنوان یک کارآفرین یا بازاریاب، نقش شما در این بازی این است که از هر ابزاری به اختیار خود استفاده کنید تا در رقابت جایگاه خود را حفظ كنید و یکی از کارآمدترین ابزارها برای انجام این نقش سئو است. 

۲۳ آذر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه حامد رسولی
بررسی قلمرو داعش در اینترنت
رسانه اجتماعی در حال حاضر همه چیز را متحول کرده‌؛ از دوست‌یابی تا کسب‌و‌کار و سیاست و شکل جنگ‌ها

مانند هر چیز دیگر، کمپینی با یک هشتگ راه‌اندازی شد. اما به جای تبلیغ یک آلبوم یا فیلم جدید، #AllEyesOnISIS حمله به شمال عراق را در سال ۲۰۱۴ اعلام کرد که یک واقعه خونین بود که تا امروز روی سیاست‌های جهانی تاثیر گذاشته است.

۱۶ آذر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه حامد رسولی
هند؛ سریع‌ترین اکوسیستم درحال‌رشد دنیا
دولت هند با حمایت‌ از استارت‌آپ‌ها روی اشتغال‌زایی این حوزه حساب باز کرده است

در چند سال اخیر، فضای استارت‌آپ فناوری در هند به شدت فعال شده است. تعداد استارت‌آپ‌های فناوری، کیفیت ایده‌ها و کارآفرینان به طور چشمگیری پیشرفت کرده است. هند در حال حاضر سریع‌ترین و سومین اکوسیستم استارت‌آپ بزرگ در دنیاست. 

۰۴ آذر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه حامد رسولی
آمازون می‌خواهد بازار کشورهای همسایه ایران را به دست بیاورد
چرا آمازون می‌خواهد در یک کشور جدید و ‌روی «سوک» سرمایه‌گذاری و به خاورمیانه نفوذ کند ؟

در حالی که در ایران سرمایه‌گذاران و استارت‌آپی‌ها ناخواسته درگیر حاشیه‌هایی شده‌اند که به کلیت اکوسیستم ایران آسیب زده است‌ و تمرکز آنها را از توسعه کسب‌و‌کارشان ‌گرفته و باید درصدد این باشند تا حقانیت خود را ثابت کنند که نفوذی نیستند، آمازون به خاورمیانه و کشورهای حاشیه خلیج فارس نفوذ کرده و می‌خواهد بازار خرده‌فروشی آنلاین را قبضه کند‌.

۲۵ Aban 1395 بدون دیدگاه حامد رسولی
چرا سنگاپور به سمت اکوسیستم استارتاپی سخت افزاری می رود ؟
فراخوان جذب سازندگان سخت‌افزار برای ارتقای اکوسیستم استارت‌آپی سنگاپور

سال‌ها‌ست که سنگاپور استارت‌آپ‌های نرم‌افزاری را پرورش می‌دهد. اکنون زمان آن فرا رسیده است تا این کشور تکه دیگری از پازل را با تمرکز روی سخت‌افزار اضافه کند و از این طریق موج بعدی را در رشد صنعت به وجود آورد.

۰۹ Aban 1395 بدون دیدگاه حامد رسولی
حذف دامنه‌های بین‌المللی در چین

چین یک ابرقدرت در اقتصاد دیجیتال جهانی و بازیکنی مهم در بحث‌های سیاست جهانی اینترنتی است. در چین بیش از ۷۰۰میلیون نفر به اینترنت دسترسی دارند که این تعداد بیش از هر کشور دیگری در جهان است.

۰۴ Aban 1395 بدون دیدگاه حامد رسولی
چرا دولت ایتالیا به‌سرمایه‌گذاران خطر پذیر‌  معافیت مالیاتی داده؟
دولت ایتالیا به جای وام دادن به استارت‌آپ‌ها، به سرمایه‌گذاران وام می‌دهد

بعد از اینکه نخست وزیر ایتالیا، ماتئو رنتسی، اخیراً از سیلیکون‌ولی بازدید کرد، به نظر می‌رسد که ایتالیا امیدوار است در کمک به رشد اقتصاد فناوری‌اش پشتیبانی‌هایی دریافت کند.

۰۳ Aban 1395 بدون دیدگاه حامد رسولی
چگونه حمل‌ونقل ،آینده اکوسیستم‌ها را دگرگون می‌کند
فناوری‌هایی که در حوزه حمل‌ونقل ظهور کرده‌اند، حتی رسانه‌ها را تحت تأثیر قرار می‌دهند

کل روش سفر ما از نقطه الف به نقطه ب در حال تغییر است. این تغییر اکوسیستمی حمل‌ونقل شخصی جدیدی را ایجاد می‌کند که کاربرد آن فقط بر صنعت اتومبیل تأثیر نمی‌گذارد. شرکت Deloitte به‌کل اکوسیستم شرکت‌هایی که در حوزه نقلیه فعالیت می‌کنند، می‌پردازد و بر مصرف‌کننده نهایی تمرکز دارد.

۲۷ Mehr 1395 بدون دیدگاه حامد رسولی
برزیلی‌ها بیت‌کوین را به طلا ترجیح می‌دهند

کدام‌یک گزینه‌ بهتری برای تجارت و سرمایه‌گذاری است: طلا یا بیت‌کوین؟ برزیلی‌ها مانند بسیاری از کشورهای دیگر گزینه دوم را ترجیح می‌دهند. حجم تجارت ارزی دیجیتالی در برزیل در ۶ ماه گذشته از حجم تجارت طلا پیشی گرفته است.

۱۴ Mehr 1395 بدون دیدگاه حامد رسولی
استارتاپ مالزی
اکوسیستم استارت‌آپ مالزی شهرهای مختلف این کشور را نشانه گرفته است

صحنه استارت‌آپی در ایالت پنانگ واقع در شمال مالزی در حال گسترش است و این توسعه حاصل تلاش‌های Piktochart و Tech Event 4 Penang است. در حال حاضر، سرمایه‌گذار و کارآفرین زنجیره‌ای، داگلاس خو، قصد دارد اکوسیستم فناوری پنانگ را هرچه بیشتر گسترش دهد و می‌خواهد نه‌تنها از راه سرمایه‌گذاری، بلکه از طریق آموزش این کار را انجام دهد.

 

۱۲ Mehr 1395 بدون دیدگاه حامد رسولی
اکوسیستم استارت‌آپی تایلند رشد و جذب سرمایه را همزمان پیش می‌برد

تایلند در جنوب‌شرق قاره آسیا واقع شده است؛ قاره‌ای که غنی از منابع طبیعی است. این کشور سرمایه‌گذاران و مسافران زیادی را هر ساله به خود جلب می‌کند. هزینه‌های پایین زندگی موجب شده است که تایلند مکان عالی برای راه اندازی کسب‌وکار و ترویج فرهنگ سرمایه‌گذاری باشد.
علاوه بر این ویژگی‌های کارآفرینی خارجی جذاب، تایلند یک مکان فوق‌العاده برای زندگی نیز هست. تعادل بین کار و زندگی در این منطقه بی‌نظیر است و نرخ درآمد و هزینه‌ها متناسب است. بخش اعظمی از جمعیت تایلند در محیط‌های کاری از مهاجرین تشکیل شده است. اکثر آن‌ها کوچ‌نشینان دیجیتالی و خود‌ راه‌اندازهایی هستند که در هر کجا کار و زندگی می‌کنند. این محیط برای آن‌ها بسیار مناسب است. بسیاری از آن‌ها از اروپا، آمریکا و سایر مناطق اعم از ژاپن و کره‌جنوبی آمده‌اند.

 

۱۰ Mehr 1395 بدون دیدگاه حامد رسولی

رئیس‌جمهور کره‌جنوبی بذر یک جنگل جدید را کاشته است تا یک اکوسیستم استارت‌آپی خطرپذیر با پشتیبانی دولتی و پیگیری و اشتیاق موسسان جوان در این کشور جان بگیرد. 

۰۸ Mehr 1395 بدون دیدگاه حامد رسولی

صفحه‌ها

اشتراک در حامد رسولی