تیم

دستورات مدرن یک مدیر استارت‌آپ
چگونه سازمان شما می تواند باارتباطات بهتر تقویت شود

انتقال درست اطلاعات می‌تواند احتمال موفقیت استارت‌آپ شما را به طور چشمگیری افزایش دهد. اطلاعات همیشه باید به طور شفاف و فشرده ارائه شوند‌ و شیوه انتقال باید ساده و سریع باشد؛ اگر اطلاعات با این روش منتقل نشود، ممکن است به سردرگمی، واکنش دیرهنگام و بحث‌های غیرضروری منجر شود.

 

۰۴ Aban 1395 بدون دیدگاه روشنک ایرانیار
چطور تیم کاری مستعد را کنار هم نگه داریم؟
یک خطای فاحش این است که بخواهید همه کارکنان تان را شبیه هم کنید!

از مهم‌ترین موارد در موفقیت هر کسب‌وکاری، استعداد کارکنان آن تجارت و کسب‌وکار است. بدون یک تیم بااستعداد حتی با کار کردن سخت و طولانی هرگز به آنچه می‌خواهید، نمی‌رسید. اما چگونه می‌توان افراد بااستعداد را در کنار یکدیگر نگه داشت؟  خودخواهی، جاه‌طلبی و بلندپروازی، نگرانی‌های مالی و درخواست‌های زیاده‌خواهانه، همگی از مواردی است که ممکن است به تیم بااستعداد شما لطمات جدی بزند. و اما راهکارهایی برای حفظ کارکنان بااستعداد.

۱۱ Mehr 1395 بدون دیدگاه مریم تجلی

گاهی تعابیر گروه (group) و تیم (team) یکسان تلقی می‌شود، در حالی که تفاوت‌های بزرگی میان این دو وجود دارد. هدف از ایجاد یک تیم، رسیدن به اهدافی است که فراتر از توانایی هر یک از اعضا باشد. بهترین مدیران کسانی هستند که می‌توانند مجموعه‌ای از افراد را گرد هم آورده و از آن‌ها یک تیم بسازند. در ادامه ۱۰ تفاوت کلیدی که باعث می‌شود یک گروه تبدیل به یک تیم فعال و مولد شود، به‌طور خلاصه توضیح داده می‌شود.

 

۱۰ Mehr 1395 بدون دیدگاه

شما باید از خودتان سوال کنید «آیا می‌توانم این کار را در یک sprint انجام بدهم؟»؛ اگر نمی‌توانید به این سوال پاسخ دهید، معنی‌اش این است که کار مورد نظر شما واضح و مشخص تعریف نشده و قبل از ادامه کار باید زمانی صرف و محدوده کار را به‌درستی مشخص کنید. اگر جواب شما به آن سوال منفی‌ است، باید کار را به چند کار کوچک‌تر تقسیم کنید تا انجام آن‌ها در یک sprint مقدور باشد.

 

۰۸ Mehr 1395 بدون دیدگاه

با اپلیکیشن رسمی Rio 2016 کاربران می‌توانند هیجان بازی‌های المپیک را تجربه کنند.

۲۸ Mordad 1395 بدون دیدگاه روشنک ایرانیار
استراتژی این کمپانی در تبلیغات استفاده از اسنپ‌چت، اینستاگرام، فیس‌بوک و اپ اختصاصی است

لاگوست با بارگذاری فیلم‌های ده‌ثانیه‌ای در اسنپ‌چت، مخاطبان را به دیدن آن‌ها دعوت می‌کند. هربار ۱۰ متقاضی اولی که تبلیغات مذکور را می‌بینند می‌توانند در خرید بعدی خود از یک کوپن تخفیف ۲۰ درصدی برخوردار شوند. لاگوست ویدئوهای خود را در این شبکه اجتماعی هر دو هفته یک‌بار به‌روز می‌کند...

۲۳ خرداد ۱۳۹۵ بدون دیدگاه فهیمه خراسانی

به جای اینکه روز خود را با بررسی صندوق پستی یا عنوان خبرهای روز شروع کنید، محتوای مورد نظر خود را انتخاب کنید. حتی تنها چند دقیقه مطالعه یک کتاب الهام‌بخش یا گوش دادن به یک پادکست مشوق می‌تواند کمک شایانی کند

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ بدون دیدگاه
اشتراک در تیم